TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

Grodzisk Mazowiecki wiadomości, strona 3

Z biletem wycieczkowym na długi czerwcowy weekend - Grodzisk News

02

06 2023

Z biletem wycieczkowym na długi czerwcowy weekend

Długi weekend czerwcowy to czas, gdy wiele osób decyduje się na podróże pociągami. Wychodząc naprzeciw potrzebom pasażerów, w tym roku oferta Kolei Mazowieckich, bilet wycieczkowy, obowiązuje również w piątek, 9 czerwca. Oznacza to, że będzie można skorzystać z niej od środy 7 czerwca od godziny 18:00 do niedzieli 11 czerwca do północy.

Bogoria w walce o finał LOTTO Superligi. Dziś mecz w Grodzisku! - Grodzisk News

02

06 2023

Bogoria w walce o finał LOTTO Superligi. Dziś mecz w Grodzisku!

Broniąca tytułu mistrza Polski w tenisie stołowym ekipa Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki przystępuje do półfinałowej rywalizacji w play-offach. Podopieczni Tomasza Redzimskiego zmierzą się dziś z Global Pharmą Orlicz Suchedniów. Mecz będzie zarazem pierwszym pojedynkiem Bogorii rozegranym w hali widowiskowo-sportowej. Rewanż dwa dni później w Suchedniowie.

Pomóżmy Grodziskowi wygrać tytuł rowerowej stolicy polski i samoobsługową stację naprawy jednośladów - Grodzisk News

01

06 2023

Pomóżmy Grodziskowi wygrać tytuł rowerowej stolicy polski i samoobsługową stację naprawy jednośladów

Wraz z początkiem czerwca wystartowała rywalizacja w ogólnopolskim konkursie „Rowerowa stolica Polski”. Bierze w nim udział także Grodzisk, który zwalczy tym samym o  Puchar Rowerowej Gminy Polski oraz samoobsługową stację naprawy rowerów. Sukces zależy jednak od aktywności samych mieszkańców.

Stary budynek „Kina Wolność” do rozbiórki - Grodzisk News

01

06 2023

Stary budynek „Kina Wolność” do rozbiórki

Kończy się pewna epoka. Budynek starego „Kina Wolność” znajdujący się przy ul. Kilińskiego 8b w Grodzisku zostanie wyburzony. Obiekt przez dziesięciolecia służył mieszkańcom.

Dlaczego zabawy sensoryczne, takie jak bańki mydlane i slime, są ważne dla rozwoju dziecka? - Grodzisk News

01

06 2023

Dlaczego zabawy sensoryczne, takie jak bańki mydlane i slime, są ważne dla rozwoju dziecka?

Dziecko poznaje zewnętrzny świat poprzez zmysły. Jednak to, co dla dorosłych jest oczywiste, dla malucha może być przytłaczające i sprawiać problemy. Dlatego tak ważne jest, aby wspierać prawidłowy rozwój dziecka, również w kwestii integracji sensorycznej. Czym ona jest i jak pomóc małemu człowiekowi ją rozwijać? O tym w dzisiejszym artykule.

Artykuł sponsorowany

Tenisista grodziskiego klubu rozpoczyna walkę w Wielkim Szlemie! Dziś pierwszy mecz na kortach Rolanda Garrosa - Grodzisk News

01

06 2023

Tenisista grodziskiego klubu rozpoczyna walkę w Wielkim Szlemie!

Jan Zieliński reprezentujący barwy klubu CKT Grodzisk Mazowiecki, przystępuje dziś do walki w wielkoszlemowym deblu na słynnych kortach ziemnych im. Rolanda Garrosa. Polak opromieniony zwycięstwem w prestiżowym turnieju ATP Masters 1000 w Rzymie, także na paryskiej mączce w parze Hugo Nysem walczył będzie o sukces.

Zwłoki kilkumiesięcznego płodu znalezione w Chrzanowie Małym. Jest śledztwo prokuratury - Grodzisk News

01

06 2023

Zwłoki kilkumiesięcznego płodu znalezione w Chrzanowie Małym. Jest śledztwo prokuratury

Na początku maja do naszej redakcji zaczęły napływać wiadomości od mieszkańców Chrzanowa Małego, jakoby na jednym z osiedli zostały odnalezione zwłoki kilkumiesięcznego płodu. Pośród sąsiedzkich domysłów i niesprawdzonych obiegowych informacji szukaliśmy rzetelnego potwierdzenia tych doniesień. Dziś dostarczyła go nam stołeczna prokuratura.

Tragiczny wypadek w Kozerkach: druga osoba zmarła w szpitalu - Grodzisk News

01

06 2023

Tragiczny wypadek w Kozerkach: druga osoba zmarła w szpitalu

Wracamy do sprawy tragicznego wypadku z środy na ul. Orlicz-Dreszera w Kozerkach. Po czołowym zderzeniu osobowego seata z ciężarowym volvo na miejscu zginęła 26-letnia kobieta za kierownicą osobówki. Dziś rano zaś policja podała, że w szpitalu zmarła także 23-letnia pasażerka pojazdu. Nadal pod intensywną opieką lekarską znajduje się 13-miesięczne dziecko, które podróżowało z kobietami.

Od dziś WKD zamyka kolejny przejazd - Grodzisk News

01

06 2023

Od dziś WKD zamyka kolejny przejazd

Do już zamkniętych przejazdów kolejowych na ul. Piaskowej w Grodzisku i Kazimierzowskiej w Owczarni dołącza zamknięcie przeprawy przez tory w ul. Władysława Łokietka, także w Owczarni. Warszawska Kolej Dojazdowa wprowadza więc następną korektę w kursowaniu autobusów komunikacji zastępczej.

Popołudniowa kolizja w centrum Grodziska - Grodzisk News

31

05 2023

Popołudniowa kolizja w centrum Grodziska

Po tragicznym wypadku z udziałem osobówki i ciężarówki w Kozerkach, w Grodzisku także doszło do zderzenia dwóch takich pojazdów. Tym razem jednak to na szczęście „tylko” kolizja. Doszło do niej po godz. 17.00 w ścisłym centrum miasta – na ul. Sienkiewicza

ZWiK: Nowe stawki za wodę i odbiór ścieków w Grodzisku - Grodzisk News

31

05 2023

ZWiK: Nowe stawki za wodę i odbiór ścieków w Grodzisku

Grodziski zakład wodociągów i kanalizacji wprowadza nowe stawki za zbiorowe zaopatrzenie w wodę oraz odbiór ścieków. Ma to bezpośredni związek z zarządzeniem Dyrektora Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Warszawie o zmianie taryf. Zmodyfikowane ceny wchodzą w życie od 2 czerwca.

Śmiertelny wypadek w Kozerkach. Zderzenie samochodu osobowego z ciężarowym - Grodzisk News

31

05 2023

Śmiertelny wypadek w Kozerkach. Zderzenie samochodu osobowego z ciężarowym

Tragiczny wypadek na trasie pomiędzy Grodziskiem a Jaktorowem. Jak informuje policja, w Kozerkach doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarowym. W wypadku śmierć na miejscu poniosła kobieta z osobówki, a dwie inne osoby zostały zabrane do szpitala.

Odkryj symbole z kart historii Polski. Gra miejska w Grodzisku - Grodzisk News

31

05 2023

Odkryj symbole z kart historii Polski. Gra miejska w Grodzisku

4 czerwca to data symboliczna w najnowszej historii Polski. W tym dniu, 34 lata temu, odbyły się pierwsze wolne wybory. Z tej okazji Grodzisk już w niedzielę zorganizuje gre miejską zatytułowaną "`Symbole z kart historii Polski". Początek o godz. 15.00 w budynku Mediateki.
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.