reklama Grodzisk mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

Grodzisk Mazowiecki wiadomości, strona 8

Nasze gminy wysoko w rankingu finansowym samorządu Terytorialnego - Grodzisk News

08

07 2021

Nasze gminy wysoko w rankingu finansowym samorządu Terytorialnego

Podkowa Leśna i Brwinów uplasowały się w ścisłej czołówce rankingu Finansowego Samorządu Terytorialnego. Wysokie miejscy przypadło też Grodziskowi.

Grodzisk. W sobotę kolejny seans w „Kinie na leżakach” - Grodzisk News

08

07 2021

Grodzisk. W sobotę kolejny seans w „Kinie na leżakach”

Czas na drugi seans w tegorocznej odsłonie grodziskiego „Kina na leżakach”. W sobotni wieczór (10 lipca) w Parku Skarbków obejrzymy znakomitą i pełną życiowej mądrości komedię „Palm Springs. Start o godz. 22.00.

Będą modernizacje obiektów sportowych w regionie, m.in. w Grodzisku i Milanówku - Grodzisk News

08

07 2021

Będą modernizacje obiektów sportowych w regionie, m.in. w Grodzisku i Milanówku

Remont boiska sportowego w Zespole Szkół nr 1 w Grodzisku, modernizacje kortów tenisowych w Milanówku i Cegłowie czy wreszcie modernizacja Orlika w Brwinowie. to kilka spośród 23 inwestycji z subregionu warszawskiego zachodniego, które otrzymają dofinansowanie w ramach tegorocznej edycji Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Infrastruktury Sportowej. Na ich realizację w budżecie Mazowsza zarezerwowano ponad 3,8 mln zł.

Przygotowanie do szukania pracy w Warszawie - Grodzisk News

08

07 2021

Przygotowanie do szukania pracy w Warszawie

Szukanie pracy w Warszawie może być wygodniejsze i skuteczniejsze, jeśli dobrze się do niego przygotujesz. Konieczna jest oczywiście duża odporność na stres i cierpliwość, ale im lepiej zadbasz o zaprezentowanie się przed pracodawcami, tym pewniej będziesz się czuł. Zyskasz tym samym większe szanse na warszawskim rynku pracy. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek, które pozwolą Ci usystematyzować Twoje kroki w kierunku nowego stanowiska!

Artykuł sponsorowany

Wyścig kolarski przejedzie grodziskimi drogami. Będą utrudnienia - Grodzisk News

07

07 2021

Wyścig kolarski przejedzie grodziskimi drogami. Będą utrudnienia

W następnym tygodniu przez powiat grodziski przejedzie trzeci etap 64. Wyścigu Kolarskiego "Dookoła Mazowsza". W związku z tym należy się spodziewać kilkugodzinnych utrudnień w ruchu.

-30% na reklamy w Grodzisk News! - Grodzisk News

07

07 2021

-30% na reklamy w Grodzisk News!

Szukasz skutecznej reklamy? Chcesz, aby ludzie z okolicy dowiedzieli się o Twoich usługach i produktach? Zareklamuj się w GrodziskNews.pl i docieraj do tysięcy mieszkańców powiatu grodziskiego i okolic. Teraz możesz to zrobić znacznie taniej – w wakacje dajemy aż 30% rabatu na wszystkie formy reklamowe!

Znów jedna oferta na projekt łącznika - Grodzisk News

07

07 2021

Znów jedna oferta na projekt łącznika

W drugim przetargu na projekt łącznika między ulicami Radziejowicką w Kałęczynie a Nadarzyńską w Grodzisku znów wystartowała jedna firma. Propozycja znów jest wyższa niż zakładał magistrat.

Kolejne wyłączenia wody - Grodzisk News

07

07 2021

Kolejne wyłączenia wody

Grodziski Zakład Wodociągów i Kanalizacji zaplanował na przyszły tydzień wyłączenia wody w trzech miejscowościach w gminie.

Nowy organizator transportu publicznego w Grodzisku - Grodzisk News

06

07 2021

Nowy organizator transportu publicznego w Grodzisku

W Grodzisku oficjalnie powołano do życia Związek Powiatowo-Gminny „Grodziskie Przewozy Autobusowe”, czyli instytucję, która zajmie się organizacją transportu publicznego w całym powiecie.

Blisko 30 przypadków wścieklizny na Mazowszu. Będzie akcja szczepienia lisów - Grodzisk News

06

07 2021

Blisko 30 przypadków wścieklizny na Mazowszu. Będzie akcja szczepienia lisów

Na Mazowszu, w okolicach Warszawy odnotowano w tym sezonie już 28 przypadków wścieklizny u zwierząt wolno żyjących. Są to przede wszystkim lisy, dlatego 8 lipca rozpoczną się szczepienia tych zwierząt.

Uważaj na oszustów! Nowa metoda przez OLX i WhatsApp - Grodzisk News

06

07 2021

Uważaj na oszustów! Nowa metoda przez OLX i WhatsApp

Oszuści nie próżnują i wymyślają co i rusz nowe metody kradzieży pieniędzy. Nowe oszustwo związane jest z platformą OLX i komunikatorem WhatsApp. Przez nieuwagę i chęć szybkiej sprzedaży możemy w jednej chwili stracić pieniądze.

Samorząd Mazowsza wspiera ochronę powietrza - Grodzisk News

06

07 2021

Samorząd Mazowsza wspiera ochronę powietrza

Inwentaryzacja źródeł ciepła, tworzenie ogrodów deszczowych czy stawów i niecek retencyjnych, to tylko niektóre z projektów, które w tym roku mogły liczyć na wsparcie samorządu województwa. Po raz trzeci mazowieckie gminy otrzymały środki z budżetu na  działania służące ochronie powietrza. Już po raz trzeci wsparcie otrzymają 33 projekty z  subregionu warszawsko-zachodniego. 1 lipca ruszyły także konsultacje nowelizacji uchwały antysmogowej.

Artykuł sponsorowany

Nowe zasady dofinansowania do wyprawki dziecka. Ruszył nabór wniosków - Grodzisk News

05

07 2021

Nowe zasady dofinansowania do wyprawki dziecka. Ruszył nabór wniosków

Od 1 lipca ruszył nabór wniosków na 300-złotowe dofinansowania dla uczniów rozpoczynających rok szkolny. W tegorocznej odsłonie programu “Dobry start” zmieniły się zasady wypłacania świadczenia.
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.