reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

Grodzisk Mazowiecki wiadomości, strona 5

Elektrownia Jaworzno - nowoczesna infrastruktura w produkcji energii - Grodzisk News

15

11 2023

Elektrownia Jaworzno - nowoczesna infrastruktura w produkcji energii

Energia pozyskiwana jest w Polsce przede wszystkim z węgla. Najważniejsze elektrownie w naszym kraju znajdują się w Bełchatowie, Kozienicach, Turowie, Połańcu, a także w Jaworznie. Chociaż coraz większe znaczenie zyskują odnawialne źródła energii, to właśnie na tradycyjnych surowcach opiera się bezpieczeństwo działania infrastruktury w Polsce. Zrównoważone górnictwo jeszcze przez długi czas będzie najważniejszym źródłem energii.

Artykuł sponsorowany

W środę strajk na WKD. Kolejki nie pojadą przez dwie godziny - Grodzisk News

14

11 2023

W środę strajk na WKD. Kolejki nie pojadą przez dwie godziny

To na co zanosiło się od kilku dni, dziś zostało potwierdzone. Od środowego ranka, 15 listopada na dwie godziny całkowicie wtrzymany zostanie ruch pociągów na linii WKD. Powodem – strajk ostrzegawczy prowadzony przez Związek Zawodowy Maszynistów Kolejowych.

Szpital Zachodni chce stworzyć ZOL, a co z oddziałem położniczym? - Grodzisk News

14

11 2023

Szpital Zachodni chce stworzyć ZOL, a co z oddziałem położniczym?

Budowa dodatkowej sali operacyjnej i całodobowego lądowiska dla śmigłowców to inwestycje ważne dla Szpitala Zachodniego grodziska placówka nie zamierza jednak na nich poprzestać. Jak wyjawiła nam dyrektor szpitala Krystyna, Płukis, planach jest budowa zakładu opieki leczniczej dla osób starszych i przewlekle chorych.

Mrowna Jazz Festiwal już od piątku! - Grodzisk News

14

11 2023

Mrowna Jazz Festiwal już od piątku!

Wielkimi krokami zbliża się pierwszy w historii Grodziska Mrowna Jazz Festiwal. Znamy już wszystkie szczegóły festiwalowego programu. Dlatego też zapraszamy do lektury.

Nowy salon Sinsay już w Grodzisku! - Grodzisk News

14

11 2023

Nowy salon Sinsay już w Grodzisku!

Przekazujemy dobrą informację - w Grodzisku powstał nowy salon Sinsay! To fantastyczna okazja, żeby kreatywnie spędzić czas w gronie bliskich i przyjaciół. Brand proponuje światowe trendy w atrakcyjnych cenach, zapewniając doskonałe warunki do zmiany dotychczasowego look’u. Wykorzystaj moment i stwórz siebie na nowo - na własnych zasadach.

Artykuł sponsorowany

Szpital Zachodni: Pierwsze operacje w nowej sali jeszcze w grudniu. A co z lądowiskiem? - Grodzisk News

13

11 2023

Szpital Zachodni: Pierwsze operacje w nowej sali jeszcze w grudniu. A co z lądowiskiem?

W tym roku w Szpitalu Zachodnim  końca dobiegają dwie bardzo ważne inwestycje dla grodziskiej lecznicy. W rozmowie z nami dyrektor Krystyna Płukis poinformowała, że sala będzie gotowa w ciągu dwóch tygodni, a pierwsze operacje nastąpią w grudniu. Powiedziała również, jak wygląda obecnie kwestia lądowiska dla helikopterów.

Grodzisk zaprasza na kiermasz świąteczny - Grodzisk News

13

11 2023

Grodzisk zaprasza na kiermasz świąteczny

Trzeba powiedzieć, iż grodziski kiermasz świąteczny rokrocznie cieszy się sporym zainteresowaniem wśród mieszkańców. Od 2016 roku jarmark funkcjonuje oddzielnie od imprezy mikołajkowej. Tak będzie i tym razem. Kiermasz odbędzie się 17 grudnia, a Grodzisk rozpoczął nabór chętnych do wystawienia swoich stoisk.

W Grodzisku przybędzie ładowarek dla pojazdów elektrycznych - Grodzisk News

13

11 2023

W Grodzisku przybędzie ładowarek dla pojazdów elektrycznych

W Grodzisku przybywać będzie autobusów elektrycznych, a prawdopodobnie także aut prywatnych napędzanych tym rodzajem energii. Miasto zamierza więc inwestować w infrastrukturę do ładowania pojazdów. Niedawno ogłoszono przetarg na budowę dwóch stacji dokujących w mieście.

Tak Grodzisk świętował 105. rocznicę odzyskania niepodległości [FOTO] - Grodzisk News

12

11 2023

Tak Grodzisk świętował 105. rocznicę odzyskania niepodległości [FOTO]

11 listopada Grodzisk uczcił 105. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Obchodom towarzyszyła podniosła atmosfera podczas części oficjalnej, ale też poczucie radości przy okazji radosnego dla naszego kraju dnia. Nie brakowało wydarzeń towarzyszących obchodom. A wszystko to w obiektywie aparatu uchwycił niezawodny Marcin Masalski.

Grad goli w Grodzisku. Pogoń gromi Pilicę - Grodzisk News

12

11 2023

Grad goli w Grodzisku. Pogoń gromi Pilicę

Prawdziwą strzelaninę zafundowali kibicom zgromadzonym na trybunach stadionu w Grodzisku piłkarze Pogoni. W sobotnim meczu 16. kolejki trzecioligowych rozgrywek aż 6:0 rozgromili Pilicę Białobrzegi.

Gdzie i kiedy wyłączą prąd? - Grodzisk News

12

11 2023

Gdzie i kiedy wyłączą prąd?

Grupa PGE podała listę miejsc, w których wyłączy prąd w nadchodzącym tygodniu. Wyłączeń będzie nieco.

Grodziskie lodowisko za ponad 260 tys. zł - Grodzisk News

12

11 2023

Grodziskie lodowisko za ponad 260 tys. zł

Grodzisk wybrał firmę, która zajmie się instalacją oraz obsługą lodowiska w sezonie zimowym. Zadnie powierzono przedsiębiorstwu Piruet, które w przeszłości już nieraz organizowało ślizgawkę dla grodziszczan.

Tak będzie wyglądać grodziski deptak po odnowie. Znamy szczegóły przedsięwzięcia! - Grodzisk News

11

11 2023

Tak będzie wyglądać grodziski deptak po odnowie. Znamy szczegóły przedsięwzięcia!

Po gruntownej rewitalizacji grodziskiego placu Wolności coraz częściej wśród mieszkańców słychać pytania, co z odnową oblicza pozostałej części deptaka – pomiędzy ulicami Spółdzielczą a 1 Maja. Jako pierwsi prezentujemy dziś obszernie plany tej inwestycji i pokazujemy wizualizacje.


Warning: Undefined variable $region_wiecej in /home/server702229/ftp/txt/lista.php on line 77📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.