reklama Grodzisk mazowiecki

WIADOMOŚCI

Radarowe wyświetlacze prędkości na drogach w regionie - Grodzisk News

20

11 2020

Radarowe wyświetlacze prędkości na drogach w regionie

Po sąsiedzku z naszym powiatem gmina Brwinów zamierza wprowadzić na szeroką skalę radarowe wyświetlacze prędkości, które nie zawahają się ostrzec kierowców: „Zwolnij!” Może będzie to impuls także dla gmin z naszego regionu, by wprowadzić takie rozwiązanie?

Dwaj zatrzymani za rozbój - Grodzisk News

19

11 2020

Dwaj zatrzymani za rozbój

Grodziscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o dokonanie rozboju w jednym z salonów gier. Grozi im do 12 lat pozbawienia wolności.

Do kogo pofruną Żurawie Powiatu Grodziskiego? - Grodzisk News

19

11 2020

Do kogo pofruną Żurawie Powiatu Grodziskiego?

Do 30 listopada 2020 roku mieszkańcy powiatu grodziskiego mogą zgłaszać kandydatów do nagrody Żurawie Powiatu Grodziskiego. Z grona nominowanych kapituła wybierze i nagrodzi specjalnymi statuetkami i nagrodami w 5 kategoriach: Społecznik roku, Organizacja pozarządowa, Wolontariusz roku, Firma przyjazna społeczności lokalnej i Wydarzenie roku.  

Koronawirus. Raport na dziś - Grodzisk News

19

11 2020

Koronawirus. Raport na dziś

Grodziski Sanepid opublikował raport o stanie zakażeń koronawirusem w powiecie. Przytaczamy zatem liczby podane dziś przez tę placówkę

Grodzisk rozdaje pelargonie - Grodzisk News

19

11 2020

Grodzisk rozdaje pelargonie

Grodzisk rozdawał już chryzantemy, które gmina przejęła w ramach pomocy handlarzom kwiatów. Teraz rozdaje zaś pelargonie, które zdobiły miasto w tym sezonie.

Groźne zderzenie w Opypach [FOTO] - Grodzisk News

19

11 2020

Groźne zderzenie w Opypach [FOTO]

Wieczorna kolizja w Opypach. W środowy wieczór na skrzyżowaniu Mazowieckiej z Paprociową doszło do bardzo groźnie wyglądającego zderzenia dwóch osobówek. Z informacji przekazanych przez policję wynika, że na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

Ten sezon bez lodowiska w Grodzisku - Grodzisk News

19

11 2020

Ten sezon bez lodowiska w Grodzisku

Zbliża się zima, ale Grodzisk nie ogłosił i nie ogłosi w tym sezonie przetargu na lodowisko. Obiekt nie zostanie w tym sezonie uruchomiony m.in. ze względu na epidemię koronawirusa.

Targowisko miejskie w nowej odsłonie. Zobacz zdjęcia - Grodzisk News

19

11 2020

Targowisko miejskie w nowej odsłonie. Zobacz zdjęcia

Brwinów, trzeci obok Milanówka i Podkowy Leśnej członek Podwarszawskiego Trójmiasta Ogrodów, może poszczycić się nowy obliczem targowiska miejskiego. Zrewitalizowany obiekt robi naprawdę dobre wrażenie.

Co mówi nowy raport Sanepidu? - Grodzisk News

18

11 2020

Co mówi nowy raport Sanepidu?

Grodziski Sanepid opublikował raport o stanie zakażeń koronawirusem w powiecie. Przytaczamy zatem liczby podane dziś przez tę placówkę.

Zderzenie w Starej Bukówce. Dwie osoby w szpitalu - Grodzisk News

18

11 2020

Zderzenie w Starej Bukówce. Dwie osoby w szpitalu

W środowe popołudnie w Starej Bukówce (gm. Żabia Wola) doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. W konsekwencji pasażerowie peugeota zostali zabrani do szpitala na dokładne badania.

Ciało kobiety znalezione na drzewie - Grodzisk News

18

11 2020

Ciało kobiety znalezione na drzewie

W lesie w jednej z podgrodziskich miejscowości znaleziono ciało kobiety. Z informacji przekazanych przez policję wynika, że doszło prawdopodobnie do samobójstwa przez powieszenie.

Niedzielski: Zdrowie Polaków to nie tylko koronawirus - Grodzisk News

18

11 2020

Niedzielski: Zdrowie Polaków to nie tylko koronawirus

Minister zdrowia Adam Niedzielski zapowiedział dziś wprowadzenie tzw. programu odbudowy zdrowia Polaków. – Ten program będzie prawdopodobnie inicjowany od początku stycznia 2021 r., ale mamy gotowe jego fundamentalne założenia – mówił szef resortu na dzisiejszej konferencji prasowej.

Jak będzie wyglądał finał WOŚP w Grodzisku? - Grodzisk News

18

11 2020

Jak będzie wyglądał finał WOŚP w Grodzisku?

Pandemia koronawirusa wywróciła do góry nogami niemal wszystkie dziedziny życia. W tym sezonie zupełnie inaczej niż zwykle odbywać się może 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Sztab WOŚP w Grodzisku przyznaje wprost: „nie mamy pojęcia jak będzie”.

reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright ©aa 2014-2020 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.