reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

14

07 2023

Nieszczęśliwy wypadek na placu zabaw. Dziecko zabrane do szpitala


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Wikipedia/Konflikty.plNieszczęśliwy wypadek na placu zabaw. Dziecko zabrane do szpitala - Grodzisk News


Do wypadku doszło dzisiejszego popołudnia na jednym z placów zabaw przy ul. Grodziskiej w Błoniu. Podczas zabawy ucierpiał mały chłopiec Jak podają służby, dziecko nie doznało widocznych obrażeń, ale zostało zabrane do szpitala na dalsze badania.


Do zdarzenia doszło około godz. 15.45. – Mogę potwierdzić, że na placu zabaw przy ul. Grodziskiej w Błoniu doszło do nieszczęśliwego wypadku, w którym miało ucierpieć dziecko. Policjanci zjawili się na miejscu wraz z medykami. Dziecko bawiło się pod opieką rodziców. Oboje byli trzeźwi – mówi nam sierż. sztab. Gabriela Putyra z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– Chłopiec nie miał widocznych obrażeń zewnętrznych, ale został zabrany do szpitala na szczegółowe badania, a cała sytuacja mogła wyglądać dość widowiskowo ze względu na lądowanie śmigłowca LPR-u – dodaje sierż. sztab. Putyra.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.