reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

10

04 2024

Motoserce zawita do Grodziska po raz szesnasty


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Mat. organizatoraMotoserce zawita do Grodziska po raz szesnasty - Grodzisk News


Tuż po majówce odbędzie się w Grodzisku kolejna, szesnasta już odsłona Motoserca. Dobroczynną zbiórkę krwi połączoną z piknikiem i paradą motocykli zorganizują kluby Boruta MC oraz Grot Grodzisk Mazowiecki.


Motoserce to ogólnopolska akcja współorganizowana od 2009 roku przez Kongres Polskich Klubów Motocyklowych, czyli rzeszę ludzi, dla których równie wielką pasją, jak motocykle, jest pomaganie ludziom. Robią to poprzez organizowanie zbiórek krwi połączonych ze znakomitymi imprezami motocyklowymi. Grodzisk od lat uczestniczy w inicjatywie. Dobrą tradycję podtrzyma także w tym sezonie. A cała akcja odbędzie się tuż po majówce, konkretnie 5 maja.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Centrum wydarzeń będzie Park Skarbków. Tam w specjalnie przystosowanym krwiobusie będzie można oddać krew dla osób poszkodowanych w wypadkach drogowych. Prócz tego nie zabraknie tradycyjnej prezentacji motocykli i atrakcji dla całych rodzin, a także koncertów, które rokrocznie towarzyszą grodziskiemu Motosercu.

Szczegóły organizatorzy jednak dopiero podadzą. Gdy tylko się pojawią, od razu was o tym poinformujemy.

Tymczasem warto powiedzieć, że w tegorocznej, 16 edycji Motoserca Grodzisk jest jednym z ponad 20 miast, które włączyły się do akcji, a można spodziewać się kolejnych.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.