reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

27

03 2024

Jest przetarg na przebudowę skrzyżowania na granicy Milanówka i Podkowy


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Burmistrz Arkadiusz KosińskiJest przetarg na przebudowę skrzyżowania na granicy Milanówka i Podkowy - Grodzisk News


Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie szuka firmy, która przebuduje skrzyżowanie drogę 719 wraz ze skrzyżowaniem z ul. Brwinowską w Milanówku.


O tym, że to ważne skrzyżowanie zostanie przebudowane informowaliśmy w pierwszej połowie lutego, gdy Sejmik Województwa Mazowieckiego wpisał do tegorocznego budżetu 4,6 mln zł na tę inwestycję.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Niedługo potem zostało ogłoszone postępowanie przetargowe, które ma wyłonić wykonawcę zadania. Zamówienie zakłada rozbudowę drogi wojewódzkiej 719 na prawie 400-metrowym odcinku wraz z przebudową skrzyżowania tej trasy z ul. Brwinowską w Milanówku. Roboty budowlane obejmą przebudowę jezdni, budowę fragmentu ścieżki rowerowej i chodnika, budowę sieci oświetlenia ulicznego, budowę sieci elektroenergetycznej sygnalizacji świetlnej, budowę kanału technologicznego, przebudowę istniejących urządzeń odwadniających (przebudowę i likwidację rowów, otwartych, likwidację istniejącego przepustu, budowę kanalizacji deszczowo drenażowej i wylotów) w tym budowę sieci kanalizacji deszczowej) oraz przebudowę kolidujących sieci uzbrojenia terenu.

Kiedy możemy spodziewać się realizacji inwestycji? Termin wyznaczono na 12 miesięcy od daty podpisania umowy z wykonawcą.

Jest przetarg na przebudowę skrzyżowania na granicy Milanówka i Podkowy - Grodzisk News
Jest przetarg na przebudowę skrzyżowania na granicy Milanówka i Podkowy - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Postulaty mieszkancow dotyczace budowy ronda niestety kolejny raz nie zostaly uwzglednione.

Tello
27-03-2024 10:51

standardowo. władza nigdy nie słucha mieszkańców. uważa, że zawsze wie lepiej i nie będzie się nikogo o nic pytać. jedyne, do czego potrzebuje mieszkańców, to udział w wyborach, żeby dalej "urzędować".

Janek
27-03-2024 11:44

Bzdura z tym rondem w tym miejscu. Bardzo dobrze ze sygnalizacja.

Marek
27-03-2024 12:21

pokaż wszystkie komentarze (8)📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.