reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

Książenice wiadomości

Czwarte urodziny Legia Training Center - Grodzisk News

21

07 2024

Czwarte urodziny Legia Training Center

W sobotę w ośrodku Legia Traning Center znajdującym się na granicy Książenic i Urszulina obchodzono 4-lecie istnienia tego nowoczesnego obiektu. To była okazja m.in. do podziękowania osobom, które przyczyniły się do powstania LTC.

Gdzie i kiedy nie będzie prądu? - Grodzisk News

26

05 2024

Gdzie i kiedy nie będzie prądu?

Polska Grupa Energetyczna podała, gdzie i kiedy nastąpią wyłączenia energii elektrycznej w bieżącym tygodniu. Przerwy w dostawie prądu spowodowane będą koniecznością wykonania prac konserwacyjnych.

Wyłączą wodę w trzech miejscowościach - Grodzisk News

20

05 2024

Wyłączą wodę w trzech miejscowościach

Grodziski Zakład Wodociągów i Kanalizacji poinformował o zaplanowanych na dziś i jutro wyłączeniach wody w Grodzisku, Książenicach i Odrano Woli.

Święto „terytorialsów” zwieńczone przysięgą - Grodzisk News

29

04 2024

Święto „terytorialsów” zwieńczone przysięgą

W minionym tygodniu 6 Mazowiecka Brygada Obrony Terytorialnej obchodziła swoje święto. Obchody trwały cztery dni, a zwieńczyła je uroczysta przysięga, która odbyła się w niedzielę w Książenicach. Uroczystość uświetniła Zofia Pilecka-Optułowicz, córka patrona 6MBOT, rotmistrza Witolda Pileckiego.

Mecz na szczycie na boisku Legii w Książenicach. Wstęp wolny! - Grodzisk News

27

04 2024

Mecz na szczycie na boisku Legii w Książenicach. Wstęp wolny!

Już dziś w samo południe odbędzie się pojedynek, na który z niecierpliwością czekają kibice Pogoni Grodzisk oraz drugiego zespołu Legii Warszawa. Będzie to bowiem mecz lidera z wiceliderem tabeli trzeciej ligi, który może okazać się nawet decydujący o awansie! Dobra informacja dla kibiców jest taka, że wstęp na to spotkanie jest wolny!

Legia Training Center otworzy się dla wszystkich. Wkrótce obiekt zwiedzisz za darmo - Grodzisk News

19

04 2024

Legia Training Center otworzy się dla wszystkich. Wkrótce obiekt zwiedzisz za darmo

Legia Training Center – nowoczesna akademia Legii Warszawa na granicy Książenic i Urszulina otworzy swoje podwoje przed wszystkimi chętnymi, aby za darmo zwiedzić obiekt. Stanie się to podczas majowej Nocy Muzeów, w której grodzisk gmina regularnie od kilku lat bierze udział.

Trwa nabór terytorialsów do książenickiej jednostki WOT - Grodzisk News

14

03 2024

Trwa nabór terytorialsów do książenickiej jednostki WOT

13 kwietnia rozpocznie się drugie w tym roku szkolenie podstawowe dla kandydatów do służby w 6 Mazowieckiej Brygadzie Obrony Terytorialnej w Książenicach. Dla osób chcących dołączyć do grona grodziskich „specjalsów” to ostatni dzwonek na dopełnienie formalności.

Co z budową Ośrodka Kultury w Książenicach? - Grodzisk News

13

03 2024

Co z budową Ośrodka Kultury w Książenicach?

Od niedawna mieszkańcy Radoń mogą cieszyć się nową świetlicą. Mieszkańcy Książenic z kolei czekają na rozstrzygnięcie przetargu na budowę Ośrodka Kultury. Weryfikacja złożonych ofert trwa już dość długo, dlatego postanowiliśmy sprawdzić, czy i kiedy grodziski magistrat wybierze wykonawcę inwestycji.

Żołnierze z Grodziska ze statusem „combat ready”. Zobacz zdjęcia - Grodzisk News

07

03 2024

Żołnierze z Grodziska ze statusem „combat ready”. Zobacz zdjęcia

Żołnierze z powiatu grodziskiego służący w 61 Batalionie Lekkiej Piechoty w Książenicach właśnie zakończyli trzyletni okres szkolenia osiągając tzw. status „combat ready”, czyli pełną gotowość bojową. Ostateczny egzamin, który zweryfikował tych „gotowych do walki” odbył się podczas dwutygodniowego poligonu zgrywającego realizowanego w ramach WZZ Podlasie. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć poniżej.

Ośrodek Kultury w Książenicach za ponad osiem milionów złotych? - Grodzisk News

28

02 2024

Ośrodek Kultury w Książenicach za ponad osiem milionów złotych?

Aż 16 firm złożyło oferty w przetargu na budowę Ośrodka Kultury w Książenicach. Co ważne z punktu widzenia grodziskiego magistratu, są wśród nich propozycje cenowe mieszczące się w budżecie zakładanym na inwestycję przez gminę.

Duże zainteresowanie budową Ośrodka Kultury w Książenicach - Grodzisk News

22

02 2024

Duże zainteresowanie budową Ośrodka Kultury w Książenicach

Grodziski magistrat nie zamknął jeszcze naboru ofert w przetargu na budowę Ośrodka Kultury w Książenicach. W postępowaniu spływa bowiem wiele pytań od potencjalnych wykonawców odnośnie do szczegółów realizacji inwestycji. To znak, że zainteresowanie udziałem w przetargu jest duże, a to z kolei znacząco zwiększa szanse na jego pozytywne rozstrzygnięcie.

Jest przetarg na budowę ośrodka kultury w Książenicach - Grodzisk News

05

02 2024

Jest przetarg na budowę ośrodka kultury w Książenicach

Grodziski magistrat ogłosił przetarg na budowę ośrodka kultury w Książenicach przy ul. Marylskiego. Obiekt ma być gotowy za niecałe dwa lata.

Przy Legia Training Center powstanie zielone miasto - Grodzisk News

02

02 2024

Przy Legia Training Center powstanie zielone miasto

Przy Legia Training Center w Urszulinie powstanie zielone miasto przyszłości – Champions Park. Na stadionie warszawskiej Legii zostało podpisane stosowne porozumienie.

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.