TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

10

05 2024

Zdarzenie w Urszulinie. Peugeot w przydrożnym rowie


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsZdarzenie w Urszulinie. Peugeot w przydrożnym rowie - Grodzisk News


Przed południem na drodze w Urszulinie doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia. Kobieta kierująca peugeotem na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i wpadł do rowu. Odniosła obrażenia.


Informacja o zdarzeniu wpłynęła do grodziskich służb niemal równo o godz. 11.00. – Dokładnie o 11.01 wpłynęło do nas zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Urszulinie. Na miejsce skierowane zostały dwa zastępy Państwowej Straży Pożarnej z Grodziska Mazowieckiego. Na miejscu działały też zespoły policji pogotowia – mówi nam grodziska straż pożarna.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Na miejscu okazało się, że kobieta w wieku około 65 lat za kierownicą peugeota straciła panowanie nad pojazdem na łuku drogi. W wyniku zdarzenia kobieta doznała złamania palca. Została opatrzona przez medyków na miejscu i dostała zalecenie, aby udać się do szpitala – przekazała nam grodziska straż.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.