reklama Grodzisk mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

WIADOMOŚCI

23-latek tymczasowo aresztowany. Odpowie za groźby karalne - Grodzisk News

21

07 2021

23-latek tymczasowo aresztowany. Odpowie za groźby karalne

Żyrardowscy policjanci zatrzymali 23-letniego mieszkańca powiatu pod zarzutem wszczynania awantur domowych i kierowania gróźb karalnych wobec najbliższych. Sąd na wniosek policji i prokuratury zdecydował o aresztowaniu mężczyzny na trzy miesiące.

Kasa na wyposażenie dla szkoły w Międzyborowie - Grodzisk News

20

07 2021

Kasa na wyposażenie dla szkoły w Międzyborowie

Nowe komputery, laptopy, projektory multimedialne, drukarki laserowe czy oprogramowanie umożliwiające naukę zdalną – w 130 szkołach na Mazowszu, w tym 9 z warszawskiego zachodniego pojawi się niebawem nowy sprzęt. To efekt unijnego projektu realizowanego przez samorząd województwa mazowieckiego. Jego wartość w tym roku wynosi blisko 22 mln zł. W gronie dofinansowanych placówek jest podstawówka w Międzyborowie.

Kolizja na Okulickiego - Grodzisk News

20

07 2021

Kolizja na Okulickiego

We wtorkowe popołudnie na ul. Okulickiego w Grodzisku samochód osobowy wjechał w słup. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Grodziski policjant w dniu wolnym pomógł rodzinie uciec z płonącego auta - Grodzisk News

20

07 2021

Grodziski policjant w dniu wolnym pomógł rodzinie uciec z płonącego auta

Sierż. sztab. Cezary Koprek z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim pomógł pomógł kierowcy ewakuować z płonącego auta członków jego rodziny i zabezpieczył miejsce pożaru tak by nikt nie ucierpiał. – Udowodnił tym samym, że policjantem jest się zawsze bez względu na okoliczności a niesienie pomocy innym jest priorytetem – komentuje grodziska komenda.

Piknik prozdrowotny z nagrodami w Parku Skarbków - Grodzisk News

20

07 2021

Piknik prozdrowotny z nagrodami w Parku Skarbków

Niedziela (25-lipca) upłynie w grodziskim Parku Skarbków pod znakiem pikniku prozdrowotnego „Ciesz się życiem”, nie zabraknie zabaw sportowych, animacji dla dzieci i występów artystycznych. Będzie też losowanie atrakcyjnych nagród.

Pożar domu w Milanówku - Grodzisk News

20

07 2021

Pożar domu w Milanówku

W poniedziałkowy wieczór w Milanówku, na tarasu domu przy ul. Wojska Polskiego i Mickiewicza wybuchł pożar. Strażacy jednak dość szybko poradzili sobie z ogniem.

Budy-Grzybek. Kierowca „pod wpływem” wjechał w ogrodzenie - Grodzisk News

20

07 2021

Budy-Grzybek. Kierowca „pod wpływem” wjechał w ogrodzenie

W nocy doszło do kolizji z udziałem nietrzeźwego kierowcy w Budach-Grzybku. Około godz. 2.00 mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ogrodzenie przy ul. Potockiego.

Już w tę sobotę kolejny seans w kinie na leżakach - Grodzisk News

20

07 2021

Już w tę sobotę kolejny seans w kinie na leżakach

Czas na trzeci seans w tegorocznej odsłonie grodziskiego „Kina na leżakach”. W sobotni wieczór (24 lipca) w Parku Skarbków obejrzymy trzecią część kultowej komedii „Kogel-mogel". Start o godz. 21.30.

Wyposażenie wiat na „Walca” za 166 tys. zł - Grodzisk News

19

07 2021

Wyposażenie wiat na „Walca” za 166 tys. zł

Grodzisk wybrał firmę w ponowionym przetargu na wyposażenie wiat na Stawach Walczewskiego w rowery stacjonarne, ładowarki do telefonów punkty dostępu do sieci Wi-Fi. Koszt inwestycji to ponad 166 tys. zł.

Przybędzie mieszkań w Natolinie. Jest przetarg na budowę bloku - Grodzisk News

19

07 2021

Przybędzie mieszkań w Natolinie. Jest przetarg na budowę bloku

Powraca temat budowy bloku na blisko 50 mieszkań w Natolinie. Plany inwestycyjne spowolniła wiadoma sytuacja, ale teraz gmina jest gotowa, aby przeprowadzić budowę, na którą pozyskano kilkumilionowe dofinansowanie. Przetarg już ogłoszono.

Psi park zabaw w Grodzisku zbyt drogi? - Grodzisk News

19

07 2021

Psi park zabaw w Grodzisku zbyt drogi?

Grodzisk otworzył oferty na budowę psiego parku zabaw. Obie złożone propozycje cenowo znacznie przekraczają budżet inwestycji.

Grodziszczanka potrzebuje naszej pomocy - Grodzisk News

19

07 2021

Grodziszczanka potrzebuje naszej pomocy

Z pozoru zwykły ból brzucha stał się początkiem dramatu pani Moniki i jej rodziny. Okazało się, że mieszkanka Grodziska ma ropień. Później wydarzenia potoczyły się błyskawicznie: operacja, zakażenie, sepsa i nagłe zatrzymanie krążenia. Jedyną szansą dla grodziszczanki jest kosztowna rehabilitacja. Stąd prośba o pomoc do ludzi dobrej woli.

Drzewo na Stawach Walczewskiego zamieni się w rzeźbę [FOTO] - Grodzisk News

19

07 2021

Drzewo na Stawach Walczewskiego zamieni się w rzeźbę [FOTO]

Drzewo, które złamało się na Stawach Walczewskiego w czerwcu nie zostało spisane na straty. Grodzisk podał właśnie na swoim Facebooku, że na „Walca” powstanie powstanie najwyższa rzeźba w Polsce Totem rzeźbiony jest na pozostałej części drzewa.
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.