TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

09

09 2023

Przywłaszczył bransoletkę. Przed pokrzywdzoną uciekł do komisariatu


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsPrzywłaszczył bransoletkę. Przed pokrzywdzoną uciekł do komisariatu - Grodzisk News


39-letni mieszkaniec Błonia znalazł srebrną bransoletkę i przywłaszczył ją mimo odpowiedzi na ogłoszenie poszkodowanej w mediach społecznościowych o zgubieniu biżuterii. Gdy ją przypadkowo spotkał, uciekł przed nią do... lokalnego komisariatu.


Pod koniec maja pokrzywdzona zgubiła na terenie Błonia srebrną bransoletkę. Ogłoszenie o zgubie zamieściła w jednym z portali społecznościowych. Odpowiedział na nie mężczyzna, który na dowód znaleziska przesłał zdjęcie zgubionej bransoletki i umówił się na spotkanie, aby ją zwrócić. Jednak na spotkaniu się nie pojawił, a także na następnym które zostało umówione. Ostatecznie przestał odbierać telefony i odpisywać na wiadomości.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Jednak ostatnio spotkali się przypadkowo obok... Komisariatu Policji w Błoniu. – Mężczyzna chcąc uniknąć kontaktu z pokrzywdzoną, „uciekł” przed nią do budynku. Tam po wyjaśnieniu całej sprawy został zatrzymany przez policjantów, a pokrzywdzona złożyła zawiadomienie o przestępstwie – poinformowała Komenda Powiatowa Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego.

39-latkowi postawiono zarzut przywłaszczenia rzeczy znalezionej za co nawet na rok można trafić do więzienia. Sprawę nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Grodzisku Mazowieckim.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Proszę o poruszanie tematu tych durnych hulajnog elektrycznych.Sprawiają niebezpieczeństwo na chodnikach ,jeżdżąc ile silnik daje mocy . Czy ktoś zauważy ten problem . Są też porozrzucane po całym mieście .

Marcin
09-09-2023 15:06

Panie Marcinie poruszenie tematu nic nie da, jak ktoś wyhodował sobie debila, zamiast wychować dziecko to efekty tego już przecież widzimy.

G
10-09-2023 20:38
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.