reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

02

07 2021

Policyjny pościg za kierowcą mitsubishi


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GroddziskNewsPolicyjny pościg za kierowcą mitsubishi - Grodzisk News


Policyjna próba kontroli drogowej szybko przerodziła się w pościg za kierowcą mitsubishi. Mieszkańcowi Błonia postawiono zarzut niewykonania polecenia funkcjonariuszy, którzy nakazali zatrzymać pojazd.


Zdarzenia, o których mowa rozegrały się wieczorem przed kilkoma dniami. – Dochodziła 22.00, gdy policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego ożarowskiego komisariatu podczas patrolu rejonu gminy zauważyli kierowcę mitsubishi, który wyprzedzając inny pojazd przekroczył podwójną linię ciągłą. Na popełnione wykroczenie funkcjonariusze zareagowali natychmiast i przy użyciu sygnałów świetlnych i dźwiękowych dali mu polecenie zatrzymania auta – relacjonuje podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Warszawa Zachód.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Policjanci rozpoczęli pościg, który zakończyli zatrzymaniem pojazdu i kierowcy. Mieszkaniec błońskiej gminy usłyszał już zarzut niewykonania polecenia zatrzymania pojazdu – dodaje.

Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje nawet pięć lat pozbawienia wolności. Dodatkowo mężczyzna odpowie za wykroczenia drogowe, które popełnił podczas policyjnego pościgu. Teraz o jego losie zdecyduje sąd.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.
Warning: Undefined array key "tresc" in /home/server702229/ftp/txt/koment2.php on line 62

Warning: Undefined variable $podpis in /home/server702229/ftp/txt/koment2.php on line 63

Treść komentarza
Podpis

reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.