TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

Grodzisk Mazowiecki wiadomości, strona 5

Od 29 maja zamknięcie przejazdu na Kazimierzowskiej i kolejne zmiany w komunikacji wokół WKD - Grodzisk News

29

05 2023

Od 29 maja zamknięcie przejazdu na Kazimierzowskiej i kolejne zmiany w komunikacji wokół WKD

Warszawska Kolej Dojazdowa poinformowała, że w związku toczącymi się pracami budowlanymi na torowisku wprowadzi kolejne zmiany w kursowaniu zastępczej komunikacji autobusowej. Tym razem chodzić będzie o zamknięcie przejazdu w ciągu ul. Kazimierzowskiej w Owczarni.

Tylko remis... - Grodzisk News

28

05 2023

Tylko remis...

Podziałem punktów zakończyło się dzisiejsze spotkanie grodziskiej Pogoni z Ursusem Warszawa. Strata punktów mocno zredukowała szanse zespołu z Grodziska na awans do II ligi.

Gdzie wyłączą prąd? - Grodzisk News

28

05 2023

Gdzie wyłączą prąd?

Dostawca prądu elektrycznego PGE Dystrybucja podał listę miejsc, w których wyłączy prąd w nadchodzącym tygodniu. Lista miejscowości dostępna jest poniżej.

Przydź na piknik rodzinny z grodziską Pogonią - Grodzisk News

28

05 2023

Przydź na piknik rodzinny z grodziską Pogonią

Dziś na stadionie przy al. Mokronoskich w Grodzisku odbędzie się piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka, podczas którego zaplanowano wiele atrakcji dla małych i dużych.

Defibrylatory w pociągach WKD? Głosuj w ramach budżetu obywatelskiego - Grodzisk News

27

05 2023

Defibrylatory w pociągach WKD? Głosuj w ramach budżetu obywatelskiego

Warszawska Kolej Dojazdowa walczy o dofinansowanie na zakup i montaż defibrylatorów AEG w swoich składach. Aby inwestycja mogła zostać zrealizowana potrzebne są Wasze głosy.

Pogoń podejmie outsidera - Grodzisk News

27

05 2023

Pogoń podejmie outsidera

Po zeszłotygodniowym remisie w Ostródzie (2:2), w niedzielę 28 maja Pogoń będzie się mierzyła z innym zespołem znajdującym się w strefie spadkowej – Ursusem Warszawa. Czy podopieczni Mateusza Dudka tym razem sięgną po trzy punkty?

Grodzisk dwukrotnie wyróżniony - Grodzisk News

27

05 2023

Grodzisk dwukrotnie wyróżniony

Grodzisk Mazowiecki otrzymał tytuł „Lidera Gospodarki Regionalnej 2023” podczas Międzynarodowego Forum Gospodarczego w Katowicach. Ponadto Grodzisk otrzymał II nagrodę w konkursie „Innowacyjny samorząd 2023”.

Co w repertuarze grodziskich kin? - Grodzisk News

27

05 2023

Co w repertuarze grodziskich kin?

Kino w Centrum Kultury w najbliższych dniach zdominują dwa filmy – dziesiąta część „Szybkich i Wściekłych” oraz „Super Mario Bros.” czyli ekranizacja kultowej gry video. Również dwie ciekawe propozycje ma dla widzów Kino Wolność.

Od 1 czerwca WKD zamknie kolejny przejazd - Grodzisk News

26

05 2023

Od 1 czerwca WKD zamknie kolejny przejazd

Do już zamkniętych przejazdów kolejowych na ul. Piaskowej w Grodzisku i Kazimierzowskiej w Owczarni już wkrótce dołączy zamknięcie przeprawy przez tory w ul. Władysława Łokietka, także w Owczarni. Warszawska Kolej Dojazdowa wprowadzi zatem następną korektę w kursowaniu autobusów komunikacji zastępczej.

W dniu swojego święta Kolejami Mazowieckimi dzieci pojadą za darmo - Grodzisk News

26

05 2023

W dniu swojego święta Kolejami Mazowieckimi dzieci pojadą za darmo

W prezencie na Dzień Dziecka Koleje Mazowieckie przygotowały z myślą o dzieciach i młodzieży ofertę specjalną. 1 czerwca pociągami KM pojadą oni za darmo.

Umowa na budowę 35 mieszkań przy Ułańskiej podpisana - Grodzisk News

26

05 2023

Umowa na budowę 35 mieszkań przy Ułańskiej podpisana

W czwartek grodziscy urzędnicy podpisali umowę wykonawcą na budowę bloków mieszkalnych przy ul. Ułańskiej. Trzy budynki pomieszczą łącznie 35 mieszkań, a koszt inwestycji to blisko 8,5 mln zł.

Przedstawiciele ambasady Królestwa Danii z wizytą w grodziskim zakładzie wodociągów - Grodzisk News

26

05 2023

Przedstawiciele ambasady Królestwa Danii z wizytą w grodziskim zakładzie wodociągów

25 maja grodziski zakład wodociągów i kanalizacji gościł na swoim terenie przedstawicieli Ambasady Królestwa Danii w Warszawie – Thora Danielsena, attache ds. sektora wodnego oraz Pawła Pawłowskiego, starszego doradcę handlowego. Goście mieli okazję poznać sposób zarządzania infrastrukturą wodno-ściekową, z naciskiem na efektywność energetyczną i poszanowanie zasobów naturalnych.

Grodzisk wybuduje ulicę Prostą. Jest przetarg - Grodzisk News

26

05 2023

Grodzisk wybuduje ulicę Prostą. Jest przetarg

Wiele wskazuje na to, że grodziszczanie mieszkający przy ul. Prostej będą mogli w przyszłorocznej wakacje cieszyć się drogą z prawdziwego zdarzenia. Magistrat ogłosił bowiem niedawno przetarg na kompleksową budowę ulicy z „pełnym uzbrojeniem” i do połowy czerwca będzie czekał na oferty.
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.