TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

Grodzisk Mazowiecki wiadomości, strona 3

Skup aut – wygodne i szybkie rozwiązanie dla sprzedających samochody - Grodzisk News

08

06 2024

Skup aut – wygodne i szybkie rozwiązanie dla sprzedających samochody

Skup aut zyskuje coraz większą popularność wśród osób chcących sprzedać samochody używane. Dlaczego? Ponieważ oferuje wygodne i szybkie rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić czas i energię. Dowiedz się, czym jest skup aut i jakie korzyści płyną z korzystania z tej usługi.

Artykuł sponsorowany

GPA: W niedzielę darmowe przejazdy - Grodzisk News

08

06 2024

GPA: W niedzielę darmowe przejazdy

Grodziskie Przewozy Autobusowe chcą ułatwić mieszkańcom dojazd do lokali wyborczych i zaoferują darmowe przejazdy na wszystkich liniach. Bezpłatne przejazdy będą obowiązywały 9 czerwca.

Co grają w grodziskich kinach? - Grodzisk News

08

06 2024

Co grają w grodziskich kinach?

Kino w Centrum Kultury w nadchodzących dniach zdominują dwa filmy animowane „Garfield” i „W głowie się nie mieści 2” oraz kolejna część przygód Marka Lowrey’a i Markusa Burnetta z serii „Bad Boys”.

Zwycięstwwo zawodnika CKT Grodzisk z rywalem z TOP100! - Grodzisk News

07

06 2024

Zwycięstwwo zawodnika CKT Grodzisk z rywalem z TOP100!

W drugiej rundzie jednego z najmocniej obsadzonych challengerów ATP Heilbronner Neckarcup, tenisista CKT Grodzisk Mazowiecki Maks Kaśnikowski pokonał Daniela Altmaiera (ATP 83) 6:2 7:5!

Grodziski Dzień Dziecka w Łąkach. Przyjdź na piknik - Grodzisk News

07

06 2024

Grodziski Dzień Dziecka w Łąkach. Przyjdź na piknik

Do imprezowego kalendarza Grodziska u progu lata dopisać można kolejny piknik. Tym razem miasto wespół ze świetlicą w Łąkach zorganizuje imprezę z okazji Dnia Dziecka, a odbędzie się w najbliższe wtorkowe popołudnie.

Dziś wzmożone kontrole na drogach - Grodzisk News

07

06 2024

Dziś wzmożone kontrole na drogach

Policjanci w całym garnizonie warszawskim, zatem także w powiecie grodziskim, prowadzić będą dziś wzmożone kontrole na drogach.

Spotkanie z Katarzyną Bondą w Grodzisku - Grodzisk News

07

06 2024

Spotkanie z Katarzyną Bondą w Grodzisku

Jedna z najpopularniejszych pisarek polskich, autorka bestsellerowych powieści kryminalnych – Katarzyna Bonda już wkrótce przybędzie na spotkanie z czytelnikami w Grodzisku.

Iście muzyczne Grodziskie Wianki - Grodzisk News

06

06 2024

Iście muzyczne Grodziskie Wianki

Tradycją i wydarzeniem oczekiwanym przez mieszkańców stały się już Grodziskie Wianki. Także w tym roku organizatorzy szykują atrakcje na Stawach Walczewskiego. Zapowiada się iście muzyczne powitanie lata. 22 czerwca odbędzie się bowiem kilka koncertów.

Wukadka wprowadzi wzajemne honorowanie biletów. Oto zasady - Grodzisk News

06

06 2024

Wukadka wprowadzi wzajemne honorowanie biletów. Oto zasady

Od 9 czerwca zmieni się rozkład jazdy Warszawskiej Kolei Dojazdowej. Z jednej strony pasażerów może cieszyć powrót do kursowania kolejek przez Warszawę Zachodnią aż do Śródmieścia, z drugiej strony obowiązywać zaczną ograniczenia wynikające z remontu peronów w obrębie stacji w Regułach. Ta ostatnia zmiana pociągnie za sobą korzystanie z komunikacji zastępczej. Przewoźnik podał więc szczegóły wzajemnego honorowania biletów.

Zmiany we władzach Związku Powiatowo-Gminnego i Grodziskich Przewozów Autobusowy - Grodzisk News

05

06 2024

Zmiany we władzach Związku Powiatowo-Gminnego i Grodziskich Przewozów Autobusowy

Podczas pierwszego w tej kadencji samorządowej Zgromadzenia Związku Powiatowo-Gminnego wybrano nowe władze zgromadzenia, a także zarządu Grodziskich Przewozów Autobusowych. Przewodniczącym pierwszego organu został burmistrz Grodziska Tomasz Krupski, zaś funkcję prezesa zarządu GPA pełnić będzie starosta grodziski – Marek Wieżbicki.

Jan Zieliński nadal w grze o wielkoszlemowy tytuł w mikście - Grodzisk News

05

06 2024

Jan Zieliński nadal w grze o wielkoszlemowy tytuł w mikście

Po szybkim odpadnięciu z turnieju deblowego na kortach Rolanda Garrosa, tenisista CKT Grodzisk Jan Zieliński bynajmniej nie wyjechał z Paryża. Ba, nadal ma szansę na wielkoszlemowy tytuł występuje bowiem jeszcze w rywalizacji mikstowej. Z doświadczoną i utytułowaną tajwańską partnerką Su-Wei Hsieh zagra dziś w półfinale imprezy.

W najbliższą niedzielę autobusami GPA wszyscy pojedziemy za darmo - Grodzisk News

05

06 2024

W najbliższą niedzielę autobusami GPA wszyscy pojedziemy za darmo

W najbliższą niedzielę odbędą się w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. Z tej okazji 9 czerwca wszystkie autobusy Grodziskich przewozów Autobusowych będą bezpłatne dla wszystkich pasażerów.

Jedna firma chętna do instalacji czujników jakości powietrza w Grodzisku - Grodzisk News

04

06 2024

Jedna firma chętna do instalacji czujników jakości powietrza w Grodzisku

Grodziski magistrat otworzył jedyną ofertę, która wpłynęła w przetargu na instalację dwudziestu sensorów monitorujących jakość powietrza w gminie. Ów jedyny oferent prawdopodobnie otrzyma to zadanie, o ile ocena formalno-merytoryczna będzie pozytywna.
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.