TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

Grodzisk Mazowiecki wiadomości

Strajk ratowników medycznych wciąż realnym zagrożeniem. Decyzja wkrótce - Grodzisk News

22

09 2021

Strajk ratowników medycznych wciąż realnym zagrożeniem. Decyzja wkrótce

Dziś (22 września) odbyły się trójstronne rozmowy pomiędzy rządem, ratownikami medycznymi i pracodawcami. W ocenie ministra zdrowia Adama Niedzielskiego osiągnięto porozumienie. Część ratowników kwestionuje jednak zawarte w nim zapisy. Na razie nie wiadomo, jak odnoszą się do nich ratownicy z powiatów grodziskiego, żyrardowskiego i warszawskiego, a to oznacza, że wciąż istnieje ryzyko, że karetki nie wyjadą do pacjentów od 1 października.

Umowa na budowę bloku w Natolinie podpisana. Przybędzie ponad 40 mieszkań - Grodzisk News

22

09 2021

Umowa na budowę bloku w Natolinie podpisana. Przybędzie ponad 40 mieszkań

Dziś w Grodziskim ratuszu podpisano umowę na budowę bloku mieszkalnego z 44 mieszkaniami. Inwestycja powstanie kosztem prawie 8,5 mln zł.

Wymieniasz łóżko na nowe? Sprawdź, czym warto się kierować - Grodzisk News

22

09 2021

Wymieniasz łóżko na nowe? Sprawdź, czym warto się kierować

Wygodne łóżko jest niezbędnym elementem wyposażenia każdej sypialni. Tylko dzięki niemu możliwy będzie komfortowy wypoczynek, który doda energii na cały dzień. Przy wyborze bardzo ważne jest wzięcie pod uwagę wielkości sypialni i dostępnej przestrzeni w niej, by zakupić łóżko w odpowiednim rozmiarze. O czym jeszcze trzeba pamiętać?

Artykuł sponsorowany

Ulice Langiewicza i Poniatowskiego mają być gotowe w grudniu - Grodzisk News

22

09 2021

Ulice Langiewicza i Poniatowskiego mają być gotowe w grudniu

Grodziski magistrat poinformował, że prace na ul. Langiewicza i Poniatowskiego są już wykonane w około 30 proc. Inwestycja ma zostać zakończona na początku grudnia tego roku.

Rodzinny Rajd Rowerowy w Grodzisku - Grodzisk News

21

09 2021

Rodzinny Rajd Rowerowy w Grodzisku

Grodzisk zaprasza na Rodzinny Rajd Rowerowy. Celem przejażdżki jest nie tylko aktywność na świeżym powietrzu ale też poznanie sieci ścieżek wybudowanych w gminie.

Jutro Dzień bez Samochodu. Komunikacją miejską pojedziemy za darmo - Grodzisk News

21

09 2021

Jutro Dzień bez Samochodu. Komunikacją miejską pojedziemy za darmo

16 września rozpoczął się Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu (ETZT). Jego zwieńczeniem będzie Dzień bez Samochodu obchodzony corocznie 22 września. Kolejarze i nie tylko zachęcają do aktywnego włączenia się w akcję, ale i oferują darmowe przejazdy środkami komunikacji publicznej.

Drogę w Izdebnie zamkną na dwa tygodnie - Grodzisk News

21

09 2021

Drogę w Izdebnie zamkną na dwa tygodnie

Od najbliższego poniedziałku grodziscy drogowcy zamkną blisko kilometrowy odcinek trasy powiatowej w Izdebnie. Taki stan rzeczy potrwa od 27 września do 11 października.

Budżet Obywatelski Mazowsza: ruszyło głosowanie! - Grodzisk News

21

09 2021

Budżet Obywatelski Mazowsza: ruszyło głosowanie!

Można już głosować na najciekawsze projekty zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego Mazowsza. Kino pod chmurką, mobilne rowerowe miasteczko, multimedialne ogrody, zakup karetki czy plenerowy festiwal filmowy to tylko część z propozycji zgłoszonych w regionie warszawskim zachodnim. Na realizację zwycięskich projektów samorząd Mazowsza przeznaczył 25 mln zł. Głosowanie na stronie bom.mazovia.pl potrwa do 10 października.

Dwudziesty „Flirt” w parku taborowym KM [FOTO] - Grodzisk News

21

09 2021

Dwudziesty „Flirt” w parku taborowym KM [FOTO]

Do parku taborowego Kolei Mazowieckich trafił właśnie dwudziesty pociąg nowej generacji typu Flirt. Pojazd będzie obsługiwał kursy na linii skierniewickiej.

Kto dziś choruje na COVID? - Grodzisk News

21

09 2021

Kto dziś choruje na COVID?

Z dnia na dzień na Mazowszu przybywa zakażonych. Prawie wszyscy to osoby niezaszczepione. O tym czy warto się szczepić, rozmawiamy z Grażyną Cholewińską, konsultantem wojewódzkim w dziedzinie chorób zakaźnych w województwie mazowieckim.

Artykuł sponsorowany

Darmowe zabiegi dla grodziskich czworonogów z opóźnieniem. Muszą ponowić przetarg - Grodzisk News

20

09 2021

Darmowe zabiegi dla grodziskich czworonogów z opóźnieniem. Muszą ponowić przetarg

Grodzisk szykuje się do corocznej akcji podawania psom preparatów przeciwko wściekliźnie. Zadanie składać się będzie z dwóch etapów. Jeden to zabiegi dla czworonogów w mieście, a drugi – na wsiach. Akcja wystartuje jednak później, bowiem gmina musi ponowić przetarg.

Zderzenie na przejeździe WKD w Grodzisku - Grodzisk News

20

09 2021

Zderzenie na przejeździe WKD w Grodzisku

Nie obyło się dziś bez utrudnień na WKD. Powód? Na przejeździe kolejowym przy ul. Batorego w Grodzisku doszło do zderzenia pociągu z samochodem osobowym.

Grodziska Pogoń zwycięska w Siedlcach - Grodzisk News

19

09 2021

Grodziska Pogoń zwycięska w Siedlcach

Z tarczą powrócą z Siedlec piłkarze Pogoni Grodzisk Mazowiecki. Zespół w czerwono-białych barwach wygrał z tamtejszą Pogonią 2:1 i dopisał do swojego konta bardzo cenne trzy punkty.
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.