reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

Jaktorów wiadomości, strona 8

Od niedzieli zmiany w rozkładzie jazdy KM i utrudnienia na średnicy - Grodzisk News

02

11 2022

Od niedzieli zmiany w rozkładzie jazdy KM i utrudnienia na średnicy

Od 6 listopada nastąpi kolejna korekta rozkładu jazdy Kolei Mazowieckich. Potrwa do 10 grudnia, a związana będzie z ograniczeniem ruchu na linii średnicowej.

Ukradł portfel z samochodu - Grodzisk News

01

11 2022

Ukradł portfel z samochodu

Policjanci z Jaktorowa zatrzymali 37-latka podejrzanego o kradzież portfela z samochodu. Mężczyzna przyznał się do winy.

Bezpłatna mammografia dla mieszkanek - Grodzisk News

01

11 2022

Bezpłatna mammografia dla mieszkanek

Mammobus ponownie przyjedzie do powiatu grodziskiego. Tym razem zatrzyma się w Jaktorowie. Z bezpłatnych badań będą mogły skorzystać kobiety w wieku 50–69 lat.

Zatrzymany za kradzież z włamaniem w Jaktorowie - Grodzisk News

31

10 2022

Zatrzymany za kradzież z włamaniem w Jaktorowie

Policjanci z grodziskiej komendy zatrzymali 38-latka podejrzanego o kradzież z włamaniem do jednego z domów w jaktorowskiej gminie. Mężczyzna przyznał się do winy.

Od zmiany czasu odejdziemy nieprędko - Grodzisk News

30

10 2022

Od zmiany czasu odejdziemy nieprędko

Dzisiejszej nocy przestawiliśmy zegarki z czasu letniego na zimowy, czyli z godziny trzeciej na drugą. Przy każdej kolejnej zmianie powraca kwestia odejścia od tego systemu. Okazuje się jednak, że kraje Unii Europejskiej, w tym Polska, nieprędko z niego zrezygnują.

Nie daj się złowić złodziejom w czasie Wszystkich Świętych. Kilka wskazówek - Grodzisk News

27

10 2022

Nie daj się złowić złodziejom w czasie Wszystkich Świętych. Kilka wskazówek

Rozpoczął się czas przygotowań do Dnia Wszystkich Świętych, kiedy znacznie częściej odwiedzamy groby bliskich i wyjeżdżamy na oddalone od miejsca zamieszkania cmentarze. To zarazem czas, w którym uaktywniają się złodzieje. Policjanci podają kilka wskazówek, które pomogą przed nimi się uchronić.

Będzie spotkanie przedstawicieli CPK z mieszkańcami w gminie Jaktorów! - Grodzisk News

25

10 2022

Będzie spotkanie przedstawicieli CPK z mieszkańcami w gminie Jaktorów!

To, o co zabiegali mieszkańcy z naszego regionu, w tym ludzie zrzeszeni w inicjatywie „Skreśleni przez Cpk”, wreszcie dojdzie do skutku. 9 listopada odbędzie się w Jaktorowie spotkanie z przedstawicielami spółki odpowiedzialnej za budowę Centralnego Portu Komunikacyjnego.

Nowe przepisy ruchu, czyli co jest chodnikiem, a co drogą dla pieszych - Grodzisk News

25

10 2022

Nowe przepisy ruchu, czyli co jest chodnikiem, a co drogą dla pieszych

Zmiany w przepisach ruchu drogowego, które weszły w życie we wrześniu wprowadziły szereg nowych pojęć, które nastręczają użytkownikom pewnych problemów ze zrozumieniem niuansów. Komenda Stołeczna Policji przygotowała jednak coś na kształt poradnika mającego pomóc w zrozumieniu tych zmian. Prześledźmy je.

Wyrok dla wójta Jaktorowa. Jest apelacja - Grodzisk News

13

10 2022

Wyrok dla wójta Jaktorowa. Jest apelacja

Do płockiego sądu okręgowego trafiła apelacja wójta gminy Jaktorów, który odwołał się od wyroku pierwszej instancji. Sąd Rejonowy w Żyrardowie wydał bowiem rozstrzygnięcie, w którym uznał wójta za winnego w sprawie z 2014 roku i wyborów samorządowych. Sąd uznał, że włodarz nie dopełnił obowiązku sprawdzenia, czy osoby wnoszące o wpisanie ich do rejestru wyborców rzeczywiście mieszkały na terenie gminy. Wyrok nie jest prawomocny.

Kolejne utrudnienia na linii skierniewickiej - Grodzisk News

12

10 2022

Kolejne utrudnienia na linii skierniewickiej

Ze względu na kolejny etap prac związanych z modernizacją stacji Warszawa Zachodnia Koleje Mazowieckie zapowiedziały utrudnienia w kursowaniu pociągów na naszej linii – skierniewickiej.

Chrońmy się przed czadem – to cichy zabójca - Grodzisk News

11

10 2022

Chrońmy się przed czadem – to cichy zabójca

Zaczął się sezon grzewczy, a to oznacza, że powracają poruszane kwestie bezpiecznego korzystania z urządzeń do ogrzewania naszych mieszkań. Nie w pełni sprawne instalacje lub niewłaściwe z nich korzystanie mogą doprowadzić do tragedii.

Planowane wyłączenia prądu - Grodzisk News

09

10 2022

Planowane wyłączenia prądu

Polska Grupa Energetyczna podała listę wyłączeń prądu w związku z konserwacją sieci energetycznych w nowym tygodniu. Szczegóły podajemy poniżej.

Jaktorów. Tysiąc sadzonek drzew i krzewów dla mieszkańców - Grodzisk News

06

10 2022

Jaktorów. Tysiąc sadzonek drzew i krzewów dla mieszkańców

Wkrótce mieszkańcy jaktorowskiej gminy, których posesje szczególnie mocno ucierpiały podczas nawałnic sprzed kilku miesięcy, będą mogli wziąć za darmo sadzonki drzew i krzewów przekazanych przez Nadleśnictwo Radziwiłłów na prośbę wójta. Do rozdania jest łącznie tysiąc okazów.
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.