TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

03

04 2024

Grodziski maraton zumby w szczytnym celu Już w ten weekend


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Mat. organizatoraGrodziski maraton zumby w szczytnym celu Już w ten weekend - Grodzisk News


Kwiecień jest miesiącem świadomości autyzmu. To zatem świetny czas, aby zorganizować imprezę służącą wsparciu tej inicjatywy. A Grodzisk i jego mieszkańcy uczynią to na sportowo – 6 kwietnia odbędzie się bowiem charytatywny Grodziski Maraton Zumba Fitness.


Impreza zorganizowana zostanie na rzecz  stowarzyszenia „Dla Autyzmu” pod patronatem Burmistrza Grodziska Mazowieckiego Grzegorza Benedykcińskiego.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Zumba to swoisty program treningowy, zawierający wszystkie elementy fitnessu: cardio, pracę mięśni, równowagę i gibkość. Choreografie inspirowane są głównie tańcami latynoskimi (salsa, merengue, cumbia, reggaeton, soca, samba, tango, flamenco), ale także tańcem brzucha.

Nie inaczej będzie podczas imprezy 6 kwietnia, na którą bilety sprzedawane są w formie cegiełek w cenie 60 złotych. Zapowiada się zatem wydarzenie, w którym będzie można spełnić zdrowy uczynek i spędzić zdrowe popołudnie.

Kolejny raz zapraszamy na 3 godziny tańca I spalania kalorii. Zbieramy pieniądze dla podopiecznych Stowarzyszenia w miesiącu Świadomości Autyzmu. W kwietniu cały Świat świeci na niebiesko. Tak będzie też w Grodzisku, w hali sportowej przy ul. Westfala 3a – mówią organizatorzy wydarzenia.

Maraton poprowadzą instruktorki Strefy Fit oraz goście. W tym roku naszymi gośćmi specjalnymi będą dwaj wspaniali instruktorzy: Dariusz Selwa oraz Kamil Nowak – dodają. Zapowiada się zatem energetyczna impreza!

Szczegóły TUTAJ.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.