TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

17

04 2024

Przyjdź na Dzień Ziemi w Grodzisku. Dostaniesz roślinkę


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: centrumkultury.euPrzyjdź na Dzień Ziemi w Grodzisku. Dostaniesz roślinkę - Grodzisk News


Z okazji Dnia Ziemi, 21 kwietnia mieszkańcy grodziskiej gminy dostaną rośliny, które zabiorą ze sobą do domu. To jeden z punktów pikniku ekologicznego w Mediatece. To inicjatywa mająca krzewić „zieloną” postawę w lokalnej społeczności.


Przypadający na 22 kwietnia Światowy Dzień Ziemi ma na celu promowanie ekologicznych postaw w społeczeństwie. Organizatorzy Dnia Ziemi chcą uświadomić politykom i obywatelom, jak kruchy jest ekosystem planety ludzi. Na obchody składa się zwykle wiele wydarzeń organizowanych przez różnorodne instytucje. Własne imprezy społeczno-kulturalne organizują z tej okazji poszczególne samorządy.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk obchodził będzie to święto ekologii dzień wcześniej. 21 i 25 kwietnia, a więc w najbliższą niedzielę. Z tej okazji w Mediatece odbędą się warsztaty plastyczne, ekologiczno-recyklingowe oraz na wspólną akcję sadzenia zielonych roślinek, które zabierzecie do swoich domów.

–W Mediatece odbędą się wtedy konkursy ekologiczne oraz wyjątkowy koncert pt. “Pieśni Ziemi” w wykonaniu Teresy Mirgi i zespołu Kałe Bała (szczegóły w kolejnym wydarzeniu) – zapowiadają organizatorzy wydarzenia.

Przyjdź na Dzień Ziemi w Grodzisku. Dostaniesz roślinkę - Grodzisk Newsfoto: centrumkultury.eu


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.