reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

Grodzisk Mazowiecki wiadomości, strona 3

50 lat minęło jak jeden dzień... Grodziskie małżeństwa uhonorowane za długoletnie pożycie [FOTO] - Grodzisk News

22

02 2024

50 lat minęło jak jeden dzień... Grodziskie małżeństwa uhonorowane za długoletnie pożycie [FOTO]

Grodziska Mediateka była miejscem wyjątkowej i doniosłej uroczystości. Oto pary małżeńskie świętujące Złote Gody zostały uhonorowane podczas oficjalnych uroczystości za 50 lat życia w małżeństwie. Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć opublikowanych na oficjalnym fanpage’u grodziskiego magistratu.

Od piątku nabór dzieci do grodziskich szkół i przedszkoli - Grodzisk News

22

02 2024

Od piątku nabór dzieci do grodziskich szkół i przedszkoli

Już jutro, 23 lutego przedszkola i szkoły w grodziskiej gminie rozpoczną nabór wniosków o przyjęcie dziecka danej placówce.

Teraz bilety do grodziskiego planetarium kupisz przez internet - Grodzisk News

21

02 2024

Teraz bilety do grodziskiego planetarium kupisz przez internet

Planetarium uruchomione niedawno na dachu hali sportowej w Grodzisku cieszy się od pierwszych dni dużym zainteresowaniem. Dobrą informacją dla odwiedzających będzie zatem fakt, że od teraz można przez internet kupić bilety na kosmiczne atrakcje.

Ćwierćfinał mistrzostw świata nie dla reprezentantów grodziskiej Bogorii - Grodzisk News

21

02 2024

Ćwierćfinał mistrzostw świata nie dla reprezentantów grodziskiej Bogorii

Na ćwierćfinale zakończyła swój udział w drużynowych mistrzostwach świata w tenisie stołowym reprezentacja polski mężczyzn prowadzona przez Tomasza Redzimskiego i z Miłoszem Redzimskim w składzie. Nasza kadra przegrała po dobrym spotkaniu z drużyną Francji.

Trwa drugi etap porządkowania reklam w Grodzisku. Można uzyskać pomoc od gminy - Grodzisk News

21

02 2024

Trwa drugi etap porządkowania reklam w Grodzisku. Można uzyskać pomoc od gminy

Grodzisk wdrażania drugiego etapu założeń gminnej uchwały krajobrazowej, która ma na celu wyrugowanie z przestrzeni publicznej nieestetycznych nośników reklamowych. Dla tych przedsiębiorców, którzy w pierwszej kolejności dostosują swoje szyldy, gmina oferuje częściowy zwrot kosztów.

Meble kuchenne w zestawie. Zobacz, dlaczego warto skorzystać z gotowego rozwiązania - Grodzisk News

21

02 2024

Meble kuchenne w zestawie. Zobacz, dlaczego warto skorzystać z gotowego rozwiązania

Kuchnia jest sercem każdego domu. Nie tylko przygotowuje się w niej posiłki, ale też spędza czas wspólnie z najbliższymi. To tutaj, najbardziej spośród wszystkich pomieszczeń w mieszkaniu, liczy się funkcjonalność i zastosowanie przemyślanych rozwiązań. Nie wolno zapominać też o estetyce. To wszystko sprawia, że wybór mebli kuchennych staje się nie lada wyzwaniem. Być może rozwiązaniem wielu dylematów jest postawienie na gotowe zestawy.

Artykuł sponsorowany

Dwie lecznice w grze o zaszczepienie grodziskich czworonogów - Grodzisk News

21

02 2024

Dwie lecznice w grze o zaszczepienie grodziskich czworonogów

Dwa gabinety weterynaryjne z Grodziska wyraziły chęć zaszczepienia psów przeciw wściekliźnie na terenie całej gminy. Jedna wyceniła swoje usługi na 135 tys zł, druga zażyczyła sobie natomiast poniżej 120 tysięcy. Co ważne, obie mieszczą się w budżecie zakładanym przez gminę.

Nowa metoda oszustów. Uważaj na fałszywe konto ZUS - Grodzisk News

21

02 2024

Nowa metoda oszustów. Uważaj na fałszywe konto ZUS

Urzędnicy ostrzegają przed oszustami, którzy wymyślili nową metodę wyłudzania naszych danych. Tym razem jest to fałszywy profil Zakładu Ubezpieczeń Społecznych na Facebooku,  który zachęca do inwestycji mającej zagwarantować emeryturę w wieku 50 lat.

Skorzystaj z wygody zakupów internetowych, wybierając materace Sleep o’clock - Grodzisk News

21

02 2024

Skorzystaj z wygody zakupów internetowych, wybierając materace Sleep o’clock

Oferujemy różnorodne materace w naszym sklepie online, które możesz zakupić bez konieczności opuszczania domu. Główną zaletą jest to, że materac przetestujesz we własnej sypialni, co jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy cenią sobie osobisty komfort i pewność wyboru. Jeśli jednak materac nie odpowiada Twoim potrzebom, zapewniamy zwrot ZA DARMO. Dla osób niezdecydowanych, nasz zespół chętnie pomoże w wyborze, a dla tych, którzy preferują szybkie rozwiązania, polecamy nasze uniwersalne bestsellery.

Artykuł sponsorowany

Zielone światło dla przebudowy ul. Topolowej - Grodzisk News

20

02 2024

Zielone światło dla przebudowy ul. Topolowej

Grodziski magistrat wybrał firmę, która zajmie się przebudową ul. Topolowej. Urząd zakładał, że inwestycja pochłonie około 1,4 mln zł i tyle też zabezpieczono na inwestycję, wyłoniona oferta okazała się jednak o prawie pół miliona złotych tańsza.

Jazzowe brzmienia w Mediatece. Koncert już niebawem - Grodzisk News

20

02 2024

Jazzowe brzmienia w Mediatece. Koncert już niebawem

Znakomity muzyk jazzowy Irek Głyk już w przyszłym tygodniu wraz z resztą swojego trio wystąpi z koncertem na scenie grodziskiej Mediateki. Goście wydarzenia mogą spodziewać się klimatu przepełnionego instrumentalnymi brzmieniami wysokiej próby.

Grodzisk Mazowiecki – alternatywa dla mieszkania w stolicy? - Grodzisk News

20

02 2024

Grodzisk Mazowiecki – alternatywa dla mieszkania w stolicy?

Mieszkania i domy w Warszawie należą do najdroższych w Polsce. Równocześnie stolica przyciąga bogatą ofertą pracy i edukacji. Nic dziwnego, że zainteresowanie nieruchomościami w innych, okolicznych miejscowościach jest wysokie. Jednym z najczęściej wybieranych adresów jest Grodzisk Mazowiecki. Dlaczego warto kupić lokal właśnie w tej miejscowości i jak zadbać o to, aby mieszkało nam się wygodnie?

Artykuł sponsorowany

Grodzisk docenił osiągnięcie młodego mieszkańca. Dyplom i gratulacje od burmistrza - Grodzisk News

20

02 2024

Grodzisk docenił osiągnięcie młodego mieszkańca. Dyplom i gratulacje od burmistrza

W ubiegłym tygodniu polskie media obiegła informacja o młodym mieszkańcu Grodziska Antonim Zegarskim, który zdobył wyróżnienie od NASA za świetne zdjęcie Księżyca w pełni. Sukces Antka doceniła także gmina. Z młodzieńcem spotkał się burmistrz, pogratulował mu i wręczył pamiątkowy dyplom.
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.