TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

18

05 2024

Wieczorne kolizje w powiecie


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Piotr Kłosek-KrawcowiczWieczorne kolizje w powiecie - Grodzisk News


W piątkowy wieczór w powiecie grodziskim doszło do dwóch zdarzeń drogowych. W Jaktorowie samochód osobowy uderzył w zabawkowego quada, a w Grodzisku zderzyły się dwa samochody osobowe.


Informację o obu zdarzeniach otrzymaliśmy od czytelnika Piotra Kłoska-Krawcowicza, który do wiadomości dołączył zdjęcia z obu zdarzeń.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Pierwsze z nich miało miejsce około godz. 19.00.a – Przy skrzyżowaniu Alpejskiej i Warszawskiej w Jaktorowie na przejściu dla pieszych samochód osobowy uderzył w zabawkowy samochodzik, którym jechały dwie dziewczynki w wieku 3 i 4 lat. Działania strażaków polegały m.in. na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu pierwszej pomocy, wsparcia psychicznego poszkodowanym. Gdy strażacy przyjechali na miejsce dziewczynki były pod opieką rodziców. Zespół ratownictwa medycznego po przebadaniu dziewczynek zdecydował o zabraniu jednej z nich do szpitala – mówią nam strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Do drugiego zdarzenia doszło godzinę później na granicy Grodziska z Kadami. – O godz. 20.11 otrzymaliśmy zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów osobowych na ul. Nadarzyńskiej w Grodzisku. Na miejscu zadysponowano dwa zastępy z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej i dwa z OSP Grodzisk Mazowiecki. Zderzyły się tam Volkswagen Passat oraz Toyota Auris. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał – podają strażacy.

W wyniku zdarzenia przez pewien czas pas w kierunku Książenic był zablokowany.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.