reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

MILANÓWEK

Najnowsze wiadomości z Milanówka

Od dziś seria kolejnych zmian w organizacji ruchu. Zamkną przeprawy WKD - Grodzisk News

05

12 2022

Od dziś seria kolejnych zmian w organizacji ruchu. Zamkną przeprawy WKD

Praca na budowie drugiego toru WKD do Grodziska jest na coraz bardziej zaawansowanym etapie, a to pociąga za sobą coraz to nowe zmiany w organizacji ruchu, o których dowiadujemy się z dnia na dzień. A teraz będzie ich całkiem sporo, zwłaszcza dotyczących zamknięcia przejazdów. Od dziś zamykana będzie przeprawa na Kazimierzowskiej w Owczarni. A to nie wszystko.

Gdzie i kiedy wyłączą prąd? - Grodzisk News

04

12 2022

Gdzie i kiedy wyłączą prąd?

Zakład energetyczny PGE Dystrybucja podał listę miejscowości, w których wyłączy prąd w najbliższym tygodniu. Poniżej podajemy szczegóły, wraz z datami i godzinami.

W weekend dodatkowe ograniczenia w kursowaniu wukadek - Grodzisk News

02

12 2022

W weekend dodatkowe ograniczenia w kursowaniu wukadek

W związku z zabudową rozjazdów w obrębie przystanku osobowego Warszawa Reduta Ordona (etap 2) w sobotę i niedzielę na linii WKD zostaną wprowadzone ograniczenia w ruchu pociągów, obowiązywać będzie też specjalny rozkład jazdy.

Oferty na budowę milanowskich dróg znacznie wyższe niż zakładano - Grodzisk News

01

12 2022

Oferty na budowę milanowskich dróg znacznie wyższe niż zakładano

Wygląda na to, że Milanówek będzie musiał powtórzyć przetarg na budowę i przebudowę kilkunastu dróg w mieście. Ofert wprawdzie nie brakowało, ale wszystkie znacznie przekraczają założenia budżetowe magistratu.

22 mln zł dla Grodziskich Przewozów Autobusowych. Będą nowe linie i korekty obecnych - Grodzisk News

01

12 2022

22 mln zł dla Grodziskich Przewozów Autobusowych. Będą nowe linie i korekty obecnych

Grodziskie Przewozy Autobusowe obsługujące komunikację w powiecie otrzymał ponad 22 mln zł dopłaty na utrzymanie dalszy rozwój połączeń. Operator zapowiedział również wprowadzenie udogodnień taryfowych dla pasażerów. Spójrzmy więc, co szykuje GPA od początku 2023 r.

Czad – cichy zabójca - Grodzisk News

27

11 2022

Czad – cichy zabójca

Sezon grzewczy w pełni, a to oznacza, że powracają poruszane kwestie bezpiecznego korzystania z urządzeń do ogrzewania naszych mieszkań. Nie do końca sprawne instalacje lub niewłaściwe z nich korzystanie mogą doprowadzić do tragedii.

Gdzie wyłączą prąd? - Grodzisk News

27

11 2022

Gdzie wyłączą prąd?

Zakład energetyczny PGE Dystrybucja podał listę miejscowości, w których wyłączy prąd w najbliższym tygodniu. Poniżej podajemy szczegóły, wraz z datami i godzinami.📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.