TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

10

05 2024

Grodzisk. Zderzenie na skrzyżowaniu 3 Maja i Okulickiego


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GroddziskNewsGrodzisk. Zderzenie na skrzyżowaniu 3 Maja i Okulickiego - Grodzisk News


W Grodzisku doszło dziś do kolizji dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu ulic 3 Maja i Okulickiego. Policjanci ustalili już okoliczności zdarzenia, a winowajca dostał mandat.


Do zderzenia doszło przed godz. 10.00, a pierwszą informację na ten temat dostaliśmy od czytelniczki. Na skrzyżowaniu 3 Maja z Okulickiego doszło do stłuczki. Czy wiecie coś więcej? – napisała w wiadomości do redakcji pani Kamila.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

O szczegóły zapytaliśmy policji. – Mogę potwierdzić, że o godz. 9.40 otrzymaliśmy zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu 3 Maja i Okulickiego. Na miejscu policjanci ustalili, że kierowca forda nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu audi i tak doszło do kolizji – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Skoro mowa o kolizji, to znaczy, że w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. – Nikt nie wymagał pomocy medycznej. Obyło się też bez dłuższych utrudnień na drodze. Kierowca forda został ukarany mandatem za spowodowanie kolizji – zaznacza asp. sztab. Katarzyna Zych.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.