TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

WIADOMOŚCI

Drogowcy zamkną ul. Piękną. Będą objazdy - Grodzisk News

11

05 2024

Drogowcy zamkną ul. Piękną. Będą objazdy

O poniedziałku, 13 maja nastąpi zamknięcie ul. Pięknej w Baranowie. Ma to związek z konieczność przeprowadzenia modernizacji trasy. Kierowcy będą musieli korzystać z objazdów, które zostały już wyznaczone i zatwierdzone.

Umowa na budowę dróg w Natolinie podpisana! - Grodzisk News

11

05 2024

Umowa na budowę dróg w Natolinie podpisana!

W grodziskiej willi Niespodzianka nowy burmistrz Tomasz Krupski podpisał umowę na budowę czterech ulic w Natolinie. Firma wykonawcza będzie miała 20 miesięcy na realizację inwestycji.

Sportowa niedziela w Grodzisku. Z „TurboKozakiem” i nie tylko - Grodzisk News

11

05 2024

Sportowa niedziela w Grodzisku. Z „TurboKozakiem” i nie tylko

Niedzielne popołudnie będzie można w Grodzisku spędzić pod znakiem pełnego atrakcji integracyjnego pikniku sportowego „Aktywni Tak jak Ty” w ramach trwającego festiwalu o tej samej nazwie podczas trzygodzinnej imprezy będzie można między innymi strzelić gola Gaborowi znanemu z programu „TurboKozak” i rozwiązać quiz znanego dziennikarza Dariusza Tuzimka o Robercie Lewandowskim. Opcji do dobrej zabawy będzie jednak zdecydowanie więcej.

Co nowego w repertuarach grodziskich kin? - Grodzisk News

11

05 2024

Co nowego w repertuarach grodziskich kin?

Jak co weekend sprawdzamy repertuary obu grodziskich kin na najbliższe dni. A w nich kilka nowych propozycji. Dodajmy, że we wtorek Kino CK będzie nieczynne.

W ten weekend utrudnienia na drodze 719 i nie tylko - Grodzisk News

10

05 2024

W ten weekend utrudnienia na drodze 719 i nie tylko

Na najbliższą niedzielę, 12 maja kierowcy muszą przygotować się do utrudnień w ruchu na drodze wojewódzkiej nr 719. Tego dnia bowiem w Żyrardowie odbędą się zawody Garmin Iron Triathlon Żyrardów, w których wystartować ma aż 800 zawodników. To zaś naturalnie musi spowodować zamknięcie ruchu drogowego na części trasy.

Nowe i innowacyjne tablice na przystankach autobusowych [FOTO] - Grodzisk News

10

05 2024

Nowe i innowacyjne tablice na przystankach autobusowych [FOTO]

Grodziskie Przewozy Autobusowe wprowadziły nowe rozwiązanie wygodne z perspektywy pasażerów. To elektroniczne tablice informujące za ile czasu i która linia przyjedzie na dany przystanek. Innowacją na skalę całego kraju jest zastosowanie baterii do zasilania ekranów, zamiast podłączania ich do sieci elektrycznej.

Pogoń unieszkodliwi Broń w Radomiu? Mecz już dziś - Grodzisk News

10

05 2024

Pogoń unieszkodliwi Broń w Radomiu? Mecz już dziś

Już dziś liderująca w tabeli trzeciej ligi Pogoń Grodzisk zmierzy się w Radomiu z tamtejszą Bronią. Podopieczni Marcina Sasala dołożą starań aby ową Broń unieszkodliwić i dopisać kolejne trzy punkty do dorobku. A na tym etapie sezonu każde zwycięstwo ogromnie przybliżać będzie ekipę czerwono-białych do awansu.

Zdarzenie w Urszulinie. Peugeot w przydrożnym rowie - Grodzisk News

10

05 2024

Zdarzenie w Urszulinie. Peugeot w przydrożnym rowie

Przed południem na drodze w Urszulinie doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia. Kobieta kierująca peugeotem na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i wpadł do rowu. Odniosła obrażenia.

Grodzisk. Zderzenie na skrzyżowaniu 3 Maja i Okulickiego - Grodzisk News

10

05 2024

Grodzisk. Zderzenie na skrzyżowaniu 3 Maja i Okulickiego

W Grodzisku doszło dziś do kolizji dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu ulic 3 Maja i Okulickiego. Policjanci ustalili już okoliczności zdarzenia, a winowajca dostał mandat.

Rozwód z orzeczeniem o winie – co warto wiedzieć na ten temat? - Grodzisk News

10

05 2024

Rozwód z orzeczeniem o winie – co warto wiedzieć na ten temat?

Rozwód z orzeczeniem o winie małżonka, zwłaszcza w przypadku zdrady, jest jednym z najtrudniejszych doświadczeń, które mogą spotkać małżeństwo. Orzeczenie winy potwierdza rozkład pożycia małżeńskiego i stawia zarówno winnego, jak i niewinnego małżonka przed trudnymi wyborami i konsekwencjami. O czym warto pamiętać, gdy dochodzi do tych nieprzyjemnych okoliczności? Czy rozwód z orzeczeniem winy może być tylko formalnością?

Artykuł sponsorowany

Siatkarska Sparta rozpoczyna dziś finałową batalię o awans do I ligi - Grodzisk News

10

05 2024

Siatkarska Sparta rozpoczyna dziś finałową batalię o awans do I ligi

Jak burza idą przez cały sezon siatkarze Sparty Grodzisk Mazowiecki. Nie zwolnili tempa także w fazie play-off, w której pokonują kolejnych rywali i awansowali do turnieju finałowego. To już ostatni etap na drodze do upragnionego awansu do pierwszej ligi. Zawody startują już dziś w Toruniu i potrwają do niedzieli.

Utrudnień na Wojska Polskiego w Milanówku ciąg dalszy. Wyłączą z ruchu fragment drogi - Grodzisk News

09

05 2024

Utrudnień na Wojska Polskiego w Milanówku ciąg dalszy. Wyłączą z ruchu fragment drogi

Tak jak dziś, także jutro kierowcy w Milanówku muszą spodziewać się utrudnień na drodze. Milanowski przekazał dziś informację za drogowcami prowadzącymi remont ulicy Wojska Polskiego, że 10 maja fragment drogi będzie zamknięty dla ruchu.

Grodziski integracyjny piknik dla autyzmu już w ten weekend - Grodzisk News

09

05 2024

Grodziski integracyjny piknik dla autyzmu już w ten weekend

Podobnie jak przed rokiem, także w tym sezonie w Opypach odbędzie się „Integracyjny piknik dla autyzmu”. To kolejna impreza w tegorocznym kalendarzu Grodziska poświęcona zagadnieniu spektrum autyzmu. Patronem medialnym jest GrodziskNews.pl.
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.