TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

24

04 2024

Na majówkę Kolejami Mazowieckimi? Bilet wycieczkowy i Mazobilet ważne aż tydzień


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Koleje Mazowieckie/Mat. prasoweNa majówkę Kolejami Mazowieckimi? Bilet wycieczkowy i Mazobilet ważne aż tydzień - Grodzisk News


Długi weekend majowy przynosi mieszkańcom lubiącym podróże koleją dwie dość ciekawe propozycje. Jedną jest oferta biletu wycieczkowego drugą Mazobilet – obie przygotowane przez Koleje Mazowieckie, będą obowiązywać przez tydzień.


W tym roku w długi weekend majowy oferta biletu wycieczkowego Kolei Mazowieckich, jak również Mazobilet, będzie obowiązywała także w czwartek, 2 maja. Oznacza to, że z tańszych podróży można skorzystać od 30 kwietnia do 6 maja.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Długie weekendy, a szczególnie Majówka, są doskonałą okazją na podróże. Odpowiadając
na potrzeby naszych pasażerów, Koleje Mazowieckie przedłużają obowiązywanie oferty:

• bilet wycieczkowy – od godz. 18:00 we wtorek, 30 kwietnia do godz. 24:00
w niedzielę, 5 maja.

Kolejna propozycja to Mazobilet. Ten obowiązywać ma – w przypadku weekendu 1–5 maja – od godz. 19:00 we wtorek, 30 kwietnia do godz. 8:00 w poniedziałek 6 maja 2024.

Na podstawie biletu wycieczkowego można odbyć podróż pociągiem KM w relacjach do 200 km. Można go nabyć na podróż w jedną stronę lub „tam i z powrotem”. Cena jest zależna od planowanej odległości przejazdu. Termin ważności biletu wycieczkowego wynosi jeden dzień. Podróż musi być ukończona do godz. 24.00 w ramach ważności biletu.

Więcej informacji znajduje się tutaj:

Mazobilet daje podróżnym możliwość zakupu biletu, który upoważnia do przejazdów pociągami Kolei Mazowieckich, a dodatkowo jest honorowany w pociągach Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz w środkach Warszawskiego Transportu Publicznego (metro, tramwaje, autobusy, pociągi SKM).

Warto dodać, że Mazobilet jest biletem imiennym. Można go kupić w kasach biletowych KM, biletomatach, a także poprzez stronę internetową i aplikację mobilną Kolei Mazowieckich. Przypomnijmy, że z oferty może skorzystać zarówno jeden podróżny, jak i grupa licząca od 2 do 5 osób. Cena biletu w przypadku przejazdu jednej osoby to 49 zł, natomiast grupy – 99 zł.

Szczegółowe warunki oferty znajdują się tutaj.

Koleje Mazowieckie zachęcają również do skorzystania z akcji „Koleją do Kultury” i „Koleją do Natury”. W pociągach KM nieodpłatnie można przewieźć rower, a także kota lub psa.

💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.