reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

REKLAMA NA GRODZISKNEWS

reklama Grodzisk News

Duża popularność naszego serwisu to także znakomity potencjał marketingowy, a należy pamiętać, że obecnie reklama internetowa jest jedną z najskuteczniejszych form promocji i umożliwia najszybsze zapoznanie się z ofertą reklamodawcy (wystarczy jedno kliknięcie w baner). Reklamy wyświetlane u nas trafiają przede wszystkim do lokalnego odbiorcy, czyli potencjalnego klienta miejscowych lokali, sklepów i firm usługowych. Pola reklamowe są doskonale widoczne zarówno na stronie głównej portalu, jak i na poszczególnych podstronach. Mogą to być banery animowane (GIF) oraz statyczne (JPG, PNG). Ponadto w ofercie mamy także artykuły sponsorowane oraz wpisy w Katalogu Firm.

Wszystkie banery reklamowe wyświetlają się w systemie rotacyjnym. W każdym miejscu mogą się znajdować maksymalnie trzy różne reklamy, które rotują się po przeładowaniu strony (istnieje możliwość wykupienia miejsca na wyłączność – cena do uzgodnienia).

Nasza pełna oferta jest dostępna poniżej.zobacz cennik reklam na GrodziskNews.pl

Kim jesteśmy

reklama Grodzisk News

Czym jest GrodziskNews.pl?
To największy, najpopularniejszy i najaktualniejszy portal informacyjny o powiecie grodziskim odwiedzany każdego dnia przez tysiące mieszkańców z Grodziska Mazowieckiego, Podkowy Leśnej, Milanówka, Żabiej Woli, Jaktorowa, Baranowa i okolic.

To od 400 000 do 800 000 odsłon miesięcznie, od 50 000 do 170 000 użytkowników. Popularność naszego portalu ciągle rośnie również w mediach społecznościowych. Nasz Fanpage na Facebooku polubiło już ponad 18 000 osób!KONTAKT:
Dominik Pietraszek
Tel: 509-362-792
E-mail: dominik.pietraszek@grodzisknews.pl

Adam Fabisiewicz
Tel: 691-222-230
E-mail: adam.fabisiewicz@grodzisknews.plCopyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.