TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

25

04 2024

Bogoria gra o Puchar Europy! Dziś pierwsza odsłona dwumeczu


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Bogoria gra o Puchar Europy! Dziś pierwsza odsłona dwumeczu - Grodzisk News


Na ten dwumecz kibice nie tylko grodziskiej Bogorii, ale polskiego tenisa stołowego w ogóle, czekali z niecierpliwością. Oto bowiem o drugi co do ważności europejski puchar mierzą się dwa polskie kluby: mistrzowie kraju Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki oraz ich „odwieczni” rywale Dekorglass Działdowo. Pierwsze starcie dwumeczu już dziś w Grodzisku.


Ekipa Bogorii po raz drugi w swojej historii przystąp zwycięstwo w Pucharze Europy ETTU. Poprzednio stanęła przed taką szansą Wcześniej w finale sezonu 2012/2013. Wówczas podopieczni trenera Tomasza Redzimskiego ulegli w dwumeczu naszpikowanemu wówczas gwiazdami światowego tenisa klubowi UMMC Jekaterynburg. Teraz siły obu finałowych rywali wydają się bardziej zbliżone do siebie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Bogoria do finałowej rywalizacji przystąpi w składzie Panagiotis Gionis, Miłosz Redzimski oraz Marek Badowski. Po drugiej stronie stołu będzie zaś miała zespół, z którym zna się niemal na wylot. Dekorglass Działdowo przyjedzie do Grodziska w zestawieniu podstawowym – z Jonathanem Grothem, Kaiem Konishi. Jeśli mielibyśmy przed meczem szukać pozytywów dodatkowo wzmacniających Bogorię, moglibyśmy przypomnieć ostatnie finały LOTTO Superligi

Tam obaj rywale wystąpili w identycznych składach, a w domowym meczu górą była Bogoria, która triumfowała 3:0. Emocji w tamtym starciu było jednak wiele. Nie inaczej będzie zapewne także dzisiaj, zwłaszcza że dla obu klubów gra idzie o historyczny europejski sukces – siłą rzeczy mający wyższą rangę niż tytuł krajowy.

Dzisiejszy mecz odbędzie się dziś o godz. 19.30 w hali sportowo-widowiskowej przy ul. Sportowej w Grodzisku. Bilety w cenie 30 zł są jeszcze dostępne i będzie można je kupić w kasie przed meczem (od godz. 18.00).

Inna opcja dla tych, którzy na meczu nie będą, to transmisja na kanale TVP Sport: zarówno w telewizji, jak i w Internecie – TUTAJ.

Rewanż w niedzielę w Działdowie o godz. 17.00.

Patronem medialnym tego dwumeczu, jak też całego sezonu Bogorii jest GrodziskNews.pl


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.