TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

Grodzisk Mazowiecki wiadomości

Przebudowa budynków przy pl. Króla Zygmunta Starego za 6,5 mln zł? - Grodzisk News

07

06 2023

Przebudowa budynków przy pl. Króla Zygmunta Starego za 6,5 mln zł?

W ramach poprawy estetyki centrum Grodziska samorząd chce przeprowadzać sukcesywne liftingi starych i podniszczonych budynków. Tak też będzie w przypadku trzech kamienic przy pl. Króla Zygmunta Starego pod numerami 13, 14, 15. Magistrat otworzył oferty na inwestycję, a jedna mieści się w budżecie zakładanym przez samorząd.

Bezpieczny długi weekend na drogach powiatu? Kilka dni wzmożonych kontroli - Grodzisk News

07

06 2023

Bezpieczny długi weekend na drogach powiatu? Kilka dni wzmożonych kontroli

Przed nami długi a wraz z nim wzmożony ruch na drogach. Pojawią się zatem także liczniejsze patrole drogówki pilnujące bezpieczeństwa na trasach naszego powiatu i całego garnizonu stołecznego.

Napadli i okradli taksówkarza. Zostali zatrzymani - Grodzisk News

07

06 2023

Napadli i okradli taksówkarza. Zostali zatrzymani

Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy zamiast zapłacić taksówkarzowi za kurs z Warszawy do Grodziska zdecydowali się napaść na niego i okraść go. Cała trójka została tymczasowo aresztowana.

Umowa na budowę ścieżki wzdłuż trasy 719 podpisana - Grodzisk News

07

06 2023

Umowa na budowę ścieżki wzdłuż trasy 719 podpisana

We wtorek wiceburmistrz Grodziska Mazowieckiego Tomasz Krupski podpisał umowę z wykonawcą na budowę ścieżki pieszo-rowerowej i chodnika wzdłuż trasy wojewódzkiej nr 719 w kierunku Jaktorowa.

Letnia biblioteka na Stawach Walczewskiego już działa! - Grodzisk News

06

06 2023

Letnia biblioteka na Stawach Walczewskiego już działa!

Ciesząca się w ubiegłym roku dużą popularnością wśród grodziszczan letnia biblioteka plenerowa – Summer Books, w tym sezonie już także została otwarta. Zasady działania będą podobne do tych sprzed roku.

Jak uzyskać pomoc w oddłużaniu? - Grodzisk News

06

06 2023

Jak uzyskać pomoc w oddłużaniu?

Czy czujesz się przytłoczony swoimi długami? Czy martwisz się, jak odzyskać kontrolę nad finansami? Jeśli tak, nie jesteś sam. Wielu ludzi boryka się z problemem zadłużenia, ale ważne jest, abyś wiedział, że istnieje w tym zakresie pomoc. W tym artykule przedstawiono sposoby, jak uzyskać profesjonalną pomoc w oddłużaniu i jakie kroki możesz podjąć, aby wyjść na prostą.

Artykuł sponsorowany

Pięć mobilnych miasteczek rowerowych stanie przy grodziskich szkołach - Grodzisk News

06

06 2023

Pięć mobilnych miasteczek rowerowych stanie przy grodziskich szkołach

Na terenie grodziskich szkół podstawowych pojawią się mobilne miasteczka rowerowe, które posłużą dzieciom do nauki jazdy jednośladem w zgodzie z przepisami ruchu drogowego. Miasto zamierza ustawić pięć mobilnych konstrukcji.

Grodziscy karatecy na medal - Grodzisk News

06

06 2023

Grodziscy karatecy na medal

Miniony weekend był bardzo udany dla młodych zawodników klubu UKS Budo Grodzisk Mazowiecki. Podczas Mistrzostw Polski Karate WKF w kategorii juniorów młodszych, juniorów i młodzieżowców nasi wojownicy stawali na podium, niejeden osiągnął przy tym swój największy jak dotychczas sportowy sukces.

Kolejny przejazd do zamknięcia. Tym razem na Batorego - Grodzisk News

06

06 2023

Kolejny przejazd do zamknięcia. Tym razem na Batorego

Kolejny etap prac przy budowie drugiego toru WKD między Podkową a Grodziskiem pociągnie za sobą konieczność kolejnych zmian w organizacji ruchu dla kierowców. Tym razem chodzi o zamknięcie przejazdu kolejowego na Batorego w Grodzisku.

Grodzisk zaprasza na Wianki i muzyczne powitanie lata - Grodzisk News

05

06 2023

Grodzisk zaprasza na Wianki i muzyczne powitanie lata

Dobrą tradycją stały się już Grodziskie Wianki. Także w tym roku organizatorzy szykują atrakcje na Stawach Walczewskiego. Zapowiada się iście muzyczne powitanie lata. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Percival.

Moc zabawy i słońca na Grodziskim Dniu Dziecka. Zobacz zdjęcia - Grodzisk News

05

06 2023

Moc zabawy i słońca na Grodziskim Dniu Dziecka. Zobacz zdjęcia

Grodziski Dzień Dziecka w Parku Skarbków to od kilku sezonów impreza, która cieszy się uznaniem nie tylko najmłodszej części mieszkańców gminy. To także czas pikniku rodzinnego wypełnionego zabawą, smacznym jedzeniem i dobrą atmosferą. Dodatkowo podczas sobotniego wydarzenia sprzyjała piękna, słoneczna pogoda.

Sensacyjna porażka CKT Grodzisk w Kaliszu, Górnik lepszy od Mery - Grodzisk News

05

06 2023

Sensacyjna porażka CKT Grodzisk w Kaliszu, Górnik lepszy od Mery

Sensacja w Kaliszu w 3. kolejce LOTTO SuperLigi, gdzie gospodarz OSAVI wygrał z wicemistrzem Polski CKT Grodzisk Mazowiecki. Stołeczna Mera zdecydowanie natomiast uległa KS Górnikowi Bytom 1:5.

Pięciu zatrzymanych za kradzież ciężarówek w Grodzisku - Grodzisk News

05

06 2023

Pięciu zatrzymanych za kradzież ciężarówek w Grodzisku

Grodziscy kryminalni zatrzymali pięciu mężczyzn w wieku od 23 do 43 lat podejrzanych o kradzieże dwóch samochodów ciężarowych z naczepami w mieście. Jak podaje policja, organizator przestępczego procederu został tymczasowo aresztowany, dwaj inni mężczyźni zostali objęci dozorem, a dwaj pozostali wciąż czekają na decyzje o środkach zapobiegawczych.
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.