reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

Grodzisk Mazowiecki wiadomości, strona 2

Odpocznij na Mazowszu! - Grodzisk News

12

05 2022

Odpocznij na Mazowszu!

Kilka tysięcy kilometrów szlaków pieszych, kajakowych i rowerowych, drugi pod względem wielkości park narodowy w kraju i wciąż nieodkryte Pojezierze Gostynińskie – samorząd województwa rusza z kampanią Odpocznij na Mazowszu.

Artykuł sponsorowany

Pomoc medyczna w warunkach wojennych. Mazowsze zorganizuje szkolenia dla ratowników i cywilów - Grodzisk News

11

05 2022

Pomoc medyczna w warunkach wojennych. Mazowsze zorganizuje szkolenia dla ratowników i cywilów

Samorząd województwa przeznaczył 100 tys. zł na szkolenia z zakresu tzw. medycyny taktycznej, czyli opieki medycznej w warunkach działań militarnych. Projekt, który zrealizuje warszawski „Meditrans” przeznaczono dla ratowników medycznych oraz ludności. W sumie przeszkolenie ma przejść 500 osób.

Popołudniowe zderzenie na grodziskiej krzyżówce - Grodzisk News

11

05 2022

Popołudniowe zderzenie na grodziskiej krzyżówce

Na skrzyżowaniu ulic Królewskiej Jesionowej doszło dziś do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Policja cały czas pracuje na miejscu, ale większych utrudnień w ruchu brak.

Otwarcie grodziskiej hali widowiskowo-sportowej z gwiazdami - Grodzisk News

11

05 2022

Otwarcie grodziskiej hali widowiskowo-sportowej z gwiazdami

Na 10 i 11 września zaplanowano imprezy towarzyszące wielkiemu otwarciu grodziskiego centrum aktywizacji przy ul. Sportowej. Otwarcie odbędzie się z przytupem, bowiem na liście artystów którzy wystąpią tej okazji są m.in. Margaret, Jacek Kawalec oraz Zespół Mazowsze.

WKD. Nowe zasady podróży dla Ukraińców. Trzeba skasować bezpłatny bilet - Grodzisk News

11

05 2022

WKD. Nowe zasady podróży dla Ukraińców. Trzeba skasować bezpłatny bilet

Warszawska Kolej Dojazdowa zaktualizowała warunki korzystania z darmowych przejazdów dla obywateli Ukrainy. Od 10 maja Ukraińcy zobowiązani są do nabycia odpowiedniego biletu „Przejazd obywatela Ukrainy”. Jest bezpłatny ale musi być skasowany zaraz po wejściu do pociągu.

Jak utrzymać łazienkę w czystości? - Grodzisk News

11

05 2022

Jak utrzymać łazienkę w czystości?

Dbanie o czystość i higienę zarówno łazienki, jak i toalety powinno być dla Ciebie i Twoich bliskich wysoko na liście priorytetów związanych z obowiązkami domowymi. Wielu z nas nie cierpi tej pracy. Dlatego opracowaliśmy kilka wskazówek, które pomogą Ci pozbyć się problemów i stresów, związanych z dbaniem o łazienkę.

Artykuł sponsorowany

Spotkanie z Mateuszem Wieteską w grodziskiej Mediatece - Grodzisk News

10

05 2022

Spotkanie z Mateuszem Wieteską w grodziskiej Mediatece

W środę w ramach trwającego właśnie Tygodnia Bibliotek w Grodzisku odbędzie się spotkanie z rodowitym grodziszczaninem, a dziś obrońcą Legii Warszawa i reprezentantem Polski Mateuszem Wieteską. Każdy, kto ma ochotę porozmawiać z Mateuszem, będzie mógł to uczynić od godz. 15.00 w Mediatece.

Umowa na budowę drugiego toru WKD do Grodziska podpisana. „Będzie w 2023” - Grodzisk News

10

05 2022

Umowa na budowę drugiego toru WKD do Grodziska podpisana. „Będzie w 2023”

Dobra informacja dla pasażerów Warszawskiej Kolei Dojazdowej. Umowa na budowę drugiego toru na linii kolejowej pomiędzy Podkową Leśną i Grodziskiem Mazowieckim została podpisana. Koszt inwestycji to aż 150 mln zł, z czego 74,5 mln zł stanowią środki z Funduszu Spójności Unii Europejskiej. Po nowym drugim torze wukadki powinny pojechać w pierwszym kwartale 2023 roku.

Parada orkiestr opanowała Grodzisk. Zobacz zdjęcia - Grodzisk News

10

05 2022

Parada orkiestr opanowała Grodzisk. Zobacz zdjęcia

W niedzielę ulicami Grodziska przeszła parada Mundurowych Orkiestr Dętych Zaprezentowały się też Wojska Obrony Terytorialnej. Wszystko przy ładnej, słonecznej pogodzie, uchwycone okiem obiektywu Marcina Masalskiego.

Działasz lokalnie? Zgłoś się po kasę - Grodzisk News

10

05 2022

Działasz lokalnie? Zgłoś się po kasę

Do 13 maja organizacje pozarządowe oraz grupy nieformalne z terenu powiatu grodziskiego i gminy Brwinów mogą ubiegać się o dotację do 6.000 zł na projekty, które inicjują współpracę mieszkańców na rzecz dobra wspólnego i służą poprawie jakości życia.  W tym roku na dofinansowanie mogą liczyć także projekty na rzecz uchodźców wojennych z Ukrainy. 

Czerwiec pełen imprez w Grodzisku - Grodzisk News

10

05 2022

Czerwiec pełen imprez w Grodzisku

W ramach obchodów jubileuszu 500-lecia grodziska przygotowano cały kalendarz różnorakich imprez i wydarzeń, które mają podkreślić wyjątkowość tej rocznicy. Dziś sprawdzamy propozycje na czerwiec.

Ruszają konsultacje społeczne Planu Zrównoważonej Mobilności Miejskiej - Grodzisk News

09

05 2022

Ruszają konsultacje społeczne Planu Zrównoważonej Mobilności Miejskiej

Zaczynają się konsultacje społeczne nad Planem Zrównoważonej Mobilności Miejskiej (ang. SUMP – Sustainable Urban Mobility Plan) dla metropolii warszawskiej. Zostaną zorganizowane trzy etapy konsultacji. Pierwsze spotkanie odbędzie się już 12 maja (czwartek). Konsultacje rzecz jasna dotyczą także gmin z naszego regionu.

Gdzie darmowe zabiegi przeciw wściekliźnie dla grodziskich czworonogów [AKTUALIZACJA] - Grodzisk News

09

05 2022

Gdzie darmowe zabiegi przeciw wściekliźnie dla grodziskich czworonogów [AKTUALIZACJA]

Grodziski magistrat przedstawił zaktualizowany harmonogram podawania psom preparatów przeciw wściekliźnie w części podgrodziskich miejscowości. W planie pojawiły się dodatkowe terminy i miejscowości.
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.