TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

WIADOMOŚCI

Potrącenie rowerzysty w Grodzisku. Lądował śmigłowiec LPR - Grodzisk News

29

04 2021

Potrącenie rowerzysty w Grodzisku. Lądował śmigłowiec LPR

Do groźnego wypadku doszło dzisiejszego popołudnia na ul. Matejki w Grodzisku. Około 60-letni mężczyzna jadący na rowerze został potrącony. Do szpitala zabrał go śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Nowy raport z powiatu. Cztery osoby zmarły - Grodzisk News

29

04 2021

Nowy raport z powiatu. Cztery osoby zmarły

Według danych Ministerstwa Zdrowia w naszym powiecie minionej doby niespełna 30 osób otrzymało pozytywny wynik testu, jedna zmarła.

Grodzisk wybuduje łącznik między Daleką a Radońską - Grodzisk News

29

04 2021

Grodzisk wybuduje łącznik między Daleką a Radońską

Grodzisk otrzymał cztery miliony złotych dofinansowania na budowę łącznika między ulicami Daleką i Radońską. Będzie to zarazem swoiste przedłużenie połączenia z ul. Chełmońskiego, które poprawi nie tylko komunikację, lecz także bezpieczeństwo.

Czym tak właściwie jest kołdra naturalna? - Grodzisk News

29

04 2021

Czym tak właściwie jest kołdra naturalna?

Kołdra to nieodłączny element dobrego snu milionów osób w samej Polsce. Bardzo rzadko jednak myślimy o tym, pod jaką kołdrą śpimy - wybór ten czasem pada dość przypadkowo, a przecież ma wielkie znaczenie. Najczęściej dzielimy kołdry na naturalne, jak i syntetyczne, ale co to dokładnie znaczy? Czym jest kołdra naturalna i jakie są jej zalety? Przyjrzyjmy się temu bliżej i odpowiedzmy na te pytania. Kołdra naturalna - czym właściwie jest?

Artykuł sponsorowany

Grodziska gmina oświetlona po nowemu - Grodzisk News

29

04 2021

Grodziska gmina oświetlona po nowemu

Grodzisk sukcesywnie wymienia oświetlenie uliczne. W miejsce starych słupów pojawiają się konstrukcje nowej generacji, wyposażone w energooszczędne i bardziej estetyczne oprawy oświetleniowe. W 2021 roku wymieniono jak na razie 130 lamp.

Grodzisk się zrewitalizuje. Ruszyły konsultacje dla mieszkańców - Grodzisk News

28

04 2021

Grodzisk się zrewitalizuje. Ruszyły konsultacje dla mieszkańców

Grodzisk przygotowuje się do rewitalizacji gminy. W związku z tym od 27 kwietnia mogą zabrać głos w konsultacjach społecznych, które potrwają przez miesiąc – do 28 maja.

Książenice. Wznowili budowę kanalizacji - Grodzisk News

28

04 2021

Książenice. Wznowili budowę kanalizacji

Po zimowej przerwie w Książenicach wracają roboty przy rozbudowie kanalizacji. Grodziski zakład wodociągów i kanalizacji podał, że prace będą kontynuowane na Osiedlu Książenice.

28-latek podejrzany o zabójstwo matki - Grodzisk News

28

04 2021

28-latek podejrzany o zabójstwo matki

Policjanci z Komendy Powiatowej Warszawa Zachód zatrzymali 28-letniego mężczyznę podejrzewanego zabójstwo matki. Jak ustalono, zatrzymany przy użyciu niebezpiecznego narzędzia ranił swoją ofiarę, wskutek czego kobieta zmarła. 

Nowy raport z powiatu i nie tylko - Grodzisk News

28

04 2021

Nowy raport z powiatu i nie tylko

Według danych Ministerstwa Zdrowia w naszym powiecie minionej doby niespełna 30 osób otrzymało pozytywny wynik testu, jedna zmarła.

Od maja odmrażanie gospodarki. "Ostrożny powrót do normalności" - Grodzisk News

28

04 2021

Od maja odmrażanie gospodarki. "Ostrożny powrót do normalności"

Od maja rusza odmrażanie gospodarki. Na dzisiejszej konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki oraz minister zdrowia Adam Niedzielski przedstawili etapy powrotu do normalności.

ZWiK zapowiada kolejne wyłączenia - Grodzisk News

28

04 2021

ZWiK zapowiada kolejne wyłączenia

Grodziski Zakład Wodociągów i Kanalizacji poinformował o kolejnych, zaplanowanych na jutro wyłączeniach wody. Obejmą one dwie grodziskie ulice oraz trzy w Kozerkach.

Flaga Mazowsza dla wszystkich - Grodzisk News

28

04 2021

Flaga Mazowsza dla wszystkich

Podczas marcowego posiedzenia sejmiku radni województwa podjęli decyzję, dzięki której dostęp do flagi Mazowsza będzie bardziej otwarty. Może ona zagościć przed domem, w miejscu pracy i nauki czy zostać użyta w celach promocyjnych. – Flaga to symbol silnego województwa. Mazowsze to największy i od lat najszybciej rozwijający się region w Polsce. Województwo wielu szans i  możliwości. Dlatego zachęcam wszystkich Państwa do jej wywieszania i eksponowania – mówi marszałek Adam Struzik.

Artykuł sponsorowany

Całkowite odmrożenie gospodarki od 1 czerwca? - Grodzisk News

27

04 2021

Całkowite odmrożenie gospodarki od 1 czerwca?

W tym tygodniu rząd przedstawić ma plan luzowania obostrzeń i przywracania do życia poszczególnych sektorów gospodarki. W mediach już pojawiają się doniesienia, o tym, czego powinniśmy się spodziewać. Mowa m.in. o przywróceniu zajęć na basenach i aktywności sportowych pod dachem dla dzieci.
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.