TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

02

08 2023

Nie zapomnijmy o Powstańcach. Trwa zbiórka na pomoc dla nich


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: sierpomaga.plNie zapomnijmy o Powstańcach. Trwa zbiórka na pomoc dla nich - Grodzisk News


1 sierpnia, jak co roku, jest dniem, w którym wspominamy heroiczny czyn powstańczy w okupowanej stolicy. Z roku na rok Powstańców Warszawskich jest wśród nas coraz mniej, dlatego tym bardziej ważne jest byśmy wspierali tych, którzy jeszcze z nami są. Na stronie Siepomaga.pl trwa zbiórka pieniędzy służąca temu celowi.


Zainicjowała ją Fundacja Nie zapomnij o Nas, która opiekuje się Powstańcami. – Ci, którzy przetrwali tamten dramat, stali się żywymi świadkami piekła wojny. Nie wolno nam o Nich zapomnieć, szczególnie że jesteśmy ostatnim pokoleniem, które może usłyszeć Ich wspomnienia. Chcemy wspierać Powstańców, póki są między nami, bo tak niewielu Ich już zostało. Musimy się spieszyć… – mówią przedstawiciele fundacji, która wspólnie z Fundacją Siepomaga uruchomiła pod koniec lipca tgoroczną zbiórke funduszy na wsparcie Powstańców.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Za te pieniądze będzie można sfinansować  codzienną pomoc w postaci wykwalifikowanego personelu opiekuńczo-pielęgniarskiego, wizyt lekarzy specjalistów, zakupu sprzętu rehabilitacyjnego oraz pielęgnacyjnego, a także spełniania indywidualnie zgłaszanych codziennie potrzeb, na przykład ciepłych posiłków.

Każdy nas może wesprzeć zbiórkę TUTAJ.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.