reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

Powiat grodziski wiadomości, strona 5

Wycinka drzew na wukadce z wątpliwościami - Grodzisk News

23

11 2020

Wycinka drzew na wukadce z wątpliwościami

W listopadzie Warszawska Kolej Dojazdowa ogłosiła przetarg na wycinkę ponad dwóch tysięcy wzdłuż trasy, po której biec ma drugi między Podkową Leśną a Grodziskiem. Informacja spotkała się z reakcją lokalnych organizacji na rzecz ochrony środowiska.

W grudniu nowy roczny rozkład na WKD - Grodzisk News

22

11 2020

W grudniu nowy roczny rozkład na WKD

Od 13 grudnia będzie obowiązywał nowy roczny rozkład jazdy na linii Warszawskiej Kolei Dojazdowej. Będzie on bliźniaczy do tego, który obowiązuje obecnie.

Do kogo pofruną Żurawie Powiatu Grodziskiego? - Grodzisk News

19

11 2020

Do kogo pofruną Żurawie Powiatu Grodziskiego?

Do 30 listopada 2020 roku mieszkańcy powiatu grodziskiego mogą zgłaszać kandydatów do nagrody Żurawie Powiatu Grodziskiego. Z grona nominowanych kapituła wybierze i nagrodzi specjalnymi statuetkami i nagrodami w 5 kategoriach: Społecznik roku, Organizacja pozarządowa, Wolontariusz roku, Firma przyjazna społeczności lokalnej i Wydarzenie roku.  

Nowy rozkład KM, dodatkowe połączenia w Grodzisku - Grodzisk News

17

11 2020

Nowy rozkład KM, dodatkowe połączenia w Grodzisku

13 grudnia wejdzie w życie nowy roczny rozkład jazdy Kolei Mazowieckich. Pojawiły się w nim dodatkowe kursy do i z Grodziska.

Planowane wyłączenia prądu - Grodzisk News

15

11 2020

Planowane wyłączenia prądu

Zakład energetyczny PGE Dystrybucja podał, gdzie nadchodzących dniach wyłączy prąd w związku z konserwacją urządzeń elektrycznych.

Ochrona powietrza na Mazowszu – nowe przepisy - Grodzisk News

13

11 2020

Ochrona powietrza na Mazowszu – nowe przepisy

Sejmik Mazowsza uchwalił we wrześniu nowy program ochrony powietrza. Z regulacji tych wynikają nowe obowiązki dla gmin oraz wszystkich mieszkańców. W dni prognozowanego przekroczenia norm ogłaszane będą alarmy smogowe na poziomach żółtym, pomarańczowym i czerwonym.

Wózek dla Barierołamacza! Zbiórka dla Artura coraz bliżej finału - Grodzisk News

12

11 2020

Wózek dla Barierołamacza. Pomóżmy w zbiórce!

Poznajcie Artura! My znamy go bardzo dobrze. To młody, aktywny, pełen pozytywnej energii, zarażający uśmiechem człowiek. Nic sobie nie robi z wózka, na którym musi się poruszać i stara się przełamywać bariery architektoniczne i mentalne. Walczy o ich zniesienie! Możemy mu w tym pomóc, wspierając zbiórkę pieniędzy na zakup nowego wózka!

Nie bądźmy obojętni wobec bezdomnych w zimne dni i noce - Grodzisk News

12

11 2020

Nie bądźmy obojętni wobec bezdomnych w zimne dni i noce

Jesień to początek najtrudniejszej pory dla osób bezdomnych. Dni i noce są coraz chłodniejsze wiele, dlatego bezdomni szukają schronienia by się ogrzać. Nierzadko dochodzi do niebezpiecznych sytuacji, dlatego reagujmy!

Wukadka zleci wycinkę ponad 2000 drzew. Przygotowania do budowy toru - Grodzisk News

11

11 2020

Wukadka zleci wycinkę ponad 2000 drzew

Warszawska Kolej Dojazdowa szykuje się do budowy drugiego toru między Grodziskiem a Podkową Leśną. Tak szeroko zakrojona przebudowa układu torowego wymaga wcześniejszej wycinki drzew na trasie inwestycji. Wukadka ogłosiła niedawno przetarg na to zadanie.

Dziś świętujemy odzyskanie Niepodległości - Grodzisk News

11

11 2020

Dziś świętujemy odzyskanie Niepodległości

102. lata temu Polska odzyskała Niepodległość po 123 latach zaborów. Choć wolność możemy świętować od 1918 roku, to dopiero od 1937 dzień 11 listopada jest świętem narodowym.

Nowe maszty i flagi powstaną w regionie? Głosowanie trwa - Grodzisk News

08

11 2020

Nowe maszty i flagi powstaną w regionie? Głosowanie trwa

Trwa konkurs „Pod biało-czerwoną”, który zakłada sfinansowanie przez rząd zakupu masztów i flag w każdej z gmin w Polsce, której mieszkańcy dołączą do projektu. Maszty i flagi pojawią się tam, gdzie mieszkańcy oddadzą odpowiednią ilość głosów.

Gdzie wyłączą prąd? - Grodzisk News

08

11 2020

Gdzie wyłączą prąd?

Zakład energetyczny PGE Dystrybucja podał, gdzie nadchodzących dniach wyłączy prąd w związku z konserwacją urządzeń elektrycznych.

Trzy linie autobusowe zawieszone - Grodzisk News

07

11 2020

Trzy linie autobusowe zawieszone

PKS Grodzisk Mazowiecki poinformował, że w związku z ostatnimi obostrzeniami wprowadzonymi przez rząd, trzy linie autobusowe nie będą kursować.
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.