reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

05

07 2021

Pracownik sklepu odpowie za kradzież towaru


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GroddziskNewsPracownik sklepu odpowie za kradzież towaru - Grodzisk News


Policjanci z Błonia zatrzymali 38-letniego pracownika sklepu podejrzanego o kradzież towaru z placówki. Wartość artykułów spożywczych właściciel wycenił na tysiąc złotych.


Policjanci otrzymali zgłoszenie wieczorem od ochrony sklepu. To bowiem ochroniarz przekazał funkcjonariuszom na miejscu, że widział, jak jeden  z pracowników od strony zaplecza wyjechał wózkiem sklepowym wypełnionym artykułami spożywczymi.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Obecny podczas interwencji pracownik wyjaśnił funkcjonariuszom, że zapakowany na wózek towar w kolejnych dniach z uwagi na datę ważności miał być zutylizowany, a on chciał go jeszcze spożytkować. Mężczyzna miał jednak świadomość, że artykuły te według procedur sklepowych nadal należą do marketu i uznawane są za pełnowartościowy towar – relacjonuje insp. Ewelina Gromek-Oćwieja, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji Warszawa Zachód.

– Policjanci zatrzymali pracownika. 38-latek usłyszał już zarzut kradzieży towaru o łącznej wartości 1 tys. złotych. Za popełnienie tego przestępstwa kodeks karny przewiduje karę nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd – dodaje.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz


reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.