reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

MILANÓWEK

Najnowsze wiadomości z Milanówka

Kibice na mecz z Albanią dojadą za darmo - Grodzisk News

23

03 2023

Kibice na mecz z Albanią dojadą za darmo

W najbliższy poniedziałek (27 marca)  na Stadionie Narodowym w Warszawie zostanie rozegrany mecze eliminacji do mistrzostw Europy w którym reprezentacja Polski podejmie reprezentację Albanii. Aby zapewnić jak najlepszy transport kibicom, Koleje Mazowieckie wprowadzają zmiany w organizacji ruchu pociągów.

Termomodernizacje szkół idą do przodu [FOTO] - Grodzisk News

22

03 2023

Termomodernizacje szkół idą do przodu [FOTO]

Równolegle z trwającym rokiem szkolnym w dwóch milanowskich podstawówkach toczą się prace przy termomodernizacji placówek nr 1 i nr 3. O postępach prac napisał na swoim Facebook burmistrz Piotr Remiszewski.

Skatepark rośnie w Milanówku [FOTO] - Grodzisk News

22

03 2023

Skatepark rośnie w Milanówku [FOTO]

Rozpoczęta w połowie stycznia budowa skateparku w Milanówku cały czas postępuje. Dziś znowu zaglądamy na front tych działań, gdyż miast poinformowało zakończeniu kolejnych etapów prac.

Dziś wzmożone kontrole na drogach - Grodzisk News

22

03 2023

Dziś wzmożone kontrole na drogach

Dziś grodziscy policjanci prowadzą działania w ramach ogólnopolskiej akcji „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”. Kierowcy muszą liczyć się z surowym egzekwowaniem przepisów. Lepiej zdjąć nogę z gazu.

Mieszkańcy kontra CPK. W czwartek spotkanie w sejmie - Grodzisk News

21

03 2023

Mieszkańcy kontra CPK. W czwartek spotkanie w sejmie

Przedstawiciele strony społecznej przeciwnej budowie Centralnego Portu Komunikacyjnego w proponowanym dotąd kształcie wezmą w najbliższy czwartek (23 marca) w spotkaniu i dyskusji w sprawie planowanego przebiegu trasy A50, gdyż – jak mówią – „jadą na tym samym wózku, co mieszkańcy domów na obszarze przebiegu nowej trasy”.

Szczepienie lisów na Mazowszu rusza w tym tygodniu, pilnuj swoich czworonogów - Grodzisk News

20

03 2023

Szczepienie lisów na Mazowszu rusza w tym tygodniu, pilnuj swoich czworonogów

25 marca na Mazowszu rozpocznie się akcja szczepienia lisów przeciw wściekliźnie. Szczepionka będzie wykładana ręcznie oraz zrzucana z samolotów na lasy, pola i łąki. Na czas akcji mieszkańcy powinni prowadzać psy na smyczy, a koty trzymać w zamknięciu.

Zmiana czasu na letni. Wkrótce przestawimy zegarki - Grodzisk News

20

03 2023

Zmiana czasu na letni. Wkrótce przestawimy zegarki

W nocy z soboty na niedzielę nastąpi zmiana czasu z zimowego na letni. Oznacza to zarazem, że będziemy spać o godzinę krócej.📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.