reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

WIADOMOŚCI

Jak idzie budowa Centrum Bezpieczeństwa w Milanówku? [FOTO] - Grodzisk News

05

12 2023

Jak idzie budowa Centrum Bezpieczeństwa w Milanówku? [FOTO]

W Milanówku na dobre ruszyła budowa strażnicy OSP. Na placu powstawania inwestycji za 16 milionów złotych trwają prace związane z wylewaniem fundamentów i przygotowaniem konstrukcji do „wyjścia” ponad ziemię. Poniżej zamieszczamy kilka zdjęć.

CKT Grodzisk powalczy o tytuł na swoim obiekcie - Grodzisk News

05

12 2023

CKT Grodzisk powalczy o tytuł na swoim obiekcie

W najbliższy weekend w Kozerkach odbędzie się LOTTO SuperLIGA - FINAL FOUR 2K23. O tytuł Drużynowego Mistrza Polski w tenisie powalczą cztery najlepsze zespoły sezonu zasadniczego. Jednym z faworytów rywalizacji będzie gospodarz obiektu – CKT Grodzisk Mazowiecki. Z tej okazji rozdamy naszym czytelnikom pięć podwójnych wejściówek na cały turniej.

Grodziski PCK wesprze gorącym posiłkiem bezdomnych i potrzebujących. Nasza reakcja też ważna - Grodzisk News

05

12 2023

Grodziski PCK wesprze gorącym posiłkiem bezdomnych i potrzebujących. Nasza reakcja też ważna

W okresie przedświątecznym uruchamia się wiele akcji pomocowych mających na celu wesprzeć najbardziej potrzebujących. Działania grodziskiego oddziału Polskiego Czerwonego Krzyża i wpisują się w ten obszar. PCK wespół ze strażą miej rozpoczął bowiem akcję „gorący posiłek”.

Trzech graczy Pogoni w jedenastce rundy jesiennej - Grodzisk News

05

12 2023

Trzech graczy Pogoni w jedenastce rundy jesiennej

Trzech piłkarz Pogoni Grodzisk Mazowiecki zostało wybranych do jedenastki rundy jesiennej przez redakcję uSports, która transmituje mecze III ligi. Dodatkowo Jakub Apolinarski został wybrany na piłkarza rundy.

Mikołajki w Pawilonie Kultury - Grodzisk News

05

12 2023

Mikołajki w Pawilonie Kultury

W najbliższy czwartek w Pawilonie Kultury przy ul. Westfala w Grodzisku odbędzie impreza mikołajkowa. W programie m.in. warsztaty, pokaz iluzji oraz oczywiście prezenty-niespodzianki dla dzieci.

Kolejne drogi w gminie Żabia Wola do przebudowy - Grodzisk News

05

12 2023

Kolejne drogi w gminie Żabia Wola do przebudowy

Urząd Gminy Żabia Wola szuka firmy, która przebuduje trzy drogi: Szkolną w Osowcu i Józefinie, Grodziskiej w Musułach oraz drogi wewnętrznej ul. Nad Zalew w Grzymku. Przy dwóch pierwszych pojawią się nowe chodniki, a trzecia zostanie przebudowana wraz z budową przepustu.

Jak serwować kawior? Porady kulinarne dla smakoszy - Grodzisk News

05

12 2023

Jak serwować kawior? Porady kulinarne dla smakoszy

Kawior od wieków postrzegany był jako towar luksusowy, wykwintny produkt, którego spożywanie wymaga odpowiedniej oprawy. Dzięki specjalnej celebracji, jedzenie specjału może być prawdziwą ucztą. Serwując kawior, warto zwrócić uwagę na kilka elementów, które nie tylko nadadzą czynności elegancji, ale też pomogą wydobyć pełnię smaku. Sprawdź, w jaki sposób podawać rybią ikrę, z czym dobrze się łączy i dlaczego warto sięgać po ten przysmak.

Artykuł sponsorowany

Na czym polega odkup odszkodowań? - Grodzisk News

05

12 2023

Na czym polega odkup odszkodowań?

Odkup odszkodowań stanowi niezwykle efektywny sposób na uzyskanie wyższego odszkodowania z OC sprawcy wypadku lub kolizji. Błyskawiczna dopłata to jedynie jeden z wielu atutów tej metody.

Artykuł sponsorowany

Umowa na przebudowę czterech ulic w Grodzisku podpisana. A kiedy Topolowa? - Grodzisk News

04

12 2023

Umowa na przebudowę czterech ulic w Grodzisku podpisana. A kiedy Topolowa?

Zmaterializowała się kwestia przebudowy czterech ulic w Grodzisk: Bankowej, Łowickiej, Głogowej i Marii Konopnickiej. Burmistrz Grzegorz Benedykciński podpisał dziś umowę na realizację inwestycji. Kosztem niecałych 2,5 mln zł roboty przeprowadzi firma Mabau z Baniochy.

Dwaj poszukiwani zatrzymani jednego dnia - Grodzisk News

04

12 2023

Dwaj poszukiwani zatrzymani jednego dnia

Grodziscy policjanci w dwóch oddzielnych interwencjach zatrzymali mężczyzn poszukiwanych do odbycia kar więzienia. Do obu zatrzymań doszło jednego dnia.

Młodzi karatecy błysnęli umiejętnościami w Grodzisku [FOTO] - Grodzisk News

04

12 2023

Młodzi karatecy błysnęli umiejętnościami w Grodzisku [FOTO]

W miniony weekend Grodzisk gościł drugą odsłonę zawodów o Puchar Polski Dzieci i Młodzików KARATE WKF. Impreza była tym bardziej udana, że w klasyfikacji medalowej w dwóch kategoriach zwyciężył nasz miejscowy klub UKS Budo, także współorganizator zawodów. Zawodów pełnych dziecięcej pasji i widowiskowości. Zobaczcie sami...

Będzie kompleksowa przebudowa ul. Warszawskiej - Grodzisk News

04

12 2023

Będzie kompleksowa przebudowa ul. Warszawskiej

Kosztem blisko dwóch milionów złotych Podkowa Leśna zamierza gruntownie przebudować ulicę Warszawską. Niedawno miast ogród rozstrzygnęło przetarg na to zadanie.

Podarujmy świąteczne paczki żywnościowe - Grodzisk News

04

12 2023

Podarujmy świąteczne paczki żywnościowe

Wraz ze zbliżającymi się świętami przybywa pożytecznych akcji pomocowych. Jedną z nich jest inicjatywa Banków Żywności SOS zachęcająca ludzi dobrego serca do wsparcia akcji przygotowania paczek żywnościowych dla potrzebujących rodzin na święta. Możemy to zrobić poprzez wpłatę na stronie akcji, do czego niniejszym zachęcamy!


reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.