reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

Powiat grodziski wiadomości, strona 3

Dzwoniąc na 998 zostaniemy przełączeni do Centrum Powiadamiania Ratunkowego - Grodzisk News

26

05 2021

Dzwoniąc na 998 zostaniemy przełączeni do Centrum Powiadamiania Ratunkowego

Od 25 maja 2021 r. wykonując połączenie na numer alarmowy 998 dodzwonimy się do Centrum Powiadamiana Ratunkowego w Radomiu. Zakończyły się prace mające na celu przełączenie numeru 998 do CPR. Przeprowadzone próby oraz weryfikacja potwierdziły pozytywny przebieg operacji przekierowania rozmów.

Znamy wyniki naboru do Budżetu Obywatelskiego Mazowsza. Ponad 250 projektów - Grodzisk News

11

05 2021

Znamy wyniki naboru do Budżetu Obywatelskiego Mazowsza. Ponad 250 projektów

252 projekty, w tym aż 182 przedsięwzięcia w puli podregionalnej zgłosili w tym roku mieszkańcy regionu do drugiej edycji Budżetu Obywatelskiego Mazowsza – Bardzo dobry wynik! Mazowszanie chcą mieć wpływ na rozwój naszego regionu. I to buduje. Ze wstępnej analizy projektów wiemy, że i w tym roku zgłoszono wiele ciekawych i godnych uwagi inicjatyw – podkreśla marszałek Adam Struzik.

Dziś rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja. O historii słów kilka - Grodzisk News

03

05 2021

Dziś rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja. O historii słów kilka

Dziś obchodzimy Święto Narodowe Trzeciego Maja z okazji 232. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja. Warto przy tej okazji pokrótce przypomnieć okoliczności przyjęcia pierwszej w Europie i drugiej na świecie nowoczesnej i spisanej konstytucji oraz jej znaczenie tak dla Polski, jak i przemian w Europie.

Całkowite odmrożenie gospodarki od 1 czerwca? - Grodzisk News

27

04 2021

Całkowite odmrożenie gospodarki od 1 czerwca?

W tym tygodniu rząd przedstawić ma plan luzowania obostrzeń i przywracania do życia poszczególnych sektorów gospodarki. W mediach już pojawiają się doniesienia, o tym, czego powinniśmy się spodziewać. Mowa m.in. o przywróceniu zajęć na basenach i aktywności sportowych pod dachem dla dzieci.

Siedem zderzeń samochodów z leśnymi zwierzętami w powiecie grodziskim - Grodzisk News

24

04 2021

Siedem zderzeń samochodów z leśnymi zwierzętami w powiecie grodziskim

Policja podaje, że tylko w kwietniu doszło na drogach powiatu grodziskiego do zderzeń pojazdów ze zwierzętami leśnymi. Taki wypadek może skończyć się tragicznie.

Dziś 78. rocznica heroicznego czynu powstańczego w getcie warszawskim - Grodzisk News

19

04 2021

Dziś 78. rocznica heroicznego czynu powstańczego w getcie warszawskim

78 lat temu w getcie warszawskim wybuchło powstanie przeciw hitlerowskim Niemcom. Był to czyn na wskroś heroiczny, największy zbrojny zryw Żydów podczas drugiej wojny światowej i pierwsze powstanie miejskie w okupowanej Europie.

Koleje Mazowieckie: Legitymacje dalej będą honorowane - Grodzisk News

15

04 2021

Koleje Mazowieckie: Legitymacje dalej będą honorowane

Choć oświata i szkolnictwo wyższe od długiego czasu nie działają normalnie, w trybie stacjonarnym, to Koleje Mazowieckie postanowiły automatycznie przedłużyć honorowanie legitymacji studenckich, doktoranckich i nauczycielskich przy zakupie biletu.

Dziś Polska obchodzi urodziny! Wywieś flagę - Grodzisk News

14

04 2021

Dziś Polska obchodzi urodziny! Wywieś flagę

Dziś, 14 kwietnia przypada 1055. rocznica Chrztu Polski, czyli symbolicznych narodzin naszej państwowości. Warto tego dnia wywieść flagę lub barwy narodowe w innej postaci.

Wyższe mandaty za spacer z psem bez smyczy - Grodzisk News

07

04 2021

Wyższe mandaty za spacer z psem bez smyczy

Od 10 kwietnia wejdą w życie zaostrzone przepisy Kodeksu wykroczeń dotyczące grzywien m.in. za niewłaściwy spacer z psem. Wyprowadzenie czworonoga bez smyczy może kosztować nawet 500 złotych.

Wesołego Alleluja! - Grodzisk News

04

04 2021

Wesołego Alleluja!

Redakcja portalu GrodziskNews.pl życzy wszystkim Czytelnikom Wesołych Świąt!

Mała Hania potrzebuje naszej pomocy - Grodzisk News

04

03 2021

Mała Hania potrzebuje naszej pomocy

Życie już od samego początku surowo obeszło się z niespełna roczną Hanią. Dziewczynka przyszła na świat z wrodzoną wadą Serca TGA. Jedyną szansą dla dziewczynki na przetrwanie jest stałe i kosztowne leczenie. Wspólnie możemy w tym pomóc, choćby najdrobniejszymi wpłatami.

Jak nasz region wyjdzie na nowym podziale unijnego tortu? - Grodzisk News

04

02 2021

Jak nasz region wyjdzie na nowym podziale unijnego tortu?

Projekt Umowy Partnerstwa na lata 2021-2027 to dokument określający strategię wykorzystania funduszy europejskich. W poniedziałek z przedstawicielami gmin z regionu warszawskiego stołecznego rozmawiali on-line marszałek Adam Struzik i prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski. Temat alokacji środków unijnych dla Mazowsza zostanie poruszony podczas najbliższej sesji sejmiku Mazowsza.

40-latek jechał na "podwójnym gazie", sporo za szybko - Grodzisk News

20

01 2021

40-latek jechał na "podwójnym gazie", sporo za szybko

Policjanci zatrzymali na drodze nr 579 40-letniego mężczyznę, który wsiadł za kierownicę, spożywszy wcześniej alkohol. Kierowca na dodatek jechał zdecydowanie za szybko.


Warning: Undefined variable $region_wiecej in /home/server702229/ftp/txt/lista.php on line 77📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.