TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

07

10 2023

Poczęstował amfetaminą koleżankę. Został zatrzymany


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayPoczęstował amfetaminą koleżankę. Został zatrzymany - Grodzisk News


Policjanci z Błonia zatrzymali 40-latka za posiadanie i udzielanie środków odurzających. Mężczyzna podczas kontroli drogowej miał przy sobie amfetaminę, a jak ustalono, chwilę wcześniej miał poczęstować nią pasażerkę auta, które prowadził.


Funkcjonariusze zatrzymali w Błoniu do kontroli samochód osobowy. Podejrzenia policjantów wzbudził styl jazdy kierującego, który wskazywał, że mógł on być pod wpływem narkotyków lub alkoholu. Okazało się, że kierujący autem 40-latek ma przy sobie narkotyki. Badanie wykazało, że była to amfetamina. Policjanci ustalili, że chwilę wcześniej mężczyzna poczęstował nią jadącą z nim pasażerkę.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– Mężczyzna usłyszał już zarzuty posiadania i udzielania środków odurzających. Badanie alkomatem wykazało, że w trakcie interwencji był trzeźwy. Kierowcy została pobrana krew do badania na zawartość środków odurzających. Jeżeli badanie wykaże ich obecność, mężczyzna usłyszy kolejny zarzut i odpowie za  kierowanie pojazdem będąc pod wpływem środków odurzających – poinformowała Komenda Powiatowa Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego.

Czynności w tej sprawie nadzoruje grodziska prokuratura.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.