reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

Jaktorów wiadomości, strona 9

Tuż po świętach protest mieszkańców przed sejmem. Będzie dotyczył CPK - Grodzisk News

08

04 2023

Tuż po świętach protest mieszkańców przed sejmem. Będzie dotyczył CPK

Inicjatywa Społeczna "NIE dla projektów CPK w całej Polsce" zapowiedziała, iż w poświąteczny wtorek, 11 kwietnia na Wiejskiej, przed budynkiem Sejmu odbędzie się ogólnopolska pikieta strony społecznej przeciwko inwestycjom w ramach CPK.

Oszuści znów podszywają się pod policję. Uwaga na fałszywe maile o cyberataku - Grodzisk News

04

04 2023

Oszuści znów podszywają się pod policję. Uwaga na fałszywe maile o cyberataku

Oszuści wymyślają coraz to nowe metody by podszyć się pod Centralne Biuro Zwalczania Cyberprzestępczości Komendy Głównej Policji. Ostatnio rozsyłają wiadomość o rzekomym cyberataku na obywateli i wykryciu przez CBZC nielegalnego oprogramowania.

Sezon motocyklowy czas start. Policja apeluje o rozwagę i rusza z nową kampanią - Grodzisk News

03

04 2023

Sezon motocyklowy czas start. Policja apeluje o rozwagę i rusza z nową kampanią

Ma być coraz cieplej, więc z każdym dniem na drogach pojawiać się będzie coraz więcej motocyklistów. W związku z tym funkcjonariusze z grodziskiej komendy apelują do motocyklistów, a także innych użytkowników dróg o zachowanie rozwagi i ostrożności.

W tę niedzielę zrobimy zakupy bez ograniczeń - Grodzisk News

01

04 2023

W tę niedzielę zrobimy zakupy bez ograniczeń

Najbliższa niedziela będzie dopiero drugą w tym roku, kiedy zrobimy zakupy bez żadnych ograniczeń. Kolejna niedziela handlowa na koniec kwietnia.

Zbiórka WOŚP ponownie rekordowa! Pierwsze zakupy już w maju - Grodzisk News

01

04 2023

Zbiórka WOŚP ponownie rekordowa! Pierwsze zakupy już w maju

31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przyniósł nowy rekord pod względem sumy zebranych pieniędzy. Na finałowym koncie znalazło się ostatecznie ponad 243 miliony złotych.

Ostatni gwizdek na wykorzystanie Bonu Turystycznego - Grodzisk News

31

03 2023

Ostatni gwizdek na wykorzystanie Bonu Turystycznego

Jeszcze tylko dziś można dokonać płatności Polskim Bonem Turystycznym. Turyści planujący wyjazdy z bonem mogą wpłacić zaliczki na wyjazd tylko do północy 31 marca 2023 roku. To także ostateczny termin na przyjęcie płatności przez przedsiębiorców turystycznych.

Inwestycje z naszego powiatu z milionowymi dofinansowaniami - Grodzisk News

29

03 2023

Inwestycje z naszego powiatu z milionowymi dofinansowaniami

105 projektów z Warszawy i powiatów okołowarszawskich ze wsparciem samorządu województwa. Dofinansowania otrzymały także inwestycje z naszego powiatu.

50 Flirtów w parku maszyn Kolei Mazowieckich - Grodzisk News

28

03 2023

50 Flirtów w parku maszyn Kolei Mazowieckich

W drugiej połowie marca Koleje Mazowieckie odebrały trzy następne nowoczesne pojazdy serii ER160. Tym samym w swoim parku taborowym ma ich już 50 – zrealizowane zostało ponad 80% rekordowej umowy podpisanej przez Koleje Mazowieckie z siedlecką firmą Stadler Polska.

Masz Bon Turystyczny? Zrealizuj go do końca marca - Grodzisk News

27

03 2023

Masz Bon Turystyczny? Zrealizuj go do końca marca

Termin programu Polskiego Bonu Turystycznego upływa 31 marca – rodziny, którym przysługuje świadczenie, muszą je wykorzystać właśnie do tego czasu. Mogą opłacić nim jednak także zaliczki na wyjazdy, które odbędą się w terminie późniejszym, nawet w trakcie majówki czy kolejnych wakacji.

Duże opóźnienia na linii skierniewickiej. Zepsuty pociąg blokuje tor - Grodzisk News

27

03 2023

Duże opóźnienia na linii skierniewickiej. Zepsuty pociąg blokuje tor

Pasażerowie podróżujący "dużą" koleją na lini skierniewickiej borykają się od wczesnego przedpołudnia z opóźnieniami pociągów sięgającymi kilkudziesięciu minut. Okazuje się, że przyczyną jest zepsuty pociąg Polregio, który blokuje jeden z torów.

Mazowsze wygrywa w sądzie z Prokuraturą Krajową. Uchwała antysmogowa nadal obowiązuje - Grodzisk News

26

03 2023

Mazowsze wygrywa w sądzie z Prokuraturą Krajową. Uchwała antysmogowa nadal obowiązuje

Wojewódzki Sąd Administracyjny oddalił skargę Prokuratury Krajowej, która po 5 latach obowiązywania uchwały antysmogowej domagała się stwierdzenia jej nieważności. Sąd nie tylko stwierdził, że nie było żadnego naruszenia prawa w toku procedowania uchwały antysmogowej, ale także podkreślił szeroki zakres kampanii informacyjnej, która wykraczała daleko poza standardy wynikające z przepisów.

Kibice na mecz z Albanią dojadą za darmo - Grodzisk News

23

03 2023

Kibice na mecz z Albanią dojadą za darmo

W najbliższy poniedziałek (27 marca)  na Stadionie Narodowym w Warszawie zostanie rozegrany mecze eliminacji do mistrzostw Europy w którym reprezentacja Polski podejmie reprezentację Albanii. Aby zapewnić jak najlepszy transport kibicom, Koleje Mazowieckie wprowadzają zmiany w organizacji ruchu pociągów.

Dziś wzmożone kontrole na drogach - Grodzisk News

22

03 2023

Dziś wzmożone kontrole na drogach

Dziś grodziscy policjanci prowadzą działania w ramach ogólnopolskiej akcji „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”. Kierowcy muszą liczyć się z surowym egzekwowaniem przepisów. Lepiej zdjąć nogę z gazu.


Warning: Undefined variable $region_wiecej in /home/server702229/ftp/txt/lista.php on line 77📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.