reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

27

04 2024

Już dziś Grodziski Dzień Młodzieży pełen atrakcji


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


W sobotę młodzi ludzie w Grodzisku będą mieli swój dzień. Oto bowiem na 27 kwietnia zaplanowano imprezy, spotkania i atrakcyjne aktywności dla młodzieży. Tematem przewodnim tegorocznego wydarzenia będzie zaś szeroko pojęty świat mediów społecznościowych.


Dziś social media stają się coraz bardziej dominującym pierwiastkiem w życiu każdego z nas, a zwłaszcza młodzieży. Stąd w samo południe wystartuje w Mediatece szereg wystąpień ciekawych prelegentów.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

O tym, jak mądrze działać na Tik-Toku z możliwością konkretnego monetyzowania wartościowych treści opowie y student Łódzkiej Filmówki Jacek Goleniak i TIK TOKER, założyciel profilu „kulturalny update”).

Podczas wydarzenia uczestnicy porozmawiają też o pracy dobrego radiowca z Agnieszką Goleniak i Markiem Karczewskim z Radia Bogoria. Nie zabraknie również sfery gamingowej. W świat gier uczestnicy sobotniej imprezy zajrzą pod przewodnictwem Konrada Pietrzykowskiego z MMGIK.

O fenomenie podcastów opowie z kolei Justyna Mazur – znana podcasterka i twórczyni kanału „Piąte – Nie zabijaj”)
Na zakończenie wydarzenia od 17.30 oddamy się muzyce i tańcom na dyskotece wraz z DJ’em Sotkiem – dodają organizatorzy.

Podczas Grodziskiego Dnia Młodzieży będzie można również skorzystać z różnorakich atrakcji, jak np. symulatory VR, bieżnia Virtux Omni z okularami HTC Vive Cosmos Elite, okulary VR/XR Oculus Meta, roboty Photon, blenderbikes, fotobudka, komputery i konsole RETRO oraz projektowanie laserów.

💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.