reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

17

02 2024

Zadała partnerowi kilka ciosów nożem. Została zatrzymana


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: KPP ŻyrardówZadała partnerowi kilka ciosów nożem. Została zatrzymana - Grodzisk News


Policjanci zatrzymali w Błoniu kobietę, która podczas kłótni kilkukrotnie ugodziła nożem partnera. Mężczyzna trafił do szpitala, a podejrzana do aresztu.


Gdy policjanci otrzymali zgłoszenie, że na terenie Błonia mężczyzna miał zostać ugodzony nożem natychmiast udali się pod wskazany adres. Jak się okazało, do zdarzenia doszło... dwa dni wcześniej. Mężczyzna podczas kłótni ze swoją partnerką został przez nią kilkukrotnie ugodzony nożem, po czym 46-latka opuściła mieszkanie. Poszkodowany został zabrany karetką do szpitala.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Ruszyły poszukiwania kobiety. – Policjanci rozpoczęli poszukiwania 46-latki i równolegle pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Grodzisku Mazowieckim zebrali materiał dowodowy, który pozwolił na przedstawienie zatrzymanej kilka dni później kobiecie zarzutu naruszenia czynności narządu ciała, czym naraziła pokrzywdzonego na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Sąd przychylił się do wniosku prokuratora i zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy – poinformowała Komenda Powiatowa Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego.

Za popełnione przestępstwo kobiecie grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.