TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

07

10 2023

Poczęstował amfetaminą koleżankę. Został zatrzymany


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayPoczęstował amfetaminą koleżankę. Został zatrzymany - Grodzisk News


Policjanci z Błonia zatrzymali 40-latka za posiadanie i udzielanie środków odurzających. Mężczyzna podczas kontroli drogowej miał przy sobie amfetaminę, a jak ustalono, chwilę wcześniej miał poczęstować nią pasażerkę auta, które prowadził.


Funkcjonariusze zatrzymali w Błoniu do kontroli samochód osobowy. Podejrzenia policjantów wzbudził styl jazdy kierującego, który wskazywał, że mógł on być pod wpływem narkotyków lub alkoholu. Okazało się, że kierujący autem 40-latek ma przy sobie narkotyki. Badanie wykazało, że była to amfetamina. Policjanci ustalili, że chwilę wcześniej mężczyzna poczęstował nią jadącą z nim pasażerkę.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– Mężczyzna usłyszał już zarzuty posiadania i udzielania środków odurzających. Badanie alkomatem wykazało, że w trakcie interwencji był trzeźwy. Kierowcy została pobrana krew do badania na zawartość środków odurzających. Jeżeli badanie wykaże ich obecność, mężczyzna usłyszy kolejny zarzut i odpowie za  kierowanie pojazdem będąc pod wpływem środków odurzających – poinformowała Komenda Powiatowa Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego.

Czynności w tej sprawie nadzoruje grodziska prokuratura.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.