TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

MILANÓWEK

Najnowsze wiadomości z Milanówka

Dalsza rewitalizacja Willi Waleria wciąż pod znakiem zapytania - Grodzisk News

10

08 2022

Dalsza rewitalizacja Willi Waleria wciąż pod znakiem zapytania

Po raz kolejny – tym razem do 12 sierpnia – Milanówek wydłużył termin składania ofert w przetargu na kolejny etap rewitalizacji Willi Waleria, która docelowo ma stać się interdyscyplinarnym miejscem edukacji kulturalnej. Ale kiedy to nastąpi – nie wiadomo. Zwłaszcza, że wpłynęło wiele pytań i wątpliwości od potencjalnych wykonawców.

Wyłączenia wody w Grodzisku i Milanówku - Grodzisk News

07

08 2022

Wyłączenia wody w Grodzisku i Milanówku

Wodociągowcy z gmin grodziskiej i milanowskiej zapowiedzieli wyłączenia wody spowodowane koniecznością wykonania prac przy naprawie i konserwacji sieci.

Jedna oferta na projekt i budowę strażnicy - Grodzisk News

05

08 2022

Jedna oferta na projekt i budowę strażnicy

Milanowscy urzędnicy otworzyli oferty (a właściwie ofertę) na zaprojektowanie i budowę strażnicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Milanówku.

Wyłączenia w Grodzisku i Milanówku - Grodzisk News

04

08 2022

Wyłączenia w Grodzisku i Milanówku

Wodociągowcy z gmin grodziskiej i milanowskiej zapowiedzieli wyłączenia wody spowodowane koniecznością wykonania prac przy naprawie i konserwacji sieci.

Miski z wodą dla spragnionych czworonogów - Grodzisk News

04

08 2022

Miski z wodą dla spragnionych czworonogów

Upały doskwierają wszystkim, także zwierzętom, które w przeciwieństwie do człowieka, nie powiedzą czego potrzebują. Dlatego pamiętajmy, aby zapewnić im wodę, a w przypadku czworonogów nie spacerować z nimi zbyt długo po rozgrzanym asfalcie – psy mogą doznać poważnych poparzeń łap.

Upały powróciły. Synoptycy wydali ostrzeżenie drugiego stopnia - Grodzisk News

04

08 2022

Upały powróciły. Synoptycy wydali ostrzeżenie drugiego stopnia

Po kilku dniach nieco niższych temperatur powracają dni, których termometry wskazywać będą powyżej 30 stopni Celsjusza. Dla naszego regionu Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie drugiego stopnia w trzystopniowej skali.

W regionie znów wybrzmią syreny - Grodzisk News

04

08 2022

W regionie znów wybrzmią syreny

W czwartek w całym powiecie  planowane jest kilkukrotne uruchomienie syren wchodzących w skład powiatowych i miejskich systemów ostrzegania i alarmowania. Będzie to sprawdzian dla systemu.📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.