TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

25

04 2024

Znamy szczegółowy plan grodziskiego Motoserca. Sprawdź!


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Mat. organizatoraZnamy szczegółowy plan grodziskiego Motoserca. Sprawdź! - Grodzisk News


Wkrótce po długim weekendzie majowym (5 maja) odbędzie się  Grodzisku kolejna, szesnasta już odsłona Motoserca. Dobroczynną zbiórkę krwi połączoną z piknikiem i paradą motocykli zorganizują kluby Boruta MC oraz Grot Grodzisk Mazowiecki. Przekazały już także szczegółowy plan imprezy na której nie zabraknie dobroczynnego charakteru i atrakcji dla odwiedzających.


Centrum wydarzeń będzie Park Skarbków. Tam w specjalnie przystosowanym krwiobusie będzie można oddać krew dla osób poszkodowanych w wypadkach drogowych akcja krwiodawstwa ruszy o godz. 9.00 i potrwa do 13.00

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Prócz tego nie zabraknie tradycyjnej prezentacji motocykli i atrakcji dla całych rodzin, a także koncertów, które rokrocznie towarzyszą grodziskiemu Motosercu.

Start części imprezowo-festynowej organizatorzy zaplanowali od godz. 10.00, a programie znalazły się: przegląd młodzieżowych kapel rockowych; wspomniana już  wystawa motocykli. Dla zainteresowanych dostępne będą także stanowiska stowarzyszeń i i innych komórek wspierających rodziny.

Najmłodsi mieszkańcy miło spędzą czas w wesołym miasteczku, a dla tych, którzy zgłodnieją będą stoiska z rozmaitymi przekąskami.

Cała impreza potrwa do godz. 16.00.

Znamy szczegółowy plan grodziskiego Motoserca. Sprawdź! - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.