reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

Grodzisk Mazowiecki wiadomości, strona 4

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru okna do domu? Poznaj cenne wskazówki - Grodzisk News

27

09 2022

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru okna do domu? Poznaj cenne wskazówki

Wybór odpowiedniej stolarki okiennej pozwala cieszyć się komfortem i bezpieczeństwem nawet przez kilka dekad. Jak dobrać idealnie dostosowane do konkretnego domu okna? Warszawa gwarantuje dostęp do rozbudowanej oferty firm specjalizujących się w ich sprzedaży i montażu.

Artykuł sponsorowany

Grodzisk. Wieczorno-nocne utrudnienia na Królewskiej - Grodzisk News

27

09 2022

Grodzisk. Wieczorno-nocne utrudnienia na Królewskiej

Od poniedziałku (26 września) każdego wieczora i nocą występować będą duże utrudnienia na ul. Królewskiej w Grodzisku, ulica może być nawet nieprzejezdna. Powodem – frezowanie nawierzchni drogi.

Kolejne wyłączenie wody w grodziskiej gminie - Grodzisk News

26

09 2022

Kolejne wyłączenie wody w grodziskiej gminie

Grodziski zakład wodociągów i kanalizacji poinformował, iż w najbliższą środę (28września) odetnie dopływ bieżącej wody do budynków w kolejnej lokalizacji. Tym razem będą to domostwa w Radoniach.

Tak było na pokazie mody z gwiazdami w Mediatece [FOTO] - Grodzisk News

26

09 2022

Tak było na pokazie mody z gwiazdami w Mediatece [FOTO]

Niedziela w grodziskiej Mediatece upłynęła pod znakiem charytatywnego pokazu "Gwiazdy dzieciom", na którym wraz z dziećmi, do który trafią ubrania, zaprezentowały się także gwiazdy telewizji i show-biznesu. Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć poniżej.

Grodzisk zaprasza na drugą część obchodów swego 500-lecia. Co przygotował dla mieszkańców? - Grodzisk News

26

09 2022

Grodzisk zaprasza na drugą część obchodów swego 500-lecia. Co przygotował dla mieszkańców?

Grodzisk oficjalnie zakończył i podsumował pierwszą część obchodzonego w tym roku jubileuszu 500-lecia miasta i gminy. W okresie od października do grudnia szykuje się jednak kolejna, solidna porcja atrakcji. O tych opowiadamy poniżej.

Kurtyna powietrzna – czym jest i do czego służy? - Grodzisk News

26

09 2022

Kurtyna powietrzna – czym jest i do czego służy?

Kurtyny powietrzne to urządzenia służące do oddzielania stref ogrzewania różniących się temperaturami. Kurtyny powietrzne zimne przemysłowe dostępne są w ofercie firmy Systema Polska, podobnie jak wiele innych systemów grzewczo-wentylacyjnych, takich jak nagrzewnica gazowa, pasy promieniujące czy promienniki podczerwieni. Gdzie sprawdzają się kurtyny powietrzne?

Artykuł sponsorowany

Od początku października zmiana rozkładu WKD - Grodzisk News

26

09 2022

Od początku października zmiana rozkładu WKD

Od 1 października ruszy kolejny etap robót przybudowie drugiego toru WKD do Grodziska, a wraz z nim nastąpi nowa zmiana rozkładu jazdy wukadek. Tym razem obowiązywać ma przez miesiąc – od 1 do 31 października.

Mieszkańcy chcą spotkania z przedstawicielami CPK twarzą w twarz. Kiedy do niego dojdzie - Grodzisk News

26

09 2022

Mieszkańcy chcą spotkania z przedstawicielami CPK twarzą w twarz. Kiedy do niego dojdzie

Napięcia na linii mieszkańcy – spółka CPK są bardzo wysokie, a wszystko za sprawą planowanej lokalizacji lotniska, linii kolejowych i reszty infrastruktury, która oznaczać ma przesiedlenia wielu rodzin. Strona społeczna zarzuca przedstawicielom CPK brak woli porozumienia; twierdzi, iż miarodajne konsultacje społeczne mogą nastąpić tylko podczas bezpośredniego spotkania z mieszkańcami, a nie w formule online. Co na to CPK?

Zatrzymany za handel narkotykami i posiadanie broni bez zezwolenia - Grodzisk News

26

09 2022

Zatrzymany za handel narkotykami i posiadanie broni bez zezwolenia

39-latek podejrzany o posiadanie kilkuset gramów narkotyków, sprzedawanie ich oraz posiadanie broni bez zezwolenia został zatrzymany na terenie powiatu grodziskiego. Mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Nauka nowej generacji – jak uczy się Pokolenie Z? - Grodzisk News

26

09 2022

Nauka nowej generacji – jak uczy się Pokolenie Z?

Jak najlepiej opisać Pokolenie Z? Bardzo często sprowadza się to do prostego żartu: daj takiej osobie walkmana, pokaż kasetę VHS i masz gwarancję tego, że nie będzie wiedziała co z tymi rzeczami zrobić. My śmiejemy się, że osoby z generacji „Z” nie będą w stanie zrozumieć sensu istnienia książki telefonicznej (a tym bardziej nie pamiętają tych grubych, żółtych folderów). Jednak dużo ciekawsze od żartów jest to, jak zmienił się system nauczania i narzędzia, które są wykorzystywane przez ludzi urodzonych po 1996 roku. Sprawdźmy!

Artykuł sponsorowany

VIII Marsz dla Życia i Rodziny w Grodzisku - Grodzisk News

25

09 2022

VIII Marsz dla Życia i Rodziny w Grodzisku

Na początku października ulicami Grodziska przejdzie Marsz dla Życia i Rodziny. Tegorocznym hasłem wydarzenia jest „I ślubuję Ci”, które jest bezpośrednim odwołaniem do przysięgi małżeńskiej.

Jak zapewnić wodoszczelność i ochronę betonu? - Grodzisk News

25

09 2022

Jak zapewnić wodoszczelność i ochronę betonu?

Zastosowanie produktów i technologii XYPEX to sprawdzony sposób na zabezpieczenie konstrukcji betonowych. XYPEX to nie tylko skuteczna hydroizolacja fundamentów w obiektach (nowobudowanych i tych już użytkowanych), ale również ochrona przed agresją chemiczną, która jest szczególnie istotna w przypadku obiektów takich jak oczyszczalnie ścieków czy stacje uzdatniania wody. Co sprawia, że produkty XYPEX są częstym wyborem specjalistów nie tylko w Polsce, ale również na świecie?

Artykuł sponsorowany

Dziś charytatywna gala - Grodzisk News

25

09 2022

Dziś charytatywna gala

Już dziś (niedziela) odbędzie muzyczno-sportowa impreza charytatywna, której celem będzie zbiórka pieniędzy na leczenie i rehabilitację małej Michaliny Sobótki, której tata jest policjantem i na co dzień strzeże bezpieczeństwa mieszkańców powiatu grodziskiego.
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.