reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

14

07 2023

Nieszczęśliwy wypadek na placu zabaw. Dziecko zabrane do szpitala


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Wikipedia/Konflikty.plNieszczęśliwy wypadek na placu zabaw. Dziecko zabrane do szpitala - Grodzisk News


Do wypadku doszło dzisiejszego popołudnia na jednym z placów zabaw przy ul. Grodziskiej w Błoniu. Podczas zabawy ucierpiał mały chłopiec Jak podają służby, dziecko nie doznało widocznych obrażeń, ale zostało zabrane do szpitala na dalsze badania.


Do zdarzenia doszło około godz. 15.45. – Mogę potwierdzić, że na placu zabaw przy ul. Grodziskiej w Błoniu doszło do nieszczęśliwego wypadku, w którym miało ucierpieć dziecko. Policjanci zjawili się na miejscu wraz z medykami. Dziecko bawiło się pod opieką rodziców. Oboje byli trzeźwi – mówi nam sierż. sztab. Gabriela Putyra z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– Chłopiec nie miał widocznych obrażeń zewnętrznych, ale został zabrany do szpitala na szczegółowe badania, a cała sytuacja mogła wyglądać dość widowiskowo ze względu na lądowanie śmigłowca LPR-u – dodaje sierż. sztab. Putyra.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.