TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

WIADOMOŚCI

Kolejne odcięcie kranówki w regionie - Grodzisk News

22

09 2021

Kolejne odcięcie kranówki w regionie

Mieszkańcy jaktorowskiej gminy muszą przygotować się brak wody w kranach. Powód? Prace budowlane, która wymagają odcięcia wody.

Imprezowa sobota w Brwinowie - Grodzisk News

22

09 2021

Imprezowa sobota w Brwinowie

W kalendarzu wydarzeń na terenie gminy Brwinów nie brakuje ciekawych propozycji. Są wśród nich m.in. spotkanie autorskie dla miłośników jeździectwa, turniej tenisowy oraz Brwinowska Masa Krytyczna – impreza rowerowa na zakończenie.

Strajk ratowników medycznych wciąż realnym zagrożeniem. Decyzja wkrótce - Grodzisk News

22

09 2021

Strajk ratowników medycznych wciąż realnym zagrożeniem. Decyzja wkrótce

Dziś (22 września) odbyły się trójstronne rozmowy pomiędzy rządem, ratownikami medycznymi i pracodawcami. W ocenie ministra zdrowia Adama Niedzielskiego osiągnięto porozumienie. Część ratowników kwestionuje jednak zawarte w nim zapisy. Na razie nie wiadomo, jak odnoszą się do nich ratownicy z powiatów grodziskiego, żyrardowskiego i warszawskiego, a to oznacza, że wciąż istnieje ryzyko, że karetki nie wyjadą do pacjentów od 1 października.

Umowa na budowę bloku w Natolinie podpisana. Przybędzie ponad 40 mieszkań - Grodzisk News

22

09 2021

Umowa na budowę bloku w Natolinie podpisana. Przybędzie ponad 40 mieszkań

Dziś w Grodziskim ratuszu podpisano umowę na budowę bloku mieszkalnego z 44 mieszkaniami. Inwestycja powstanie kosztem prawie 8,5 mln zł.

Poprosił o podwiezienie, a potem... ukradł auto - Grodzisk News

22

09 2021

Poprosił o podwiezienie, a potem... ukradł auto

Policjanci zatrzymali 29-letniego obywatela Ukrainy (na zdjęciu po prawej), który najpierw poprosił o podwiezienie do sklepu, a następnie ukradł auto życzliwego kierowcy. Niedużo później spowodował też kolizję, po której został zatrzymany.

Wymieniasz łóżko na nowe? Sprawdź, czym warto się kierować - Grodzisk News

22

09 2021

Wymieniasz łóżko na nowe? Sprawdź, czym warto się kierować

Wygodne łóżko jest niezbędnym elementem wyposażenia każdej sypialni. Tylko dzięki niemu możliwy będzie komfortowy wypoczynek, który doda energii na cały dzień. Przy wyborze bardzo ważne jest wzięcie pod uwagę wielkości sypialni i dostępnej przestrzeni w niej, by zakupić łóżko w odpowiednim rozmiarze. O czym jeszcze trzeba pamiętać?

Artykuł sponsorowany

Ulice Langiewicza i Poniatowskiego mają być gotowe w grudniu - Grodzisk News

22

09 2021

Ulice Langiewicza i Poniatowskiego mają być gotowe w grudniu

Grodziski magistrat poinformował, że prace na ul. Langiewicza i Poniatowskiego są już wykonane w około 30 proc. Inwestycja ma zostać zakończona na początku grudnia tego roku.

Rodzinny Rajd Rowerowy w Grodzisku - Grodzisk News

21

09 2021

Rodzinny Rajd Rowerowy w Grodzisku

Grodzisk zaprasza na Rodzinny Rajd Rowerowy. Celem przejażdżki jest nie tylko aktywność na świeżym powietrzu ale też poznanie sieci ścieżek wybudowanych w gminie.

Jutro Dzień bez Samochodu. Komunikacją miejską pojedziemy za darmo - Grodzisk News

21

09 2021

Jutro Dzień bez Samochodu. Komunikacją miejską pojedziemy za darmo

16 września rozpoczął się Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu (ETZT). Jego zwieńczeniem będzie Dzień bez Samochodu obchodzony corocznie 22 września. Kolejarze i nie tylko zachęcają do aktywnego włączenia się w akcję, ale i oferują darmowe przejazdy środkami komunikacji publicznej.

Drogę w Izdebnie zamkną na dwa tygodnie - Grodzisk News

21

09 2021

Drogę w Izdebnie zamkną na dwa tygodnie

Od najbliższego poniedziałku grodziscy drogowcy zamkną blisko kilometrowy odcinek trasy powiatowej w Izdebnie. Taki stan rzeczy potrwa od 27 września do 11 października.

Budżet Obywatelski Mazowsza: ruszyło głosowanie! - Grodzisk News

21

09 2021

Budżet Obywatelski Mazowsza: ruszyło głosowanie!

Można już głosować na najciekawsze projekty zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego Mazowsza. Kino pod chmurką, mobilne rowerowe miasteczko, multimedialne ogrody, zakup karetki czy plenerowy festiwal filmowy to tylko część z propozycji zgłoszonych w regionie warszawskim zachodnim. Na realizację zwycięskich projektów samorząd Mazowsza przeznaczył 25 mln zł. Głosowanie na stronie bom.mazovia.pl potrwa do 10 października.

Zatrzymany za kradzieże w Milanówku - Grodzisk News

21

09 2021

Zatrzymany za kradzieże w Milanówku

W ręce dzielnicowego komisariatu w Milanówku wpadł 30-latek podejrzany o kradzieże. W wytypowaniu mężczyzny pomogły nagrania z monitoringu.

Dwudziesty „Flirt” w parku taborowym KM [FOTO] - Grodzisk News

21

09 2021

Dwudziesty „Flirt” w parku taborowym KM [FOTO]

Do parku taborowego Kolei Mazowieckich trafił właśnie dwudziesty pociąg nowej generacji typu Flirt. Pojazd będzie obsługiwał kursy na linii skierniewickiej.
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.