reklama Grodzisk mazowiecki

WIADOMOŚCI

Mazowsze: Sprzęt napływa do Szpitala Zachodniego - Grodzisk News

13

11 2020

Mazowsze: Sprzęt napływa do Szpitala Zachodniego

Trwają zakupy sprzętu dla Szpitala Zachodniego, samorząd województwa mazowieckiego podał, że do grodziskiej placówki trafiają kolejne niezbędne urządzenia. W sumie to 22 sztuki sprzętu i wyposażenia, a także wsparcie na wykonanie prac remontowo-budowlanych. Na ten cel samorząd Mazowsza przeznaczył 6 mln zł.

Grodziski Sanepid znów raportuje - Grodzisk News

13

11 2020

Grodziski Sanepid znów raportuje

Grodziski Sanepid wrócił do publikowania raportów o stanie zakażeń koronawirusem w powiecie. Przytaczamy zatem liczby podane dziś przez tę placówkę.

Premier: Szczepionka na koronawirusa "just in time" - Grodzisk News

13

11 2020

Premier: Szczepionka na koronawirusa "just in time"

Solidarność i dyscyplina społeczna to aktualnie nasza najlepsza broń w walce z koronawirusem. Dzięki naukowcom wkrótce będziemy dysponować kolejnym narzędziem, szczepionką stwierdził dziś Premier Mateusz Morawiecki. Szef rządu spotkał się z prezesami firm farmaceutycznych właśnie w sprawie szczepionki.

Komputery trafiły do grodziskich uczniów [FOTO] - Grodzisk News

13

11 2020

Komputery trafiły do grodziskich uczniów [FOTO]

Komputery z recyklingu zyskały drugie życie i dzięki temu posłużą uczniom grodziskich szkół do nauki zdalnej. Dziesięć takich urządzeń trafiło niedawno do dzieci, a my prezentujemy kilka zdjęć z owego przekazania.

Zaopiekuj się chryzantemą – odbierz ją za darmo - Grodzisk News

13

11 2020

Zaopiekuj się chryzantemą – odbierz ją za darmo

Dziś na grodziskim targowisku miejskim za darmo rozdawane będą chryzantemy, które gmina nieodpłatnie przejęła od Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Może macie ochotę ozdobić w ten sposób ogród lub balkon?

Ochrona powietrza na Mazowszu – nowe przepisy - Grodzisk News

13

11 2020

Ochrona powietrza na Mazowszu – nowe przepisy

Sejmik Mazowsza uchwalił we wrześniu nowy program ochrony powietrza. Z regulacji tych wynikają nowe obowiązki dla gmin oraz wszystkich mieszkańców. W dni prognozowanego przekroczenia norm ogłaszane będą alarmy smogowe na poziomach żółtym, pomarańczowym i czerwonym.

Wózek dla Barierołamacza. Pomóżmy w zbiórce! - Grodzisk News

12

11 2020

Wózek dla Barierołamacza. Pomóżmy w zbiórce!

Poznajcie Artura! My znamy go bardzo dobrze. To młody, aktywny, pełen pozytywnej energii, zarażający uśmiechem człowiek. Nic sobie nie robi z wózka, na którym musi się poruszać i stara się przełamywać bariery architektoniczne i mentalne. Walczy o ich zniesienie! Możemy mu w tym pomóc, wspierając zbiórkę pieniędzy na zakup nowego wózka!

Nie bądźmy obojętni wobec bezdomnych w zimne dni i noce - Grodzisk News

12

11 2020

Nie bądźmy obojętni wobec bezdomnych w zimne dni i noce

Jesień to początek najtrudniejszej pory dla osób bezdomnych. Dni i noce są coraz chłodniejsze wiele, dlatego bezdomni szukają schronienia by się ogrzać. Nierzadko dochodzi do niebezpiecznych sytuacji, dlatego reagujmy!

Wypowiedz się ws. planu niskiej emisji - Grodzisk News

12

11 2020

Wypowiedz się ws. planu niskiej emisji

Grodziska gmina przystąpiła do opracowania Aktualizacji Planu Gospodarki Niskoemisyjnej na lata 2021-2027 z perspektywą do 2035 roku. W tej kwestii bardzo potrzebne będą jednak uwagi mieszkańców.

Nowe dane o koronawirusie w powiecie - Grodzisk News

12

11 2020

Nowe dane o koronawirusie w powiecie

Grodziski magistrat opublikował dzisiejsze liczby dotyczące aktywnych zakażeń koronawirusem w gminie oraz powiecie.

Nasz region uczcił pamięć o 11 Listopada [FOTO] - Grodzisk News

12

11 2020

Nasz region uczcił pamięć o 11 Listopada [FOTO]

Tegoroczne obchody Święta Niepodległości w regionie były bardzo ograniczone ze względu na epidemię i wzrosty zakażeń. Niemniej jednak zarówno w Grodzisku, jak i w Milanówku burmistrzowie złożyli kwiaty. W mieście ogrodzie program był nawet szerszy.

Rozpoczął się montaż modułów przedszkola - Grodzisk News

12

11 2020

Rozpoczął się montaż modułów przedszkola

W nocy z środy na czwartek wykonawca rozpoczął ustawianie modułów, z których zbudowane będzie nowe przedszkole w Podkowie Leśnej.

Są oferty na przebudowę Marylskiego - Grodzisk News

12

11 2020

Są oferty na przebudowę Marylskiego

Grodziski magistrat otworzył oferty na przebudowę ul. Marylskiego w Książenicach wraz z budową ronda na skrzyżowaniu z ul. Mazowiecką. Chętnych nie brakowało i wszystko wskazuje na to, że uda się wyłonić wykonawcę w pierwszym postępowaniu.

reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright ©aa 2014-2020 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.