reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

26

07 2023

Zgłoś się po kasę na działania lokalne. Nabór uzupełniający


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Mat. prasoweZgłoś się po kasę na działania lokalne. Nabór uzupełniający - Grodzisk News


Do 4 sierpnia organizacje pozarządowe oraz grupy nieformalne z terenu powiatu grodziskiego i gminy Brwinów mogą ubiegać się o dotację do czterech tysięcy złotych na przedsięwzięcia, które inicjują współpracę mieszkańców na rzecz dobra wspólnego i które służą pobudzaniu aspiracji rozwojowych, poprawie jakości życia. Pula środków do wykorzystania w naborze uzupełniającym wynosi 6.500 zł.


Stowarzyszenie Europa i My we współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce ogłosiły konkurs uzupełniający Działaj Lokalnie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Ma to związek z rezygnacją dwóch grup, które otrzymały grant w pierwszym naborze w puli środków na tegoroczne działania pozostało 6.500 zł. – W porozumieniu z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce uruchamiamy nabór uzupełniający. Maksymalna kwota o jaką mogą ubiegać się wnioskodawcy wynosi 4.000 zł – mówią organizatorzy.

Udział w konkursie mogą wziąć organizacje pozarządowe (stowarzyszenia, kluby, fundacje, koła gospodyń wiejskich itp.) posiadające osobowość prawną oraz grupy nieformalne, sołectwa, rady rodziców lub inne, które nawiążą współpracę na czas trwania projektu. Wnioskodawca może otrzymać dotacje w wysokości do 4.000 zł. na 3-5 miesięczne działania realizowane w okresie od 1 sierpnia do 31 grudnia 2023 roku.

Wnioski można składać do 4 sierpnia 2023 roku za pośrednictwem generatora dostępnego tutaj

💬︎   dodaj komentarz


reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.