TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

Błonie wiadomości

Rusza przebudowa trasy 579. Spory odcinek będzie wyłączony z ruchu - Grodzisk News

17

09 2021

Rusza przebudowa trasy 579. Spory odcinek będzie wyłączony z ruchu

Rozpoczyna się przebudowa trasy wojewódzkiej nr 579 na terenie gmin Błonie i Leszno. Duży fragment trasy będzie wyłączony z ruchu.

Ratownicy medyczni z powiatu grożą strajkiem. Karetki nie wyjadą do pacjentów? - Grodzisk News

16

09 2021

Ratownicy medyczni z powiatu grożą strajkiem. Karetki nie wyjadą do pacjentów?

Istnieje realne zagrożenie, że od 1 października zespoły ratownictwa medycznego obsługujące trzy powiaty: grodziski, warszawski zachodni i żyrardowski nie będą wyjeżdżać na interwencje. Dołączyły bowiem do ogólnopolskiego strajku.

Policja: Prośba o pomoc w zidentyfikowaniu ofiary wypadku - Grodzisk News

09

09 2021

Policja: Prośba o pomoc w zidentyfikowaniu ofiary wypadku

Policjanci z Komendy Powiatowej Warszawa Zachód prowadzą czynności identyfikacyjne nieznanego mężczyzny, który zginął w dniu 22 czerwca 2021 roku w wypadku kolejowym między Błoniem a Ożarowem Mazowieckim. Funkcjonariusze proszą o pomoc w ustaleniu personaliów mężczyzny, dlatego ujawnili jego rzeczy widoczne na zdjęciach poniżej.

Zobacz mapy z przebiegiem dalszego ciągu obwodnicy Grodziska. Będą spotkania z mieszkańcami - Grodzisk News

24

08 2021

Zobacz mapy z przebiegiem dalszego ciągu obwodnicy Grodziska. Będą spotkania z mieszkańcami

Ostatnio budowniczowie z Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich zaprezentowali mapy z dokładnym proponowanym przebiegiem dalszego ciągu obwodnicy zachodniej w Kierunku Błonia.

Dwie osoby poszukiwane zatrzymane w Błoniu - Grodzisk News

19

08 2021

Dwie osoby poszukiwane zatrzymane w Błoniu

Błońscy policjanci w dwa dni zatrzymali dwie osoby, które poszukiwane były przez sądy. Teraz 30-latka najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie. 35-letni mężczyzna zaś trafił do więzienia na trzy miesiące.

Ponad 25 mln zł na przebudowę trasy 579 - Grodzisk News

05

08 2021

Ponad 25 mln zł na przebudowę trasy 579

Blisko 4,7 km drogi wojewódzkiej 579 na terenie gmin Błonie i Leszno przejdzie przebudowę. Właśnie podpisano umowę z wykonawcą. Samorząd Mazowsza przeznaczył na ten cel ponad 25 mln zł.

Agresywny 23-latek zatrzymany. Odpowie za atak na policjantów - Grodzisk News

03

08 2021

Agresywny 23-latek zatrzymany. Odpowie za atak na policjantów

Policjanci z Błonia zatrzymali 23-letniego mężczyznę, który najpierw miał awanturować w sklepie, a gdy policjanci przyjechali na interwencję – znieważył ich i naruszył ich nietykalność cielesną.

Ojciec i syn oskarżeni o napad na bank Błoniu - Grodzisk News

26

07 2021

Ojciec i syn oskarżeni o napad na bank Błoniu

W maju kryminalni z komendy stołecznej policji zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o dokonanie w Błoniu na bank z bronią w ręku. 55-letniego Wojciecha L. i jego 23-letniego syna Piotra oskarżyła już Prokuratura Okręgowa w Warszawie.

Uratujmy serce małego Stasia! - Grodzisk News

25

07 2021

Uratujmy serce małego Stasia!

Od chwili narodzin los nie oszczędza małego Stasia Golińskiego z Błonia. Chłopiec przyszedł na świat z bardzo poważną wadą serca i tylko operacja w niemieckiej klinice w Münster uratowała mu życie. Okazało się, że teraz konieczna jest kolejna interwencja chirurgów. Problemem są upływający czas i wysokie koszty zabiegu, dlatego trwa internetowa zbiórka, do wsparcia której zachęcamy.

Śmiertelny wypadek w Błoniu. 31-latek porażony prądem - Grodzisk News

12

07 2021

Śmiertelny wypadek w Błoniu. 31-latek porażony prądem

W Błoniu na terenie jednej z firm doszło do wypadku przy pracy. 31-letni mężczyzna został porażony prądem, zginął na miejscu. Teraz całą sprawę badać będzie prokuratura.

Nasze gminy kontra kopciuchy - Grodzisk News

12

07 2021

Nasze gminy kontra kopciuchy

Trwa program „Czyste powietrze”, w który mieszkańcy mogą ubiegać się o dofinansowanie na wymianę pieców, na nowe bardziej ekologiczne instalacje. Opublikowano ranking ujmujący gminy według aktywności mieszkańców w w składaniu wniosków o dotacje na wymianę instalacji grzewczych. Sprawdzamy, jak wypadły gminy z naszego powiatu.

Będą modernizacje obiektów sportowych w regionie, m.in. w Grodzisku i Milanówku - Grodzisk News

08

07 2021

Będą modernizacje obiektów sportowych w regionie, m.in. w Grodzisku i Milanówku

Remont boiska sportowego w Zespole Szkół nr 1 w Grodzisku, modernizacje kortów tenisowych w Milanówku i Cegłowie czy wreszcie modernizacja Orlika w Brwinowie. to kilka spośród 23 inwestycji z subregionu warszawskiego zachodniego, które otrzymają dofinansowanie w ramach tegorocznej edycji Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Infrastruktury Sportowej. Na ich realizację w budżecie Mazowsza zarezerwowano ponad 3,8 mln zł.

Nowy organizator transportu publicznego w Grodzisku - Grodzisk News

06

07 2021

Nowy organizator transportu publicznego w Grodzisku

W Grodzisku oficjalnie powołano do życia Związek Powiatowo-Gminny „Grodziskie Przewozy Autobusowe”, czyli instytucję, która zajmie się organizacją transportu publicznego w całym powiecie.
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.