reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

Błonie wiadomości, strona 5

Ojciec i syn oskarżeni o napad na bank Błoniu - Grodzisk News

26

07 2021

Ojciec i syn oskarżeni o napad na bank Błoniu

W maju kryminalni z komendy stołecznej policji zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o dokonanie w Błoniu na bank z bronią w ręku. 55-letniego Wojciecha L. i jego 23-letniego syna Piotra oskarżyła już Prokuratura Okręgowa w Warszawie.

Uratujmy serce małego Stasia! - Grodzisk News

25

07 2021

Uratujmy serce małego Stasia!

Od chwili narodzin los nie oszczędza małego Stasia Golińskiego z Błonia. Chłopiec przyszedł na świat z bardzo poważną wadą serca i tylko operacja w niemieckiej klinice w Münster uratowała mu życie. Okazało się, że teraz konieczna jest kolejna interwencja chirurgów. Problemem są upływający czas i wysokie koszty zabiegu, dlatego trwa internetowa zbiórka, do wsparcia której zachęcamy.

Śmiertelny wypadek w Błoniu. 31-latek porażony prądem - Grodzisk News

12

07 2021

Śmiertelny wypadek w Błoniu. 31-latek porażony prądem

W Błoniu na terenie jednej z firm doszło do wypadku przy pracy. 31-letni mężczyzna został porażony prądem, zginął na miejscu. Teraz całą sprawę badać będzie prokuratura.

Nasze gminy kontra kopciuchy - Grodzisk News

12

07 2021

Nasze gminy kontra kopciuchy

Trwa program „Czyste powietrze”, w który mieszkańcy mogą ubiegać się o dofinansowanie na wymianę pieców, na nowe bardziej ekologiczne instalacje. Opublikowano ranking ujmujący gminy według aktywności mieszkańców w w składaniu wniosków o dotacje na wymianę instalacji grzewczych. Sprawdzamy, jak wypadły gminy z naszego powiatu.

Będą modernizacje obiektów sportowych w regionie, m.in. w Grodzisku i Milanówku - Grodzisk News

08

07 2021

Będą modernizacje obiektów sportowych w regionie, m.in. w Grodzisku i Milanówku

Remont boiska sportowego w Zespole Szkół nr 1 w Grodzisku, modernizacje kortów tenisowych w Milanówku i Cegłowie czy wreszcie modernizacja Orlika w Brwinowie. to kilka spośród 23 inwestycji z subregionu warszawskiego zachodniego, które otrzymają dofinansowanie w ramach tegorocznej edycji Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Infrastruktury Sportowej. Na ich realizację w budżecie Mazowsza zarezerwowano ponad 3,8 mln zł.

Nowy organizator transportu publicznego w Grodzisku - Grodzisk News

06

07 2021

Nowy organizator transportu publicznego w Grodzisku

W Grodzisku oficjalnie powołano do życia Związek Powiatowo-Gminny „Grodziskie Przewozy Autobusowe”, czyli instytucję, która zajmie się organizacją transportu publicznego w całym powiecie.

Pracownik sklepu odpowie za kradzież towaru - Grodzisk News

05

07 2021

Pracownik sklepu odpowie za kradzież towaru

Policjanci z Błonia zatrzymali 38-letniego pracownika sklepu podejrzanego o kradzież towaru z placówki. Wartość artykułów spożywczych właściciel wycenił na tysiąc złotych.

Policyjny pościg za kierowcą mitsubishi - Grodzisk News

02

07 2021

Policyjny pościg za kierowcą mitsubishi

Policyjna próba kontroli drogowej szybko przerodziła się w pościg za kierowcą mitsubishi. Mieszkańcowi Błonia postawiono zarzut niewykonania polecenia funkcjonariuszy, którzy nakazali zatrzymać pojazd.

Nowe czarne punkty wodne na Mazowszu. Gdzie nie wolno się kąpać? - Grodzisk News

21

06 2021

Nowe czarne punkty wodne na Mazowszu. Gdzie nie wolno się kąpać?

Samorząd województwa oraz mazowiecka policja przypominają o zasadach bezpiecznego wypoczynku nad wodą. Od 2009 roku w ramach wspólnej akcji przy szczególnie niebezpiecznych akwenach są umieszczane tablice ostrzegawcze, tzw. „czarne punkty wodne”. W tym roku na Mazowszu pojawią się trzy kolejne takie miejsca. Na liście są też miejsca z naszego regionu.

Napad na bank w Błoniu: Policja zatrzymała podejrzanych - Grodzisk News

04

05 2021

Napad na bank w Błoniu: Policja zatrzymała podejrzanych

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o dokonanie kwietniowego napadu na bank w Błoniu. Okazuje się, że byli to ojciec z synem. Grozi im kara do 15 lat pozbawienia wolności.

Sprawę napadu na bank przejęła komenda stołeczna. "Nadal szukamy sprawców" - Grodzisk News

26

04 2021

Sprawę napadu na bank przejęła komenda stołeczna. "Nadal szukamy sprawców"

Sprawę piątkowego napadu na bank w Błoniu przejęła Komenda Stołeczna Policji. Kryminalni wciąż niewiele mówią o sprawie, a uzasadniają to dobrem śledztwa. Sprawcy nadal nie zostali zatrzymani.

Napad na bank w Błoniu. Policja szuka sprawców - Grodzisk News

24

04 2021

Napad na bank w Błoniu. Policja szuka sprawców

Policja szuka sprawców piątkowego napadu na bank w Błoniu. Z ustaleń policji oraz relacji osób zgłaszających przestępstwo wynika, że do placówki wtargnęło dwóch mężczyzn posługujących się przedmiotem przypominającym broń.

39-latek aresztowany w związku ze śmiercią innego mężczyzny - Grodzisk News

07

04 2021

39-latek aresztowany w związku ze śmiercią innego mężczyzny

Policjanci z Błonia zatrzymali 39-latka pod zarzutem ciężkiego uszkodzenia ciała 60-letniego mężczyzny, wskutek czego poszkodowany zmarł. Zatrzymany zaś został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.