reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

03

08 2021

Agresywny 23-latek zatrzymany. Odpowie za atak na policjantów


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: KPP OstródaAgresywny 23-latek zatrzymany. Odpowie za atak na policjantów - Grodzisk News


Policjanci z Błonia zatrzymali 23-letniego mężczyznę, który najpierw miał awanturować w sklepie, a gdy policjanci przyjechali na interwencję – znieważył ich i naruszył ich nietykalność cielesną.


Jak do tego doszło? – Około 6:30 dyżurny komisariatu w Błoniu otrzymał zgłoszenie o kliencie, który w jednej z placówek handlowych wszczął awanturę. Na miejsce udali się policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego. Jednak przed ich przybyciem, zdążył się oddalić. W trakcie penetracji terenu zauważyli mężczyznę, którego rysopis odpowiadał ustalonemu wcześniej opisowi. Podjęli wobec niego interwencję – poinformowała podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Warszawa Zachód.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–23-latek od samego początku był agresywny w stosunku do policjantów, nie stosował się do wydawanych poleceń, słowami wulgarnymi znieważył interweniujących funkcjonariuszy i naruszył nietykalność cielesną jednego z nich kopiąc go w nogę. Mundurowi zatrzymali mieszkańca gminy – dodała.

Mężczyźnie postawiono zarzuty znieważenia funkcjonariuszy i naruszenia nietykalności cielesnej. Grożą mu trzy lata więzienia.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.
Warning: Undefined array key "tresc" in /home/server702229/ftp/txt/koment2.php on line 62

Warning: Undefined variable $podpis in /home/server702229/ftp/txt/koment2.php on line 63

Treść komentarza
Podpis

reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.