TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

18

04 2024

Bogoria przystępuje do meczów o tytuły w Polsce i Europie!


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Dartom Bogoria Grodzisk MazowieckiBogoria przystępuje do meczów o tytuły w Polsce i Europie! - Grodzisk News


Dużo dobrego pod względem sportowym dzieje się ostatnio w Grodzisku. W miniony weekend Grodziski Klub Koszykarski, wygrał turniej półfinałowy o awans do drugiej ligi mężczyzn i jest już w finałowej rozgrywce, do półfinału zmagań o pierwszą ligę weszli z kolei siatkarze Sparty. Teraz czas na tenisistów stołowych Bogorii. Już w ten weekend start play-offów, a a kilka dni później mecze w finale Pucharu Europy!


Jak widać, nasze drużyny spisują się w tym sezonie bardzo dobrze i dzięki temu dostarczają kibicom wielu pozytywnych emocji w różnych dyscyplinach, a jeśli dodamy do tego również dobrą formę choćby drużyn piłkarskich, to można spokojnie powiedzieć, że sport w Grodzisku ma się dobrze. Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki. Jest zresztą od lat sportową wizytówką miasta, co potwierdza zarówno w Polsce, jak i w Europie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W tym sezonie nasi tenisiści stołowi również mają do zrealizowania ambitne cele. Drużyna broni tytułu mistrza Polski i już w tę niedzielę (21 kwietnia) przystąpi do zmagań w play-offach. Rywalem podopiecznych w fazie ćwierćfinałowej będzie zespół Oxynet Jarosław. I będzie to spotkanie rewanżowe po starciu na Podkarpaciu zaplanowanym na 19 stycznia. Grodziszczanie wyżej sklasyfikowani po sezonie zasadniczym podejmą rywali w hali przy ul. Sportowej a wstęp na ten mecz będzie darmowy! Warto więc przyjść i emocjonować się rywalizacją w decydującej fazie zmagań o tytuł mistrzowski.

A będzie to swoista przystawka przed daniem głównym, które grodziski zespół zaoferuje kibicom, także w hali przy ul. Sportowej, 25 kwietnia. Wtedy to odbędzie się pierwsza odsłona dwu meczu finałowego o Puchar Europy ETTU! Naprzeciwko Redzimskiego, Gionisa i spółki stanie „odwieczny” rywal – Dekorglass Działdowo. Także tu o emocje i poziom sportowy możemy być spokojni.

Pierwszy mecz w grodziskiej sali odbędzie się 25 kwietnia o godzinie 19.30. Bilety na to spotkanie będą sprzedawane w trakcie niedzielnego meczu z Jarosławiem, oraz będą do nabycia w biurze klubu, które znajduje się również przy ulicy Sportowej 29 (koszt biletu 30 zł). Rewanż w Działdowie w sobotę 27 kwietnia o godzinie 17. Klub Bogoria organizuje bezpłatny wyjazd na ten mecz, a zapisywać się na niego będzie można również w trakcie niedzielnego spotkania.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.