reklama Grodzisk mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

Grodzisk Mazowiecki wiadomości, strona 9

KacDoktor – profesjonalny detoks alkoholowy w Warszawie - Grodzisk News

18

12 2020

KacDoktor – profesjonalny detoks alkoholowy w Warszawie

Intensywny kac nierzadko bywa przyczyną zaniedbania obowiązków. Czeka Cię ważne spotkanie biznesowe lub ciężki dzień w pracy, jednak po ubiegłonocnej imprezie masz problem nawet ze wstaniem z łóżka? Nie musisz tracić całego dnia na walkę ze zmęczeniem i bólem głowy – istnieje szybki i skuteczny sposób na pozbycie się objawów kaca. Dowiedz się więcej o detoksie alkoholowym i zaletach kroplówek na kaca!

Artykuł sponsorowany

Książki z biblioteki z dostawą do domu - Grodzisk News

18

12 2020

Książki z biblioteki z dostawą do domu

Grodziska biblioteka wprowadziła bezpłatną usługę dostarczania książek do domów. Propozycja adresowana jest do osób niepełnosprawnych i starszych.

Noworoczny prezent dla małego grodziszczanina - Grodzisk News

18

12 2020

Noworoczny prezent dla małego grodziszczanina

Grodziski magistrat przyjmuje zgłoszenia od rodziców, których dzieci przyszły na świat w nowym roku. Pierwszy urodzony w 2021 r. mieszkaniec Grodziska Mazowieckiego otrzyma wielofunkcyjny wózek.

Nowe metoda oszustów. Ofiarą mieszkanka naszego powiatu - Grodzisk News

17

12 2020

Nowe metoda oszustów. Ofiarą mieszkanka naszego powiatu

Policjanci w całym kraju otrzymują zgłoszenia oszustw związanych z dopłatami do zamówionej przesyłki. Osoby, które uwierzyły w informację i weszły we wskazany link do strony internetowej, poprzez którą miały przelać niewielkie kwoty, w rzeczywistości traciły po kilka tysięcy złotych. To nowa metoda oszustów, którzy próbują wykorzystać przedświąteczne roztargnienie. Boleśnie przekonała się o tym mieszkanka naszego powiatu.

Urządzamy nowe mieszkanie – styl industrialny - Grodzisk News

17

12 2020

Urządzamy nowe mieszkanie – styl industrialny

Wielu wydaje się, że styl industrialny to dobry wybór wyłącznie na duże lofty, kojarzone z typowo amerykańskimi wnętrzami poprzemysłowymi. Jest w tym sporo prawdy, ale spróbujemy przekonać Cię, że na styl industrialny możesz zaadaptować również znacznie mniejsze przestrzenie. Wystarczy odrobina wyobraźni... i kierowanie się naszymi wskazówkami.

Artykuł sponsorowany

Gdzie kupić ubezpieczenie komunikacyjne w Grodzisku? - Grodzisk News

16

12 2020

Gdzie kupić ubezpieczenie komunikacyjne w Grodzisku?

Kierowcy z Grodziska Mazowieckiego, którzy chcą kupić ubezpieczenie komunikacyjne, mogą to zrobić na kilka sposobów. W jakiej formie i gdzie nabyć polisy OC, AC, NNW czy assistance? W poniższym artykule opisujemy i porównujemy dostępne możliwości, analizując ich zalety i wady i zastanawiając się, która z nich jest najkorzystniejsza.

Artykuł sponsorowany

Pięciu chętnych do inwestycji Na Walca. Zbyt drogo? - Grodzisk News

16

12 2020

Pięciu chętnych do inwestycji Na Walca. Zbyt drogo?

Grodzisk szykuje się do drugiego i trzeciego etapu zagospodarowania Stawów Walczewskiego. Temu służył przetarg ogłoszony kilka tygodni temu. Dziś otwarto oferty i wiadomo, iż pięć firm jest chętnych podjąć się inwestycji. Wszystkie propozycje cenowe przekraczają jednak kwotę przewidywaną przez miasto.

Obwodnica grodziska największą inwestycją Mazowsza w 2021 - Grodzisk News

15

12 2020

Obwodnica grodziska największą inwestycją Mazowsza w 2021

Ponad 1,2 mld zł na inwestycje i ponad 131 mln zł na programy wsparcia – tak zapowiada się przyszłoroczny budżet województwa. To przede wszystkim wsparcie dla samorządów lokalnych oraz walkę z COVID-19. Zapisano też nakłady na kolej oraz inwestycje, m.in. budowę zachodniej obwodnicy Grodziska.

Bogoria przegrała po zaciętym meczu - Grodzisk News

15

12 2020

Bogoria przegrała po zaciętym meczu

Jeszcze nie teraz... Tenisiści stołowi Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki przegrali bój o awans do półfinału Ligi Mistrzów z drużyną UMMC Jekaterynburg. Rywale uchodzący za faworytów wygrali 3:1, ale każdy singlowy pojedynek był niezwykle zacięty i przy odrobinie szczęścia tudzież zachowaniu większej dozy zimnej krwi, nasi mogli to starcie wygrać.

Bogoria w walce o historyczny półfinał LM. Obejrzyj w sieci - Grodzisk News

15

12 2020

Bogoria w walce o historyczny półfinał LM. Obejrzyj w sieci

Tylko kilkanaście minut dzieli nas od rozpoczęcia ćwierćfinałowego meczu tenisistów stołowych Dartomu Bogorii Grodzisk w Lidze Mistrzów. Nasza drużyna powalczy o historyczny awans do najlepszej czwórki klubów na Starym Kontynencie. Łatwo jednak nie będzie, naprzeciwko silna drużyna z Rosji – UMMC Jekaterynburg.

Za nami Weekend Cudów. Dary trafiły do 14 tysięcy rodzin - Grodzisk News

14

12 2020

Za nami Weekend Cudów. Dary trafiły do 14 tysięcy rodzin

Za nami Weekend Cudów! Polacy po raz kolejny udowodnili, jak wielkie i otwarte mają serca. Szlachetna Paczka dotarła w tym roku do ponad 14 tysięcy rodzin, a łączna wartość darów przekroczyła 51 mln zł! Prezenty dotarły również do potrzebujących rodzin w naszym regionie.

Miał części od 30 kradzionych samochodów - Grodzisk News

14

12 2020

Miał części od 30 kradzionych samochodów

Grodziscy i stołeczni policjanci wraz z funkcjonariuszami straży granicznej zabezpieczyli na jednej z posesji na terenie naszego powiatu części z kradzionych samochodów. Zatrzymano również 35-letniego właściciela nieruchomości.

Bogoria w ćwierćfinale Ligi Mistrzów! - Grodzisk News

14

12 2020

Bogoria w ćwierćfinale Ligi Mistrzów!

Tenisiści stołowi Bogorii Grodzisk Mazowiecki wygrali z Post SV Muhlhausen 3:2 i zapewnili sobie awans do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. To trzeci awans do najlepszej ósemki Europy z rzędu.

reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.