reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

04

07 2023

Zaczął od awantury, wpadł na marihuanie


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: KPP Warszawa ZachódZaczął od awantury, wpadł na marihuanie - Grodzisk News


Policjanci zatrzymali w Błoniu mężczyznę, który awanturował się w wynajmowanej przez siebie kwaterze. Podczas interwencji policjanci odkryli, że 35-latek posiadał marihuanę oraz specjalny namiot do jej uprawy (na zdjęciu).


Zaczęło się od zgłoszenia o awanturującym się mężczyźnie wynajmującym kwaterę na jednej z posesji w Błoniu. Na miejsce udał się patrol policji. Po wejściu do pokoju zajmowanego przez 35-latka policjanci spostrzegli rozsypany na stole susz roślinny.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– Badanie narkotesterem wykazało, że była to marihuana. W pomieszczeniu znajdował się również namiot specjalistyczny służący do jej uprawy – potwierdziła Komenda Powiatowa Policji Warszawa Zachód.

Mężczyzna został zatrzymany, a wczoraj postawiono mu zarzut posiadania środków odurzających, do którego się przyznał. Grozi mu za to do trzech lat pozbawienia wolności. O losie 35-latka zdecyduje teraz sąd, zaś dalsze czynności w tej sprawie nadzoruje grodziska prokuratura rejonowa.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.