reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

02

08 2023

Gdzie w wyborach na wójta Jaktorowa będą głosować mieszkańcy gminy?


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsGdzie w wyborach na wójta Jaktorowa będą głosować mieszkańcy gminy? - Grodzisk News


6 sierpnia odbędą się wybory uzupełniające na wójta Jaktorowa. Do wyścigu po fotel gospodarza gminy stanie troje kandydatów: Iwona Barańska, Rafał Drązikowski oraz Grzegorz Połutrenko. Spójrzmy zatem, gdzie mieścić się będą lokale wyborcze dla mieszkańców gminy.


Elekcja uzupełniająca jest konsekwencją ustąpienia z funkcji dotychczasowego wójta Macieja Śliwerskiego. Wyrokiem sądu nie może on bowiem pełnić żadnych funkcji publicznych. Do czasu wyłonienia nowego wójta obowiązki wójta pełni komisarz wyznaczony przez wojewodę mazowieckiego – Piotr Faruga.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Wcześniej poznaliśmy kalendarz wyborczy, który wskazał, iż mieszkańcy gminy Jaktorów pójdą do urn już za niespełna dwa tygodnie, bo 6 sierpnia.

W wyborach będą mogli głosować na jednego z trójki kandydatów: Iwonę Barańską (KWW Przyjazna Gmina Jaktorów), Rafała Drązikowskiego (KWW Rafała Drązikowskiego) lub na Grzegorza Połutrenkę (KWW Wspólna Gmina).

Dziś spoglądamy na to gdzie znajdować się będą lokal wyborcze i do których przypisani będą mieszkańcy poszczególnych miejscowości.

I tak mieszkańcy wsi Budy-Grzybek oraz Jaktorów-Kolonia będą głosować w lokalu wyborczym nr 1 (Ochotnicza Straż Pożarna, ul. Warszawska 2)

Lokal nr 2 znajdzie się w gmachu szkoły w Międzyborowie, przy ul. Staszica 5 i tam zagłosują mieszkańcy Międzyborowa, Henryszewa oraz Grąd.

Lokal nr 3 zasięgiem głosowania obejmie mieszkańców miejscowości Budy Zosine oraz Stare Budy. Będzie zorganizowany w budynku dawnej szkoły pod adresem Budy Zosine 109.

Lokal nr 4 przeznaczono dla mieszkańców Bud Michałowskich i Starych Bud od 134 do 195. Adres lokalu: Budy Michałowskie 77 (była szkoła).

Lokal nr 5 znajdzie się w Szkole Podstawowej w Jaktorowie (Warszawska 88), a zagłosują w nim mieszkańcy wsi Budy-Grzybek, Jaktorowa, Chylic, Chyliczek i Chylic Kolonii.

Lokal nr 6 w sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Międzyborowie przeznaczony będzie dla mieszkańców Sadych Bud, Bieganowa oraz Mariampola.

Wreszcie lokal nr 7przypisany został do części mieszkańców Jaktorowa, Chylic, Chylic Kolonii oraz do mieszkańców Grabnika.

Szczegółowe przypisanie adresów (ulic) zamieszkania można sprawdzić TUTAJ.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.
Warning: Undefined array key "tresc" in /home/server702229/ftp/txt/koment2.php on line 62

Warning: Undefined variable $podpis in /home/server702229/ftp/txt/koment2.php on line 63

Treść komentarza
Podpis

reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.