TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

18

04 2024

Bogoria przystępuje do meczów o tytuły w Polsce i Europie!


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Dartom Bogoria Grodzisk MazowieckiBogoria przystępuje do meczów o tytuły w Polsce i Europie! - Grodzisk News


Dużo dobrego pod względem sportowym dzieje się ostatnio w Grodzisku. W miniony weekend Grodziski Klub Koszykarski, wygrał turniej półfinałowy o awans do drugiej ligi mężczyzn i jest już w finałowej rozgrywce, do półfinału zmagań o pierwszą ligę weszli z kolei siatkarze Sparty. Teraz czas na tenisistów stołowych Bogorii. Już w ten weekend start play-offów, a a kilka dni później mecze w finale Pucharu Europy!


Jak widać, nasze drużyny spisują się w tym sezonie bardzo dobrze i dzięki temu dostarczają kibicom wielu pozytywnych emocji w różnych dyscyplinach, a jeśli dodamy do tego również dobrą formę choćby drużyn piłkarskich, to można spokojnie powiedzieć, że sport w Grodzisku ma się dobrze. Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki. Jest zresztą od lat sportową wizytówką miasta, co potwierdza zarówno w Polsce, jak i w Europie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W tym sezonie nasi tenisiści stołowi również mają do zrealizowania ambitne cele. Drużyna broni tytułu mistrza Polski i już w tę niedzielę (21 kwietnia) przystąpi do zmagań w play-offach. Rywalem podopiecznych w fazie ćwierćfinałowej będzie zespół Oxynet Jarosław. I będzie to spotkanie rewanżowe po starciu na Podkarpaciu zaplanowanym na 19 stycznia. Grodziszczanie wyżej sklasyfikowani po sezonie zasadniczym podejmą rywali w hali przy ul. Sportowej a wstęp na ten mecz będzie darmowy! Warto więc przyjść i emocjonować się rywalizacją w decydującej fazie zmagań o tytuł mistrzowski.

A będzie to swoista przystawka przed daniem głównym, które grodziski zespół zaoferuje kibicom, także w hali przy ul. Sportowej, 25 kwietnia. Wtedy to odbędzie się pierwsza odsłona dwu meczu finałowego o Puchar Europy ETTU! Naprzeciwko Redzimskiego, Gionisa i spółki stanie „odwieczny” rywal – Dekorglass Działdowo. Także tu o emocje i poziom sportowy możemy być spokojni.

Pierwszy mecz w grodziskiej sali odbędzie się 25 kwietnia o godzinie 19.30. Bilety na to spotkanie będą sprzedawane w trakcie niedzielnego meczu z Jarosławiem, oraz będą do nabycia w biurze klubu, które znajduje się również przy ulicy Sportowej 29 (koszt biletu 30 zł). Rewanż w Działdowie w sobotę 27 kwietnia o godzinie 17. Klub Bogoria organizuje bezpłatny wyjazd na ten mecz, a zapisywać się na niego będzie można również w trakcie niedzielnego spotkania.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.