reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

03

04 2024

Będą zamknięcia drogi w Maryninie. Wiemy kiedy


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Będą zamknięcia drogi w Maryninie. Wiemy kiedy - Grodzisk News


Zgodnie z obietnicą przekazujemy dziś informację na temat szczegółów utrudnień w ruchu na ul. Mazowieckiej w Maryninie. Okazuje się, że w trakcie toczących się prac przez część dni droga będzie zamknięta, a przez część będzie przejezdna choć z ograniczeniami.


Z harmonogramu przekazanego nam przez zarząd dróg w powiecie grodziskim, który jest w tym przedsięwzięciu inwestorem wynika, że dziś jeszcze trwać będą prace przy frezowaniu nawierzchni, a to pozwala na prowadzenie ruchu samochodowego.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Droga zostanie jednak zamknięta w dniach od 4 do 6 kwietnia włącznie, a następnie od 15 do 17 kwietnia. Wtedy to drogowcy układać mają warstwę wiążącą, a następnie ścieralną nowej nawierzchni. W tym czasie drogowcy wyznaczyli objazdy prowadzące ulicami: Marylskiego, Źródlaną, Widokową, Centralną i Mazowiecką do trasy S8.

Alternatywną możliwością dojazdu do „eski” będzie objazd aleją Olszową i dalej ulicami Promyka, Przy Trasie i Grodziską.

Utrudnień w ruchu, choć z możliwością przejazdu ul. Mazowiecką należy spodziewać się także w dniach od 8 do 13 kwietnia, kiedy drogowcy zabiorą się do robót brukarskich i ziemnych; a także pomiędzy 18 a 26 kwietnia, kiedy zaplanowano prace wykończeniowe.

–Roboty realizowane są na podstawie zatwierdzonego projektu czasowej organizacji ruchu z 11 marca – mówią drogowcy i dodają, że nie powinno być żadnych przesunięć w powyższych datach o ile nie nastąpi nagłe załamanie pogody.

Będą zamknięcia drogi w Maryninie. Wiemy kiedy - Grodzisk News

💬︎   dodaj komentarz

podobno już dzisiaj było zamknięte, to jak to jest od 3 czy od 4 kwietnia?

Adam
03-04-2024 15:27

Była zamknięta czy "podoobno" zamknięta? Zdecyduj się i zadaj konkretne pytanie a wtedy napewno pojawi się konkretna odpowiedź. Pozdrawiam

Kocham Grodzisk Mazowiecki
03-04-2024 19:46

Była zamknięta Mazowiecka, tuż przy zjeździe z ronda, obsługa ruchu pokazała mi lizakiem że mam zjechać w Marylskiego (po co? Jechałem na Korzenną, a do Korzennej nie ma objazdu z Marylskiego), zawróciłem i znowu na rondo, znowu Pan z obsługi ruchu kazał mi jechać dalej, nie skręcać w Mazowiecką. Pojechałem aleją Olszową do S8, do Siestrzeni, Mazowiecka i zjechałem w Korzenną. Za paliwo mi nie oddadzą, ale lizakiem machają.

Nie fajnie
04-04-2024 01:38

pokaż wszystkie komentarze (7)📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.