TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

03

08 2021

Agresywny 23-latek zatrzymany. Odpowie za atak na policjantów


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: KPP OstródaAgresywny 23-latek zatrzymany. Odpowie za atak na policjantów - Grodzisk News


Policjanci z Błonia zatrzymali 23-letniego mężczyznę, który najpierw miał awanturować w sklepie, a gdy policjanci przyjechali na interwencję – znieważył ich i naruszył ich nietykalność cielesną.


Jak do tego doszło? – Około 6:30 dyżurny komisariatu w Błoniu otrzymał zgłoszenie o kliencie, który w jednej z placówek handlowych wszczął awanturę. Na miejsce udali się policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego. Jednak przed ich przybyciem, zdążył się oddalić. W trakcie penetracji terenu zauważyli mężczyznę, którego rysopis odpowiadał ustalonemu wcześniej opisowi. Podjęli wobec niego interwencję – poinformowała podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Warszawa Zachód.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–23-latek od samego początku był agresywny w stosunku do policjantów, nie stosował się do wydawanych poleceń, słowami wulgarnymi znieważył interweniujących funkcjonariuszy i naruszył nietykalność cielesną jednego z nich kopiąc go w nogę. Mundurowi zatrzymali mieszkańca gminy – dodała.

Mężczyźnie postawiono zarzuty znieważenia funkcjonariuszy i naruszenia nietykalności cielesnej. Grożą mu trzy lata więzienia.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.